Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
43070

1955 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, blok z błędem "ścięte lewe ramie litery M".

40 PLN40 PLN
43088

1956 IX Wyścig Pokoju, kartka z wystawy filatelistycznej w Rzeszowie do Niemiec.

10 PLN10 PLN
43092

1956 turystyka, parka znaczków ciętych.

1 200 PLN1 200 PLN
43102

1956 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, znaczek za 60 gr z błędem "PADZIECKIEJ - brak prawej nóżki litery R"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

50 PLN50 PLN
43105

1956 FDC - "Międzynarodowa Kampania Muzealna" (Fi.25.-).

20 PLN17 PLN
43114

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z przesuniętym drukiem środka (stalorytu) znaczka.

40 PLN35 PLN
43135

1957 ONZ, makulaturowy znaczek z silnie przesuniętym drukiem barwy szarej w dół, gwarancja Walisch.

500 PLN450 PLN
43136

1957 XII Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny, znaczek z błędem "plama nad L", gwarancja i opis Walocha.

40 PLN40 PLN
43161

1957 Kongres Międzynarodowego Komitetu Technicznego do walki z Ogniem, parka znaczków ciętych opisanych w katalogu jako próby.

3 500 PLN3 000 PLN
43163

1957 Kongres Międzynarodowego Komitetu Technicznego do Walki z Ogniem, znaczek za 2,50 zł z błędem na poz.50 "kropka między L i S w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

60 PLN60 PLN
43185

1958 Zabytkowe ratusze, seria z odmianami znaczków za 20 i 40 gr, czyste; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
43200

1958 400 lat poczty polskiej, list z Poznania do Niemiec.

10 PLN10 PLN
43205

1958 otwarcie nowego gmachu UNESCO w Paryżu, blok legitymacyjny.

40 PLN40 PLN
43213

1958 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek makulaturowy z podwójnym ząbkowaniem poziomym i pionowym, gwarancja i opis Wysocki.

80 PLN80 PLN
43239

1959 grzyby polskie, blok legitymacyjny.

60 PLN50 PLN
43254

1959 30-lecie Polskich Linii Lotniczych - "LOT", znaczek za 60 gr. na papierze ze znakiem wodnym w rzadszym położeniu III.2, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

20 PLN20 PLN
43257

1959 wystawa filatelistyczne Balpex I, znaczek z błędem nadruku "N zamiast Ń w GDAŃSK", gwarancja i oznaczenie Walocha.

50 PLN50 PLN
43261

1959 40-lecie Polskiego Czerwonego Krzyża, znaczek za 60 gr. na papierze ze znakiem wodnym w położeniu III.7, gwarancja i oznaczenie.

20 PLN20 PLN
43280

1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.3, gwarancja i oznaczenie Weźranowski.

30 PLN30 PLN
43282

1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.3, gwarancja i oznaczenie Walocha.

40 PLN40 PLN
43293

1960 150. rocznica urodzin Fryderyka Chopina, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.8, gwarancja i oznaczenie Walocha.

100 PLN100 PLN
43299

1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.2, gwarancja i oznaczenie Weźranowski.

200 PLN200 PLN
43353

1961 pierwszy lot człowieka w kosmos, parka z podwójnym ząbkowaniem pionowym, ubytki gumy na prawym marginesie, gwarancja.

250 PLN250 PLN
43355

1961 XXX Międzynarodowe Targi Poznańskie, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.6, gwarancja i oznaczenie Walocha.

40 PLN40 PLN
43356

60 PLN60 PLN
43362

1961 polskie ziemie zachodnie, parka z przywieszką na papierze ze znakiem wodnym III.3, gwarancja i oznaczenie Walocha.

40 PLN40 PLN
43364

1961 30. rocznica III Powstania Śląskiego, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.4, gwarancja i oznaczenie Walocha.

40 PLN40 PLN
43365

70 PLN70 PLN
43398

160 PLN144 PLN
43399

1962 wielcy Polacy - Romuald Traugutt, parka znaczków rozdzielona międzypolem z prywatnym oliwkowym nadrukiem okolicznościowym z okazji 100. rocznicy Powstania Styczniowego.

250 PLN250 PLN
43406

25 PLN20 PLN
43407

1962 Pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą.

60 PLN50 PLN
43408

1962 Pierwszy zespołowy lot kosmiczny, marginesowa parka znaczków za 2,50 zł. lewy z rzadkim błędem występującym na poz.11 w małej części nakładu "brak napisu PWPW na marginesie", gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN120 PLN
43412

1962 Rok Korczakowski, seria z odmianami papieru.

25 PLN40 PLN
43416

1962 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria z pustopolami na górnym marginesie.

40 PLN36 PLN
43432

1963 zeszycik znaczkowy - wydanie OUPT Warszawa 1, na okładce goniec pocztowy na koniu i napisy "POCZTA GŁÓWNA WARSZAWA", na klapce hasło: "NA TWOJE LISTY CZEKAJĄ KREWNI, BLISCY I ZNAJOMI"; znaczki 10x1239, 10x1240; idealny stan zachowania.

450 PLN450 PLN
43433

1963 zeszycik znaczkowy - wydanie OUPT Warszawa 1, na okładce dyliżans czterokonny i napis w jednym wierszu "ZNACZKI POCZTOWE", na klapce hasło: "LISTY ZBLIŻAJĄ LUDZI I NARODY"; znaczki 10x1239, 10x1240; bardzo dobry stan zachowania.

500 PLN500 PLN
43443

1963 Walka z głodem na świecie, czysty znaczek za 2,50 zł z rzadkim położeniem - III.7 - znaku wodnego (Fi.30.-), bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

40 PLN40 PLN
43453

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczki za 20 gr w czworobloku, prawy dolny z błędem na poz.18 "biała plama na piórze", lewy górny z powtarzalnym błędem na poz.12 "plamka obok hełmu"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

120 PLN270 PLN
43463

1963 Wielcy Polacy (III), Maria Skłodowska-Curie - parka znaczków rozdzielona międzypolem z czerwonym stemplem okolicznościowym z okazji 30 rocznicy śmierci badaczki; znak wodny III.5, pełna oryginalna guma; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN