34358 |
1983 wojsko Jana III Sobieskiego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2722-6 ark. Mi.2870-4 |
| 135 PLN VERKAUFT | |
34359 |
1983 40-lecie Ludowego Wojska Polskiego, lewy znaczek z błędem "uszkodzona litera K w słowie WOJSKO". | Fi.2725B1 |
| 20 PLN | |
34360 |
1983 15-lecie Kapituły Orderu Uśmiechu, czworoblok znaczków za 6 zł, prawy dolny z błędem na poz.46 "ścienione S w POLSKA", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2729 B3 Mi.2877 |
| 50 PLN | |
34361 |
1983 "WYSTAWA FILATELISTYCZNA W 300 ROCZNICĘ ODSIECZY WIEDEŃSKIEJ" Kraków 1, seria znaczków z blokiem skasowane okolicznościowo 13.XI na dekoracyjnych kopertach maksimum; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2730-33, bl.123 (79) Mi.2878-81, Bl.93 |
| 60 PLN | |
34362 |
1983 40-lecie Ludowego Wojska Polskiego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie, w arkuszu znaczka 2735 błąd B1. | Fi.2735-8 ark. (2735B1) Mi.2883-6 |
| 145 PLN VERKAUFT | |
34363 |
1983 40-lecie LWP, parka - znaczek makulaturowy z dużym zaplamieniem farbą czerwoną oraz znaczek normalny. Mimo,że bład ma charakter przypadkowej usterki druku jest on znany i wystąpił prawdopodobnie w kilku arkuszach. | Fi.2737MK Mi.2885 |
| 65 PLN | |
34364 |
| 200 PLN | |
34365 |
| 135 PLN VERKAUFT | |
34366 |
| 225 PLN | |
34367 |
| 10 PLN | |
34368 |
1983 40. rocznica powstania Armii Ludowej i Krajowej Rady Narodowej, seria w arkuszach sprzedażnych, duży arkusz złożony w połowie, a arkuszu błąd katalogowy "ukośna kreska w O w POWSTANIA". | Fi.2749-50 (2750B1) Mi.2897-8 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
34369 |
1984 polskie ludowe instrumenty muzyczne, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2751-6 ark. Mi.2899-2904 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
34370 |
1984 rocznik znaczków czystych (Fi.53,20). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 30 PLN | |
34371 |
| 60 PLN | |
34372 |
1984 kompletny rocznik. | Fi.2751-2811, bl.124-5 Mi.2899-2959, Bl.94-95 |
| 50 PLN | |
34373 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, znaczek w dwóch odmianach barw niebieskich. | Fi.2764 Mi.2912 |
| 10 PLN | |
34374 |
| 30 PLN | |
34375 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, górny lewy znaczek z błędem "brak apostrofu i części cyfry 8". | Fi.2764B1 |
| 20 PLN | |
34376 |
| 400 PLN | |
34377 |
1984 XIX Kongres Światowego Związku Pocztowego w Hamburgu, dolna przywieszka z błędem "brak (szczątkowa" kropka po imieniu projektanta". | Fi.2772PwB2 |
| 20 PLN | |
34378 |
1984 pomnik martyrologii dzieci w Łodzi, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2788 ark. Mi.2936 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
34379 |
1984 40-lecie MO i SB, znaczek z błędem "piaty punkt na zielonym polu". | Fi.2790B1 Mi.2938 |
| 25 PLN | |
34380 |
1984 40-lecie MO i SB, lewy górny znaczek z błędem "5-ty punkt na zielonym polu". | Fi.2790B1 |
| 30 PLN | |
34381 |
| 100 PLN | |
34382 |
1984 chronione zwierzęta futerkowe, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2798-803 ark. Mi.2946-51 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
34383 |
1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2806-11 ark. Mi.2954-59 |
| 200 PLN | |
34384 |
1984 Rozwój pojazdów pożarniczych, czworoblok znaczków za 20 zł, lewy dolny z błędem na poz.11 "wcięcia w 0 w 20", prawy dolny z błędem na poz.12 "wcięcie na zewnątrz 0 w 20", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2817 B2+B3 |
| 80 PLN | |
34385 |
| 240 PLN | |
34386 |
| 70 PLN | |
34387 |
| 40 PLN | |
34388 |
1985 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z lekko zdwojonym drukiem i przesuniętą perforacją. | Fi.2812MK Mi.2960 |
| 20 PLN | |
34389 |
| 80 PLN | |
34390 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "kolec na prawym przednim kole". | Fi.2813B1 Mi.2961 |
| 10 PLN | |
34391 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "otwarte O w DO". | Fi.2815B1 Mi.2963 |
| 25 PLN | |
34392 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, górny znaczek z błędem "otwarte O w DO". | Fi.2815B1 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
34393 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, dolny znaczek z błędem "uszkodzone G w MAGIRUS". | Fi.2817B4 Mi.2965 |
| 40 PLN | |
34394 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem uszkodzone zł". | Fi.2817B5 Mi.2965 |
| 25 PLN | |
34395 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.1 "litera O w POLSKA wyszczerbiona wewnątrz z lewej strony, "poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka i przerwana ramka pod 27", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2819 B1, B2 Mi.2967 |
| 70 PLN | |
34396 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz sprzedażny złożony w połowie, w arkuszu katalogowane błędy B1 i B2. | Fi.2819 ark. B1, B2 Mi.2967 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
34397 |
1985 panorama racławicka, znaczek z błędem "uszkodzony lewy górny szeryf litery K w POLSKA". | Fi.2819B1 Mi.2967 |
| 25 PLN | |