Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
29920

1939 Dzień Znaczka, seria z odmianami.

25 PLN25 PLN
29956

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 43.

60 PLN60 PLN
29970

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 87, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

60 PLN60 PLN
29973

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 21; dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

150 PLN150 PLN
30034

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

100 PLN100 PLN
30037

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura VIII-1931, stan średni.

60 PLN60 PLN
30039

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura VIII-1931, stan średni.

60 PLN60 PLN
30044

60 PLN60 PLN
30045

120 PLN120 PLN
30048

140 PLN140 PLN
30051

60 PLN120 PLN
30056

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

30 PLN30 PLN
30095

1937 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym O i sygnaturą I-1937.

80 PLN80 PLN
30110

1938 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą VI-1938, długość KARTA POCZTOWA 53 mm.

15 PLN15 PLN
30125

1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym O.

15 PLN15 PLN
30146

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 1, doskonały stan

130 PLN104 PLN
30168

1945 Belweder, całostka z niedobitą literą P w sygnaturze.

100 PLN80 PLN
30182

1947 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 12 bez napisu "Ob.".

30 PLN30 PLN
30201

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5.

50 PLN40 PLN
30221

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 z sygnaturą VIII.48 i hasłem propagandowym 16b.

50 PLN45 PLN
30249

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 18b.

10 PLN10 PLN
30295

1960 zabykowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X-60.

10 PLN8 PLN
30316

1960 zabykowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III-60.

10 PLN8 PLN
30351

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół, gwarancja.

100 PLN100 PLN
30501

1967 60-lecie sportów motorowych w Polsce, koperta z nadrukiem adresu nadawcy PZMot.

150 PLN150 PLN
30578

"Bokserzy" - 1964 komplet 23 nalepek stalorytniczych w formie znaczków przedstawiających sylwetki mistrzów świata w boksie rytowanych przez Czesława Słanię. Doskonały stan zachowania.

45 PLN45 PLN
30639

1914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN20 PLN
30641

20 PLN20 PLN
30643

20 PLN20 PLN
30648

20 PLN20 PLN
30659

20 PLN20 PLN
30662

20 PLN20 PLN
30680

1915 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN20 PLN
30681

20 PLN20 PLN
30744

1928 widokówka Charzykowo, schronisko harcerskie, czysta.

150 PLN150 PLN
30757

1930 Wilno, Mauzoleum Marszałka na Rossie, karta bez obiegu.

30 PLN30 PLN
30905

1949 RFN, otwarcie pierwszych niemieckich Bundestagów, znaczek za 10 Pf. - frankatura pojedyncza, widokówka wysłana 2.11 z Hockenheim (Baden) do Drezna, znaczek skasowany stemplem okolicznościowym z okazji wyścigów motocyklowych.

80 PLN80 PLN