Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
29920 |
1939 Dzień Znaczka, seria z odmianami. | 25 PLN | 25 PLN | |
29956 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 43. | 60 PLN | 60 PLN | |
29970 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 87, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 60 PLN | 60 PLN | |
29973 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 21; dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | 150 PLN | 150 PLN | |
30034 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | 100 PLN | 100 PLN | |
30037 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura VIII-1931, stan średni. | 60 PLN | 60 PLN | |
30039 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura VIII-1931, stan średni. | 60 PLN | 60 PLN | |
30044 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | 60 PLN | 60 PLN | |
30045 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | 120 PLN | 120 PLN | |
30048 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 140 PLN | 140 PLN | |
30051 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | 60 PLN | 120 PLN | |
30056 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | 30 PLN | 30 PLN | |
30095 |
1937 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym O i sygnaturą I-1937. | 80 PLN | 80 PLN | |
30110 |
1938 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą VI-1938, długość KARTA POCZTOWA 53 mm. | 15 PLN | 15 PLN | |
30125 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym O. | 15 PLN | 15 PLN | |
30146 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 1, doskonały stan | 130 PLN | 104 PLN | |
30168 |
1945 Belweder, całostka z niedobitą literą P w sygnaturze. | 100 PLN | 80 PLN | |
30182 |
1947 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 12 bez napisu "Ob.". | 30 PLN | 30 PLN | |
30201 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5. | 50 PLN | 40 PLN | |
30221 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 z sygnaturą VIII.48 i hasłem propagandowym 16b. | 50 PLN | 45 PLN | |
30249 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 18b. | 10 PLN | 10 PLN | |
30295 |
1960 zabykowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X-60. | 10 PLN | 8 PLN | |
30316 |
1960 zabykowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III-60. | 10 PLN | 8 PLN | |
30351 |
1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół, gwarancja. | 100 PLN | 100 PLN | |
30501 |
1967 60-lecie sportów motorowych w Polsce, koperta z nadrukiem adresu nadawcy PZMot. | 150 PLN | 150 PLN | |
30578 |
"Bokserzy" - 1964 komplet 23 nalepek stalorytniczych w formie znaczków przedstawiających sylwetki mistrzów świata w boksie rytowanych przez Czesława Słanię. Doskonały stan zachowania. | 45 PLN | 45 PLN | |
30639 |
1914 widokówka o tematyce legionowej. | 20 PLN | 20 PLN | |
30641 |
30643 |
30648 |
30659 |
30662 |
30680 |
1915 widokówka o tematyce legionowej. | 20 PLN | 20 PLN | |
30681 |
30744 |
1928 widokówka Charzykowo, schronisko harcerskie, czysta. | 150 PLN | 150 PLN | |
30757 |
1930 Wilno, Mauzoleum Marszałka na Rossie, karta bez obiegu. | 30 PLN | 30 PLN | |
30905 |
1949 RFN, otwarcie pierwszych niemieckich Bundestagów, znaczek za 10 Pf. - frankatura pojedyncza, widokówka wysłana 2.11 z Hockenheim (Baden) do Drezna, znaczek skasowany stemplem okolicznościowym z okazji wyścigów motocyklowych. | 80 PLN | 80 PLN |