34038 |
1969 Turystyka, znaczek za 1,35 zł z błędem "plama na falochronie i na burcie jachtu"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1771 B Mi.1918 |
| 50 PLN | |
34039 |
1969 turystyka, arkusz sprzedażny znaczka za 1,35 zł. | Fi.1771 ark. Mi.1918 |
| 100 PLN | |
34040 |
1969 turystyka, arkusz sprzedażny znaczka za 1,50 zł. | Fi.1772 ark. Mi.1919 |
| 100 PLN | |
34041 |
1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, przesunięty druk barwy czerwonej, nominał wychodzi poza obrys obrazka. | Fi.1778 Mi.1925 |
| 40 PLN | |
34042 |
1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, dolny znaczek z błędem "kropka po GR". | Fi.1779B1 Mi.1926F |
| 60 PLN | |
34043 |
1969 Poczta Harcerska zorganizowana z okazji 50 rocznica wybuchu II wojny światowej i obrony Poczty Polskiej w Gdańsku, ilustrowana całostka Poczty Harcerskiej w Gdańsku Wrzeszczu, ostemplowana pamiątkowo 1.VIII w Gdańsku; temat - HARCERSTWO. | Fi.1781 Mi.1928 |
| 30 PLN | |
34044 |
1969 25-lecie PRL, komplet arkuszy czystych. | Fi.1784-92 Mi.1931-39 |
| 50 PLN | |
34045 |
1969 25-lecie PRL, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.1784-92 Mi.1931-39 |
| 35 PLN | |
34046 |
1969 Pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik z błędem na znaczku z poz.3 "kropka pod R w "WYPRAWA" (Fi.110.-), gwarancja. | Fi.1793 B1 Mi.Klb.1940 |
| 100 PLN | |
34047 |
1969 pierwsze lądowanie na księżycu, arkusik z błędem na drugim znaczku "kropka pod R w WYPRAWA". | Fi.1793 ark. B1 Mi.1940KB |
| 70 PLN | |
34048 |
1969-1978 komplet arkusików kosmosu (Mi.110,50 euro, Fi.294.-). | Fi.1793-2417a ex Mi.1940-B.71 ex |
| 220 PLN | |
34049 |
| 40 PLN | |
34050 |
1969 odsłonięcie pomnika w Majdanku, znaczek z błędem "brak lewego zakończenia szeryfu w literze K w wyrazie KU". | Fi.1803B1 Mi.1950 |
| 25 PLN | |
34051 |
1969 Rzemiosło polskie w XVI-wiecznym malarstwie z Kodeksu Behema, seria znaczków w arkuszach, kasowane z pełną oryginalną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1816-23 Mi.1963-70 |
| 240 PLN | |
34052 |
1969 rzemiosło polskie XVI-wiecznym malarstwie kodeksu Behema, znaczek bez druku barwy niebieskiej i zielonej na kopercie adresowanej do Niemiec unieważniony kasownikiem okolicznościowym z Warszawy. | Fi.1817MK Mi.1964F |
| 300 PLN | |
34053 |
| 50 PLN | |
34054 |
1969 Polska rzeźba ludowa, 20 gr arkusz sprzedażny, 4 sektor, z błędem na poz.27 "kreseczka pod prawym butem"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja. | Fi.1824 B Mi.1971 |
| 40 PLN | |
34055 |
| 350 PLN | |
34056 |
1969 współcześni pisarze polscy, seria 7 parek znaczków rozdzielonych przywieszkami z marginesami i dodatkowymi dwoma rzędami znaczków, rzadko spotkana w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.648.-). | Fi.1832-38Pw Mi.1979-85Zf |
| 700 PLN | |
34057 |
| 360 PLN | |
34058 |
1969 Malarstwo polskie (II) - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, czyste (Fi.70.-). | Fi.bl.57-64 Mi.Klb.1941-48 |
| 80 PLN | |
34059 |
1970 25. rocznica wyzwolenia Warszawy, arkusz czysty (1 sektor). | Fi.1839 Mi.1986 |
| 50 PLN | |
34060 |
1970-1971 TOM IX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 450 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1839-1994 Mi.1986-2141 |
| 350 PLN | |
34061 |
1970-1979 komplet czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików (Fi.1141,80). | Fi.1839-bl.66 Mi.1986-Bl.80 |
| 720 PLN | |
34062 |
1970 rocznik znaczków czystych (Fi.154,30). | Fi.1839-bl.76 Mi.1986-Bl.44 |
| 90 PLN | |
34063 |
1970 rocznik kopert FDC (bez bl.: 65(Ark.1850), 67-74; Fi.94.-). | Fi.1839-bl.76(39) Mi.1986-Bl.44 |
| 40 PLN | |
34064 |
1970 karnet - "100 ROCZNICA URODZIN LENINA". | Fi.1849-51 Mi.1996-98 |
| 30 PLN | |
34065 |
1970 100. rocznica urodzin Włodzimierza Lenina, znaczek z błędem "przerwa w linii sputnika i krótsza cyfra 1". | Fi.1850B1 Mi.1997 |
| 15 PLN | |
34066 |
1970 100. rocznica urodzin Włodzimierza Lenina, znaczek z błędem "plama z lewej strony litery Ł". | Fi.1850B3 Mi.1997 |
| 15 PLN | |
34067 |
1970 turystyka - na piastowskim szlaku, arkusz sprzedażny znaczka za 60 gr - Legnica. | Fi.1852 ark. Mi.2003 |
| 100 PLN | |
34068 |
1970 turystyka - na piastowskim szlaku, kompletna seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie. | Fi.1852-6 ark. Mi.2001-5 |
| 1 600 PLN | |
34069 |
1970 Turystyka-na piastowskim szlaku, seria znaczków w arkuszach, bardzo poszukiwany komplet, rzadko oferowany na rynku, dobry stan zachowania. | Fi.1852-56 Mi.2001-05 |
| 2 700 PLN | |
34070 |
1970 turystyka - na piastowskim szlaku, arkusz sprzedażny znaczka za 60 gr - Opole, w arkuszu znaczek z błędem "pęknięty budynek". | Fi.1853 ark. (1853B1) Mi.2002 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
34071 |
1970 turystyka - na piastowskim szlaku, znaczek z błędem "pęknięty budynek". | Fi.1853B1 Mi.2002 |
| 60 PLN | |
34072 |
1970 turystyka - na piastowskim szlaku, arkusz sprzedażny znaczka za 60 gr - Brzeg. | Fi.1854 ark. Mi.2005 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
34073 |
1970 25. rocznica zjednoczenia Ziem Zachodnich i Północnych, znaczek z błędem "zniekształcona korona". | Fi.1858B2 Mi.2000 |
| 10 PLN | |
34074 |
1970 Finał rozgrywek o Puchar Zdobywców Pucharów w piłce nożnej, arkusz (4 sektor) zawierający rzadki błąd na 21 polu "dwie kreski na prawo od buta" występujący tylko w części nakładu, czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1861 B1 Mi.2008 |
| 200 PLN | |
34075 |
| 700 PLN VERKAUFT | |
34076 |
1970 Miniatury w zbiorach Muzeum Narodowego, zestaw czystych znaczków z przywieszkami z prawej i lewej strony (Fi.36.-). | Fi.1870-77 Mi.2017-24 |
| 25 PLN | |
34077 |
1970 narodowy spis powszechny, znaczek z błędem "biała kropka obok postaci". | Fi.1880B1 Mi.2026 |
| 20 PLN VERKAUFT | |