Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
41909

1947 kultura polska, narożna parka z numerem walca na dolnym marginesie.

30 PLN30 PLN
41911

1947 Kultura polska (I) - Teatr, 5 zł - frankatura wielokrotna, list opłacony paskiem poziomym trzech znaczków z górnym marginesem, wysłany 8.1.48 z Końskich do Czermna; dobry stan zachowania.

40 PLN36 PLN
41912

30 PLN30 PLN
41914

1947 kultura polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie.

25 PLN60 PLN
41919

30 PLN30 PLN
41920

40 PLN40 PLN
41923

40 PLN60 PLN
41924

30 PLN30 PLN
41925

30 PLN30 PLN
41934

1947 świat pracy, znaczki unieważnione stemplem poczty peronowej Kraków 2.

25 PLN25 PLN
41938

1947 przedrukowe wydania lotnicze, parka znaczków z abklaczem nadruku, gwarancja z oznaczeniem Walocha.

50 PLN45 PLN
41944

1947 przedrukowe wydanie lotnicze, seria na lotniczym liście poleconym z Katowic nadanym 25.4.52 do Szwajcarii, znaczki z nadrukiem groszy typ 3, na odwrocie stempel odbiorczy, brak klapy koperty.

80 PLN80 PLN
41946

1947 przedrukowe wydania lotnicze, znaczek z lekko przesuniętym nadrukiem, gwarancja z oznaczeniem MK Walocha.

60 PLN54 PLN
41957

1947 list z Nowego Targu 13.12.47 do Stanów Zjednoczonych.

60 PLN161 PLN
41960

1947 przedrukowe wydanie lotnicze, znaczek z poz. 37 z uszkodzona środkowa lewa belka i wcięcie w O w 50, gwarancja i opis Walocha.

25 PLN25 PLN
41963

1947 przedrukowe wydanie lotnicze, czworoblok znaczków za 50 zł./25 gr. w kolorze brązowoczerwonym, lewy górny z błędem na poz.23 "LOFNICZA", a prawy dolny z błędem na poz.34 "ścięta górna lewa belka" (Fi.330.-), gwarancja i opis Schmutz.

270 PLN243 PLN
41968

1947 przedrukowe wydanie lotnicze, znaczek w barwie ciemno czerwonobrązowej, gwarancja i oznaczenie.

1 400 PLN1 250 PLN
41975

1947 "I MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE" Gdynia, stempel okolicznościowy na karcie (Myślicki 47 039).

20 PLN20 PLN
41983

1948 polecony list lotniczy z Włoch 10.II.48 do USA, prowizoryczna erka, na odwrocie stemple odbiorcze.

35 PLN31 PLN
41984

1948 kartka z Piechowic 7.1.48 do Warszawy, widokówka z Piechowic.

35 PLN35 PLN
41991

1948 kartka z Wysokiego Mazowieckiego 31.VII.48 do Warszawy na kartce wydawnictwa Ligi Morskiej.

30 PLN27 PLN
41995

1948 list polecony z Łomianek 26.6.48 do Jarosławia, na odwrocie stempel odbiorczy.

15 PLN13 PLN
41996

1948 list polecony z Nałęczowa 12.7.48 do Puław, na odwrocie stempel odbiorczy.

10 PLN10 PLN
41997

1948 list polecony z Wałcza do Czerwonego Krzyża w Genewie, na odwrocie stemple odbiorcze.

40 PLN35 PLN
41998

1948 list ekspresowy z Ostrowa Wielkopolskiego 18.10.48 do Warszawy (na odwrocie stempel odbiorczy).

20 PLN18 PLN
42000

1948 centaur - wydanie lotnicze, seria w czworoblokach z numerami walców - bloki legitymacyjne, czworoblok znaczka za 100 zł oddzielony częściowo dolny margines.

350 PLN376 PLN
42002

1948 wydanie lotnicze - Centaur, 30 zł znaczek legitymacyjny z oznaczeniem walca N.2.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN45 PLN
42011

1948 centaur, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie.

30 PLN45 PLN
42013

1948 100-lecie Wiosny Ludów, znaczek za 15 zł w narożnych czworoblokach z numerami walców I-VII na marginesie.

240 PLN326 PLN
42014

1948 100-lecie Wiosny Ludów, znaczek za 15 zł z błędem "ukośne kreski przekreślające nominał i napis POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

60 PLN60 PLN
42015

1948 100-lecie Wiosny Ludów, seria w narożnych czworoblokach z numerami walców na marginesie.

250 PLN350 PLN
42031

1948 karnet - "WYSTAWA ZIEM ODZYSKANYCH".

40 PLN36 PLN
42034

1948 Międzynarodowa Konferencja Młodzieży w Warszawie, lewy znaczek z smugą farby drukarskiej na głowie.

50 PLN50 PLN
42049

1948 Bolesław Bierut, rotograwiura, frankatura 6-kolorowa, list polecony II klasy wysłany 20.V.49 z Ambasady Chińskiej w Warszawie do Grazu w Austrii, koperta firmowa "AMBASSADE DE LA REPUBLIQU DE CHINE VARSOVIE" oznaczona na odwrocie stempelkami "DIPLOMATIC" i z chińskimi znakami; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

100 PLN100 PLN
42077

1948 Bolesław Bierut, 5 zł czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.4.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN
42079

1948 Bolesław Bierut, 5 zł czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.5.W.I. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
42084

1948 Bolesław Bierut, znaczek bez perforacji pionowej na lewym marginesie, gwarancja Walocha.

90 PLN81 PLN
42100

1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na marginesie.

30 PLN30 PLN
42107

1948 Kongres Jedności Klasy Robotniczej, blok legitymacyjny.

35 PLN30 PLN
42117

1948 walka z gruźlicą, komplet dziesięciu serii z wszystkimi rodzajami przywieszek. Doskonały stan.

850 PLN850 PLN