Wyszukiwarka Wyniki wyszukiwania

Znalezione pozycje: 84
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
28276
Aukcja 105

240 PLN
28372
Aukcja 105

1917 Legiony Polskie - ewidencja przekazów pieniężnych (Abgabekonsignation über Postanweisungen) wysłanych 17.III z Tomaszowa do Zamościa, datownik urzędu etapowego (TOMASZOW KREIS TOMASZOW); efektowna trzywierszowa pieczęć formacyjna z orłem "KOMISARYAT WERBUNKOWY DO ARMII POLSKIEJ w Tomaszowie Lubelskim" nieopisana u Berka !!! dodatkowo stempel "Likwidujący oficer rachunkowy" z sygnaturą i jednowierszowy stempel urzędu pocztowego; unikalny walor wewnątrzpocztowy w doskonałym stanie zachowania.

400 PLN
18939
Aukcja 104

300 PLN
25795
Aukcja 104

2014 Legiony Polskie, czarnodruk bloku z numerem "000444".

Fi.bl.265ND
30 PLN