Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
24883 |
1919 porto lokalne MOSTY WIELKIE, znaczek opłatny na wycinku przekazu pieniężnego z nadrukiem lokalnym "PORTO" typ 93, gwarancja i oznaczenie. | 35 PLN | 40 PLN | |
24885 |
1919 porto lokalne DĘBNIKI - KRAKÓW 11, znaczek opłatny na wycinku przekazu pieniężnego z nadrukiem lokalnym "PORTO" typ 64, gwarancja i oznaczenie. | 25 PLN | 25 PLN | |
24887 |
1919 porto lokalne LISKO, parka znaczków opłaty na wycinku listu z nadrukiem lokalnym "PORTO" typ 76, gwarancja i oznaczenie. | 40 PLN | 40 PLN | |
24990 |
1946 trąbka pocztowa, blok legitymacyjny. | 25 PLN | 25 PLN | |
24991 |
1946 trąbka pocztowa, blok legitymacyjny. | 30 PLN | 30 PLN | |
24992 |
1946 trąbka pocztowa, 10 zł parka pozioma blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.I. - znajdujący się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | 40 PLN | 40 PLN | |
24995 |
1946 trąbka pocztowa, 15 zł blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.I. - znajdujący się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
24999 |
1949 parka znaczków z podwójnym ząbkowaniem poziomym na marginesie, na marginesie numer walca, gwarancja i opis. | 75 PLN | 75 PLN | |
25001 |
1949 trąbka pocztowa, blok legitymacyjny. | 30 PLN | 30 PLN | |
25005 |
1949 trąbka pocztowa, blok legitymacyjny. Ząbkowanie przechodzące przez liczby rozrachunkowe na dole. | 40 PLN | 40 PLN | |
25008 |
1949 trąbka pocztowa, blok legitymacyjny. Częściowy niedodruk oznaczenia walca | 35 PLN | 35 PLN | |
25071 |
1921 wydanie definitywne, całostka z błędem "wyłamana skośna kreska w literze g". | 30 PLN | 30 PLN | |
25178 |
1929 wydanie z okazji Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej w Gdańsku, karton piaskowym; bardzo dobry stan zachowania (naturalna inkluzja w papierze), (Fi.300.-). | 200 PLN | 200 PLN | |
25182 |
1930 POCZTA SAMOCHODOWA MALBORK-GDAŃSK, list polecony z Sądu Rejonowego w Malborku do Gdańska, przesłany 28.2 za pośrednictwem poczty samochodowej z urzędu Marienburg 1, znaczki unieważnione dekoracyjnym kasownikiem "MARIENBURG (WESTPR) 1 Kraftpost nach Danzig visumfrei 3 mal täglich"; urzędowa pieczęć nadawcy z godłem "PREUSS. AMTSGERICHT MARIENBURG", na odwrocie kasownik odbiorczy; dekoracyjny bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania (koperta pionowo zgięta, jeden znaczek brak narożnego ząbka); temat - SAMOCHÓD. | 400 PLN | 350 PLN | |
25203 |
1934 całostka z ilustracją z Arturem Schopenhauerem. | 180 PLN | 180 PLN | |
25299 |
1918 wydanie lubelskie, całostka w kolorze brązowo czerwonym na papierze y. | 100 PLN | 100 PLN | |
25325 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 133, brak napisu KARTA POCZTOWA; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | 120 PLN | 120 PLN | |
25412 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, komplet całostek o nominale 20 gr z ilustracjami 1-32, wszystkie całostki w dobrym - bardzo dobrym stanie, rzadko oferowane jako komplet. | 2 800 PLN | 2 800 PLN | |
25445 |
1938 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą VI-1938. | 10 PLN | 10 PLN | |
25446 |
1938 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą VI-1938. | 10 PLN | 10 PLN | |
25448 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta za 30 gr, sygnatura I-1938 (Fi.30.-). | 20 PLN | 20 PLN | |
25452 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-). | 15 PLN | 15 PLN | |
25488 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 całostek z różnymi ilustracjami w dobrym stanie. | 1 100 PLN | 1 150 PLN | |
