33878 |
1964 ptaki wodne, znaczek makulaturowy z pionową dużą usterką druku wyglądającą na złamanie znaczka ale znaczek jest OK. | Fi.1344MK Mi.1492 |
| 80 PLN | |
33879 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B2, B5 Mi.1513 |
| 36 PLN VERKAUFT | |
33880 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty. | Fi.1365 B1, B5, B Mi.1513 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
33881 |
1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64". | Fi.1365B1 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
33882 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "kokardka za hełmem". | Fi.1365B2 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
33883 |
| 15 PLN | |
33884 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "plama na hełmie". | Fi.1365B4 Mi.1513 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
33885 |
1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE". | Fi.1365B5 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
33886 |
| 20 PLN | |
33887 |
| 20 PLN | |
33888 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z śladami napisu na marginesie liczony jako dwie parki z bloku. | Fi.1372-3 Mi.1520-1 |
| 50 PLN | |
33889 |
| 10 PLN | |
33890 |
1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczek z błędem "wcięcie w dolnym ramieniu litery K". | Fi.1378B1 Mi.1526 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
33891 |
1964 walka i męczeństwo narodu polskiego, seria zamknięta w paskach z przywieszkami na lewym i prawym marginesie, paski znaczków 1387 i 1388 zagięte w połowie wyłącznie wzdłuż perforacji. Niespotykane w tej formie. | Fi.1384-8 Mi.1533-7 |
| 300 PLN | |
33892 |
| 30 PLN | |
33893 |
1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.350-). | Fi.1392-1403 Mi.1541-52 |
| 350 PLN | |
33894 |
1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan. | Fi.ZzL 3a |
| 400 PLN | |
33895 |
1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan. | Fi.ZzL 5d |
| 400 PLN | |
33896 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 80 PLN | |
33897 |
| 35 PLN | |
33898 |
| 40 PLN | |
33899 |
| 80 PLN | |
33900 |
| 90 PLN | |
33901 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 3 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 4 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 70 PLN | |
33902 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) B Mi.Bl.31 |
| 80 PLN | |
33903 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 B (30) Mi.Bl.31 |
| 200 PLN | |
33904 |
| 150 PLN | |
33905 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.41 FDC Mi.Bl.32 |
| 90 PLN | |
33906 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
33907 |
| 80 PLN | |
33908 |
| 70 PLN | |
33909 |
| 160 PLN | |
33910 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą. | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
33911 |
| 80 PLN | |
33912 |
| 40 PLN | |
33913 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.bl.42 MK1 (31) Mi.Bl.34 |
| 150 PLN | |
33914 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą - bardzo rzadka odmiana numeratora "gwiazdka ośmioramienna zamiast sześcioramiennej". | Fi.bl.42 MK2 (31) Mi.Bl.34 |
| 240 PLN | |
33915 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC. | Fi.bl.43 Mi.Bl.33 |
| 10 PLN | |
33916 |
1964 Trzeci zespołowy lot kosmiczny, blok na ilustrowanej karcie skasowany 12.IV.1965 stemplem okolicznościowym "IV ROCZNICA 1-go LOTU CZŁOWIEKA w KOSMOS" PARK KULTURY POZNAŃ 9; dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania. | Fi.bl.44 (33) Mi.Bl.35 |
| 100 PLN | |
33917 |
1964 kartka miejscowa z Warszawy z rozwiązaniem konkursu opłacona znaczkiem konkursowym Expressu Wieczornego. | |
| 120 PLN | |