Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
22765 |
1936 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą I-1936. | 20 PLN | 180 PLN | |
22767 |
1936 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą XI-1936. | 20 PLN | 30 PLN | |
22768 |
1936 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą XI-1936. | 30 PLN | 30 PLN | |
22769 |
1937 całostka z hasłem propagandowym L i sygnaturą I-1937. | 20 PLN | 18 PLN | |
22770 |
1937 całostka z hasłem propagandowym M i sygnaturą I-1937. | 20 PLN | 20 PLN | |
22776 |
1937 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą X-1937, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm. | 15 PLN | 15 PLN | |
22777 |
1937 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą X-1937, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm. | 20 PLN | 20 PLN | |
22778 |
1937 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1937, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm. | 15 PLN | 13 PLN | |
22779 |
1938 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą X-1938. | 30 PLN | 25 PLN | |
22780 |
1938 całostka z hasłem propagandowym L i sygnaturą VI-1938. | 40 PLN | 45 PLN | |
22782 |
1938 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą VI-1938, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm. | 20 PLN | 25 PLN | |
22793 |
1938 całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938. | 10 PLN | 10 PLN | |
22822 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty, czysty, gwarancja. | 150 PLN | 150 PLN | |
22826 |
1945 karta makulaturowa z nieodbitym napisem "NADAWCA" i niedobitą sygnaturą. | 100 PLN | 90 PLN | |
22838 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 5 - Zajączek malujący pisankę | 100 PLN | 90 PLN | |
22839 |
1949 koperta ze znakiem opłaty. | 60 PLN | 54 PLN | |
22841 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania. | 120 PLN | 108 PLN | |
22842 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 2. | 60 PLN | 60 PLN | |
22843 |
22844 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 13. | 60 PLN | 60 PLN | |
22848 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 4. | 60 PLN | 60 PLN | |
22859 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 8 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 60 PLN | |
22860 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 12 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22861 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 13 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22862 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z ilustracją 12 - Cyprian Kamil Norwid z nadrukiem typu 14; bardzo dobry stan zachowania. | 80 PLN | 72 PLN | |
22863 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 9 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22864 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 4 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22865 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 16 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22866 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 18 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22867 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 14 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 60 PLN | |
22868 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 19 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22869 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 7 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22870 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 5 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22871 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 3 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 50 PLN | |
22873 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 17 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22874 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 14 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22875 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 6 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 60 PLN | |
22876 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 21 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 45 PLN | |
22877 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 15 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 50 PLN | |
22878 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 1 z nadrukiem typu 14. | 50 PLN | 170 PLN |