Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
22879 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 22 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22880 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 20 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22881 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 10 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 50 PLN | |
22883 |
1951 całostka z hasłem propagandowym 21b i sygnaturą XI.51. | 20 PLN | 15 PLN | |
22884 |
1951 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą XI.51. | 20 PLN | 15 PLN | |
22885 |
1951 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą XI.51. | 20 PLN | 15 PLN | |
22886 |
1951 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą XI.51. | 20 PLN | 15 PLN | |
22887 |
1951 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą XI.51. | 20 PLN | 15 PLN | |
22896 |
1951 kartka z okazji 7. lat Polski Ludowej. | 10 PLN | 10 PLN | |
22901 |
1952 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.52. | 10 PLN | 10 PLN | |
22904 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, niezłożona!!! karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | 50 PLN | 45 PLN | |
22908 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 21b-23. | 30 PLN | 30 PLN | |
22909 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 20b. | 10 PLN | 8 PLN | |
22912 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 22. | 10 PLN | 8 PLN | |
22913 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 21c. | 10 PLN | 8 PLN | |
22917 |
1952 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą V.52 wysłana z Nowego Bytomia (Chebzie) do NRD. | 10 PLN | 10 PLN | |
22924 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą III.53. | 15 PLN | 15 PLN | |
22926 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą VII.53. | 15 PLN | 13 PLN | |
22927 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą VII.53. | 15 PLN | 13 PLN | |
22928 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą VII.53. | 15 PLN | 13 PLN | |
22929 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą VII.53. | 15 PLN | 15 PLN | |
22930 |
1953 całostka z okazji rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika. | 45 PLN | 80 PLN | |
22932 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą IX.56. | 10 PLN | 60 PLN | |
22995 |
1967 koperta lotnicza (Ptasie pióro), sygnatura (III.67). | 10 PLN | 10 PLN | |
23018 |
1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (IX.74). | 25 PLN | 22 PLN | |
23025 |
1977 koperta orzeł z Sali Audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, sygnatura (XII.77). | 10 PLN | 10 PLN | |
23046 |
2002 "Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna Płock 2002" komplet 18 bezznaczkowych ilustrowanych formularzy kartowych w ozdobnym etui, wydanych w nakładzie 400 sztuk. | 70 PLN | 60 PLN | |
23055 |
1926 list poczty lotnicze z okazji Wystawy Radiowej w Warszawie. | 100 PLN | 100 PLN | |
23082 |
1938 list przewieziony balonem Sanok w czasie XI Krajowych Zawodów Balonowych o Puchar Przechodni im. A. Wańkowicza w Mościcach, stempel w kolorze fioletowym. | 140 PLN | 140 PLN | |
23088 |
1939 kartka z pierwszego lotu na trasie Warszawa - Londyn. | 50 PLN | 50 PLN | |
23095 |
1939 Afganistan, prawdopodobnie jeden z ostatnich listów lotniczych dostarczonych do Warszawy przed wybuchem wojny!!! polecony list lotniczy wysłany 17.VIII z Kabulu do Warszawy, włoskie kasowniki tranzytowe, stempel odbiorczy Warszawa 30.VIII, słabszy stan zachowania, wyjątkowo rzadki kierunek wysyłki. | 300 PLN | 300 PLN | |
23116 |
1960 IX lot szybowcowy z okazji MWF "POLSKA 60" i Igrzysk Olimpijskich w Rzymie, dekoracyjna koperta z dodatkowym (niebieskim) znaczkiem opłaty szybowcowej; przewieziona na trasie Leszno - Aleksandrów; temat - OLIMPIADA. | 30 PLN | 30 PLN | |
23118 |
1960 list z pierwszego lotu na trasie Paryż Warszawa Moskwa. | 30 PLN | 30 PLN | |
23159 |
1932 USA, igrzyska olimpijskie w Los Angeles, czworoblok znaczków olimpijskich za 3c. ostemplowany 15.VI w pierwszym dniu obiegu na ilustrowanej kopercie listu do Elmhurst; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | 80 PLN | 80 PLN | |
23167 |
1936 nalepki propagandowe udziału Polaków na XI Olimpiadzie przedstawiający "konia sławy" według grafiki Zygmunta Kamińskiego. | 150 PLN | 150 PLN | |
23171 |
1944 Woldenberg - Oflag IIC, Rok Olimpijski, kasowany znaczek za 10 f., gwarancja. | 20 PLN | 20 PLN | |
23172 |
1944 Woldenberg - Oflag IIC, Rok Olimpijski, karta pocztowa z grafiką w formie znaku opłaty - znaczka o tematyce olimpijskiej z napisem ZWKS (Zarząd Wojskowych Klubów Sportowych) i nominałem 1.00, z definitywnym znaczkiem olimpijskim, skasowanym okolicznościowo 13.VIII w dniu rozpoczęcia olimpiady obozowej; walor z nagradzanego na wystawach międzynarodowych zbioru Edwarda Śledzia z Norwegii; gwarancja Schmutz. | 600 PLN | 600 PLN | |
23179 |
1948 Peru, igrzyska olimpijskie w Londynie, seria z mikroskopijnymi śladami po podlepkach. | 30 PLN | 30 PLN | |
23184 |
1952 Finlandia, igrzyska olimpijskie w Helsinkach, seria znaczków olimpijskich ostemplowanych 16.XI.1951 i 15.II.1952 w pierwszym dniu obiegu na ilustrowanych kopertach; idealny stan zachowania. | 40 PLN | 40 PLN | |
23187 |
1956 Jugosławia, igrzyska olimpijskie w Melbourne, seria znaczków olimpijskich ostemplowany 4.X w pierwszym dniu obiegu na ilustrowanej kopercie, wysoka wycena katalogowa (Mi.200 euro); idealny stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN |