Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
25311 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym z poz. 8 (charakterystyczne L w HAL", gwarancja i opis Schmutz. | 600 PLN | 600 PLN | |
25312 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i opis Weźranowski. | 10 PLN | 32 PLN | |
25326 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie oryginalnej formy drukarskiej na znaczkach austriackich, osobliwość filatelistyczna, fotoatest. | 270 PLN | 240 PLN | |
25328 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", praktycznie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | 2 000 PLN | 1 800 PLN | |
25329 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", w bardzo ładnym stanie, prawie niewidoczny cień śladu po podlepce, gwarancja i opis Sutclife, Schmutz. | 2 400 PLN | 2 160 PLN | |
25331 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 61, doskonały stan, gwarancja Mikstein, Petiuk. | 2 500 PLN | 2 250 PLN | |
25332 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z usterkami w postaci wygiętych lewych zakończeń liter A, gwarancja Mikstein, Gryżewski. | 2 400 PLN | 2 160 PLN | |
25334 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikulski. | 2 800 PLN | 2 520 PLN | |
25337 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Danowski, Mikstein. | 1 400 PLN | 1 260 PLN | |
25338 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.39(89), piękny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski. | 600 PLN | 600 PLN | |
25343 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.44 "cienkie Z", ładny stan, sygnatura SM gwarancja i opis Mikstein, fotoatest Mikulski. | 2 000 PLN | 1 800 PLN | |
25345 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Schmutz. | 260 PLN | 234 PLN | |
25346 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.24 "cienkie Z", piękny stan, gwarancje i opisy Landre, Schmutz. | 500 PLN | 450 PLN | |
25349 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.38, ładny stan, sygnowany POLONUS, gwarancja i opis Schmutz. | 160 PLN | 160 PLN | |
25352 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Petriuk. | 400 PLN | 360 PLN | |
25355 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 73 pierwszej formy z błędem "dwukropek", znaczek w tak doskonałym stanie bez podlepki niezwykle rzadki, gwarancja i opis Schmutz. | 1 700 PLN | 1 530 PLN | |
25360 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja Jungjohann, Mikstein, Petriuk. | 800 PLN | 720 PLN | |
25364 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal., na podlepce, gwarancja Mikstein. | 20 PLN | 20 PLN | |
25371 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.68 "uszkodzone P i przerwana poprzeczka A w POLSKA", sygnatura firmowa K.de Julien, gwarancja, sygnatura i opis Mikstein. | 2 500 PLN | 2 250 PLN | |
25373 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja Schmutz. | 90 PLN | 90 PLN | |
25374 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47 z charakterystycznie uszkodzonymi literami P, gwarancja. | 240 PLN | 290 PLN | |
25375 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.12, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski. | 250 PLN | 286 PLN | |
25376 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.27 "mocno uszkodzone obie litery P", gwarancja i opis Krawczyk. | 150 PLN | 150 PLN | |
25377 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikulski. | 600 PLN | 540 PLN | |
25380 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 92, gwarancja Ryblewski, Mikstein, Schmutz. | 800 PLN | 720 PLN | |
25382 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 49, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
25387 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 11, gwarancja Mikstein, Petriuk. | 100 PLN | 120 PLN | |
25388 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z lekko podniesionym nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.85 "uszkodzona górna końcówka S", gwarancja i opis Krawczyk. | 60 PLN | 60 PLN | |
25390 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy pierwszej z poz. 33-34, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | 220 PLN | 198 PLN | |
25398 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", lekki i mały ślad po podlepce, piękny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
25399 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędami na poz.45 "cienkie Z" i "uszkodzone T", ładny stan, gwarancja i opis Ćwiertnia. | 70 PLN | 70 PLN | |
25400 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 30 z błędem "uszkodzona A", gwarancja Schmutz. | 220 PLN | 220 PLN | |
25401 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 52, gwarancja Schmutz. | 35 PLN | 35 PLN | |
25402 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.68, gwarancja Mikstein,. | 25 PLN | 25 PLN | |
25403 |
1919 wydanie krakowskie, sześcioblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56/68, dolny środkowy znaczek plama na ząbkowaniu, gwarancja Gryżewski, Lewoński. | 300 PLN | 300 PLN | |
25409 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem pierwszej formy z poz. 94, przesunięcia nadruków przechodzące na sąsiedni znaczek w wydaniu krakowskim są bardzo rzadkie, gwarancja Mikulski. | 500 PLN | 500 PLN | |
25411 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z rzadką usterką występującą tylko w części nakładu w postaci nie odbitych liter POC w POCZTA i litery P w POLSKA, ślady po miodowej podlepce przechodzące na front znaczka w górnej części, gwarancja z opisem Schmutz. | 800 PLN | 2 187 PLN | |
25413 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.79, lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski. | 30 PLN | 30 PLN | |
25417 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja Schmutz. | 800 PLN | 720 PLN | |
25425 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 98, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 80 PLN | 80 PLN |