Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
22664 |
1919 wydanie krakowskie, całostka na odpowiedź z nadrukiem typ 137 - rozbity romb, puźne użycie 16.IV.1920. | 120 PLN | 120 PLN | |
22665 |
1919 kartka wydania prowizorycznego z grubą belką. | 450 PLN | 480 PLN | |
22672 |
1919 wydanie krakowskie, PODWÓJNY NADRUK - sekretnik z podwójnym nadrukiem typu 8 - liczby "25" oraz podwójnym nadrukiem szczątkowym napisu "POCZTA POLSKA", odmiana do tej pory niekatalogowana!!! brzegi z pełną oryginalną gumą, idealny stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | 2 500 PLN | 2 550 PLN | |
22673 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19 - belka zamiast ornamentu z oryginalnego obiegu z Krakowa 23.VI 1919 z pełnymi brzegami. | 200 PLN | 200 PLN | |
22675 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik rzadka odmiana z napisem "POLSKA POCZTA" zamiat "POCZTA POLSKA" i dodatkowo z beleczką zamiast ozdobnika, nadruk typu 18, brzegi z pełną oryginalną gumą, idealny stan zachowania; gwarancja Ringström, gwarancja i opis Schmutz. | 1 000 PLN | 1 000 PLN | |
22676 |
1920 całostka z oznaczenia waluty. | 50 PLN | 50 PLN | |
22677 |
1920 całostka z oznaczenia waluty. | 40 PLN | 45 PLN | |
22678 |
1920 całostka z oznaczenia waluty. | 40 PLN | 40 PLN | |
22682 |
1920 całostka z hasłem propagandowym w układzie cztery wyrazy jednakowego kroju. | 30 PLN | 30 PLN | |
22689 |
1921 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości 98 mm. | 35 PLN | 35 PLN | |
22693 |
1922 kartka z Wejherowa 3.11.22 do Gdańska. | 15 PLN | 15 PLN | |
22700 |
1926 całostka z sygnaturą 534 -5.000.000 -26. | 40 PLN | 530 PLN | |
22701 |
1926 całostka z sygnaturą 76 z usterką "brak kropki po 26". | 100 PLN | 90 PLN | |
22702 |
1926 całostka do korespondencji zagranicznej z usterką "brak kropki po 26". | 100 PLN | 150 PLN | |
22703 |
1927 całostka z sygnaturą VII-1927. | 30 PLN | 55 PLN | |
22704 |
1927 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą IX-927. | 120 PLN | 130 PLN | |
22705 |
1928 całostka z sygnaturą VIII-1928. | 30 PLN | 470 PLN | |
22706 |
1928 całostka z sygnaturą II-1928. | 30 PLN | 30 PLN | |
22707 |
1928 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią bez hasła propagandowego z sygnaturą IV-1928. | 150 PLN | 150 PLN | |
22708 |
1928 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym. | 150 PLN | 290 PLN | |
22710 |
1931 całostka z hasłem propagandowym F i sygnaturą I-1931. | 35 PLN | 130 PLN | |
22711 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 160 PLN | |
22712 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 160 PLN | |
22713 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 160 PLN | |
22714 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 160 PLN | |
22717 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 160 PLN | |
22719 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 240 PLN | 240 PLN | |
22720 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 240 PLN | 240 PLN | |
22733 |
1932 całostka z hasłem propagandowym F i sygnaturą VI-1932. | 30 PLN | 30 PLN | |
22739 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 9, sygnatura z nakładem 6.400.000, stan bardzo dobry. | 80 PLN | 80 PLN | |
22740 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 17, sygnatura z nakładem 6.400.000, stan bardzo dobry. | 80 PLN | 95 PLN | |
22741 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 91, sygnatura z nakładem 6.400.000, stan bardzo dobry. | 80 PLN | 90 PLN | |
22745 |
1934 wydanie prowizoryczne, podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią. | 180 PLN | 150 PLN | |
22747 |
1934 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą XII-1934. | 150 PLN | 470 PLN | |
22748 |
1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą XII-1934. | 50 PLN | 320 PLN | |
22753 |
1935 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą IV-1935. | 35 PLN | 190 PLN | |
22754 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3. | 25 PLN | 25 PLN | |
22760 |
1935 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą IX-1935. | 30 PLN | 50 PLN | |
22761 |
1935 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą IX-1935. | 20 PLN | 45 PLN | |
22763 |
1935 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym z sygnaturą IX-1935. | 100 PLN | 110 PLN |