25532 |
1949 koperta "Bierut", hasło propagandowe B - "Umacniajmy ...", druk z IX walca (dziewięć kropek pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); dobry stan zachowania (na górnej krawędzi plamka z atramentu, na odwrocie dwa ślady po podlepkach, częściowe przebarwienia od światła); sygnowano St.Żółkiewski. | 160 PLN | 160 PLN | |
25556 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Elizy Orzeszkowej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
25557 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
25575 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b (Fi.30.-). | 20 PLN | 20 PLN | |
25667 |
1977 koperta o sygnaturze II kw.1979 1.800.000 o długości 19,6 mm z prywatnym dodrukiem: "NADANIE ORDERU KRZYŻA GRUNWALDU III KLASY GMINIE PODEDWÓRZE woj. bialskopodlaskie W UZNANIU PATRIOTYCZNEJ POSTAWY MIESZKAŃCÓW W WALCE Z HITLEROWSKIM OKUPANTEM ORAZ DĄŻENIU DO UMOCNIENIA WŁADZY LUDOWEJ 8-09-1979". | 20 PLN | 20 PLN | |
25694 |
1986 karta z prywatnym dodrukiem - "Udział Polskiej Reprezentacji w Mistrzostwach Świata MEKSYK 86"; temat - PIŁKA NOŻNA, SPORT. | 20 PLN | 20 PLN | |
25709 |
1923 Znaczki składkowe LOPP - Warszawa - Śmigło, znaczek za 50 gr. w kolorze czerwonym, ze względu na rzadkość mimo słabego stanu wystawiony na licytację. | 30 PLN | 20 PLN | |
25740 |
1934 Wydanie z okazji imprez lotniczych - Kraków - samoloty, używane od 1935 roku jako dobrowolne dopłaty do poczty balonowej. | 120 PLN | 102 PLN | |
25748 |
1935 Wydanie na cele budowy obiektów lotniczych - Łuck - samolot w chmurach, Na budowę lotnisk i hangarów na Wołyniu, parka kasowanych znaczków za 20 gr./1 gr., gwarancja i opis Landre. | 240 PLN | 240 PLN | |
25830 |
1972 Inauguracyjny lot charterowy samolotu PLL Lot Ił-62 "Mikołaj Kopernik" na trasie Warszawa - Montreal, znaczek skasowany 17.7 datownikiem "U.P.T. WARSZAWA 19 CENTR.PORT.LOT.", datowniki odbiorcze: Montreal 7 VII, Warszawa 24.-7. | 30 PLN | 30 PLN | |
25891 |
1988 "Philapol 88" okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie z okazji wystawy filatelistyczno-numizmatycznej "X-lecie Pontyfikatu J.Św. Jana Pawła II 1978-1988" w dniach 15-16 października 1988 w galerii P.O.S.K. w Londynie; dla odróżnienia od poprzednich (em.29 i em.48) inicjały umieszczono w kierunku od lewej górnej do prawej dolnej strony znaczka; komplet 3 pamiątkowych kart ze znaczkami za 19p (przeperforowano 1040 szt.) skasowanych stemplami okolicznościowymi; 48 emisja papieska (wg katalogu ks.W.Chrostowskiego); doskonały stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
25907 |
1960 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani, bardzo rzadki z nadrukiem nowej wartości 10 zł., zachowany w słabszym stanie bez gumy. | 50 PLN | 50 PLN | |
25908 |
1960 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani z nadrukiem wysokiej nowej wartości 50 zł. | 100 PLN | 100 PLN | |
25909 |
1961 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani, bardzo rzadki z nadrukiem nowej wartości 10 zł., co niespotykane stemplowany najprawdopodobniej kasownikiem Katowic. | 60 PLN | 51 PLN | |
25969 |
1974 ofrankowany karnet z wizerunkiem pomnika Chopina w warszawskich Łazienkach skasowany 19 lutego w Londynie datownikiem okolicznościowym z okazji wystawy z okazji 500. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika; przebarwienie od taśmy klejącej. | 50 PLN | 50 PLN | |
26308 |
1950 ZSRR, metro moskiewskie, seria czysta. | 80 PLN | 80 PLN |