34118 |
| 25 PLN | |
34119 |
| 130 PLN | |
34120 |
1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z lekko przesuniętym w górę drukiem barwy żółtej. | Fi.2015 Mi.2162 |
| 15 PLN | |
34121 |
1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.2017MK Mi.2164 |
| 10 PLN | |
34122 |
| 15 PLN | |
34123 |
1972 zwierzęta ogrodów zoologicznych, znaczek z błędem "wcięcie z Z w ZŁ". | Fi.2023B1 Mi.2170 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
34124 |
| 30 PLN | |
34125 |
1972 turystyka - schroniska, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.2058 Mi.2205 |
| 20 PLN | |
34126 |
1972 turystyka, parka z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.2058 |
| 25 PLN | |
34127 |
1972 V Zjazd ZMS, znaczek z błędem "plamka w M w ZM i kółko na białym tle pod M". | Fi.2064B1 Mi.2211 |
| 30 PLN | |
34128 |
1972 jazda polska, znaczek z błędem "zniekształcone G w MACIĄG". | Fi.2076B1 Mi.2223 |
| 40 PLN | |
34129 |
1972 karnet - "25 LAT AKADEMII SZTABU GENERALNEGO". | Fi. Fi.1266 Mi.1414 |
| 30 PLN | |
34130 |
| 30 PLN | |
34131 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz bloków z pierwszego sektora formy drukowej, na poz.10 błąd "kropka nad T w EXPOSITION"; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.90 (45) B2 Mi.Bl.52 |
| 100 PLN | |
34132 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz sprzedażny bloków złożony w połowie. | Fi.bl.90 ark. Mi.Bl.52 |
| 20 PLN | |
34133 |
| 10 PLN | |
34134 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, blok z błędem "czerwona plamka nad EX". | Fi.bl.90B2 Mi.Bl.52 |
| 20 PLN | |
34135 |
1972 frankatura mechaniczna - wzorcowa odbitka z 17.6 frankownicy firmy POSTALIA producenta maszyn frankujących, w otoku na górze napis VORFÜHRSTEMPEL (stempel okazowy), a na dole POSTALIA; bardzo dobry stan zachowania. | |
| 40 PLN | |
34136 |
1973 karnet - "22-07-73 V OKRĘGOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNYCH ZBIORÓW ZAANGAŻOWANYCH BYDGOSZCZ 1". | Fi.1778 Mi.1925 |
| 30 PLN | |
34137 |
1973 rocznik kopert FDC (bez bl.91b(46b); Fi.107.-). | Fi.2085-2147 Mi.2232-95 |
| 100 PLN | |
34138 |
1973 rocznik znaczków czystych (Fi.101.-). | Fi.2085-2147 Mi.2232-95 |
| 70 PLN | |
34139 |
1973 Arcydzieła sztuki polskiej, znaczki za 2,70 zł w parce poziomej, lewy z błędem na poz.28 "plama pod W w XVI W"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2095 B2 Mi.2242 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
34140 |
1973 zwierzyna łowna, koperta pierwszego dnia obiegu wysłana ekspresem z Warszawy do Niemiec. | Fi.2102, 2105 FDC Mi.2249, 2252 |
| 10 PLN | |
34141 |
1973 Badanie kosmosu Salut, Copernicus, komplet arkusików, kasowane z pełną oryginalną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2108-09 Mi.2255-56 |
| 30 PLN | |
34142 |
| 100 PLN | |
34143 |
1973 badanie kosmosu, dwie serie z kompletem przywieszek. | Fi.2108-9 Mi.2255-6 |
| 25 PLN | |
34144 |
1973 badanie kosmosu - Salut, Copernicus, komplet arkusików z przywieszkami. | Fi.2108-9 ark. Mi.2255-6 |
| 35 PLN | |
34145 |
1973 Badanie kosmosu - Copernicus, arkusik z błędem na poz.4 "przerwane z w zł", gwarancja. | Fi.2109 B1 Mi.Bl.54 |
| 80 PLN | |
34146 |
1973 badanie kosmosu, znaczek z błędem "przerwane z w zł". | Fi.2109B1 Mi.2256 |
| 15 PLN | |
34147 |
| 20 PLN | |
34148 |
1973 ochrona środowiska, znaczek za 6,50 zł z rzadkim błędem na poz.21 "Ochroria zamiast Ochrona", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2124 B1 Mi.2272 |
| 80 PLN | |
34149 |
1973 ochrona środowiska, znaczek z błędem "uszkodzone n - Ochroria". | Fi.2124B1 Mi.2272 |
| 50 PLN | |
34150 |
1973 ochrona środowiska, znaczek z błędem "Ochroria". | Fi.2124B1 |
| 50 PLN | |
34151 |
1973 Dzień Znaczka, koperta pierwszego dnia obiegu wysłana z Warszawy do Niemiec. | Fi.2126 FDC Mi.2274 |
| 10 PLN | |
34152 |
1973 "WOJSKOWA MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA" Warszawa PKiN, seria znaczków 30-lecie Ludowego Wojska Polskiego skasowana okolicznościowo 21.X na specjalnej karcie. | Fi.2127-30 Mi.2275-78 |
| 30 PLN | |
34153 |
1973 200. rocznica Komisji Edukacji Narodowej, 1 zł - znaczek wydrukowany na pogiętym papierze w wyniku czego powstały ubytki w rysunku; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2131 Mi.2279 |
| 100 PLN | |
34154 |
1973 FDC - "Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73"", bloczek na ilustrowanej kopercie skasowany 19.8 stemplem okolicznościowym w Poznaniu - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - koperta niedostępna w abonamencie; doskonały stan zachowania. | Fi.bl.91 (46) b Mi.Bl.56 |
| 150 PLN | |
34155 |
1973 karnet - czarnodruk "Światowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA 73", przygotowany z okazji XI Zjazdu PZF, z faksymile podpisu Ministra Łączności. | Fi.bl.91 ND (46ND) Mi.Bl.56ND |
| 80 PLN | |
34156 |
| 40 PLN | |
34157 |
1974 rocznik kopert FDC (bez bl.92a(47a), bl.92b(47b), bl.93(48), bl.94(49); Fi.66.-). | Fi.2148-2205 Mi.2296-2352 |
| 70 PLN | |