Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
41909 |
1947 kultura polska, narożna parka z numerem walca na dolnym marginesie. | 30 PLN | 30 PLN | |
41911 |
1947 Kultura polska (I) - Teatr, 5 zł - frankatura wielokrotna, list opłacony paskiem poziomym trzech znaczków z górnym marginesem, wysłany 8.1.48 z Końskich do Czermna; dobry stan zachowania. | 40 PLN | 36 PLN | |
41912 |
41914 |
1947 kultura polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | 25 PLN | 60 PLN | |
41919 |
41920 |
1947 kultura polska, narożna parka z numerem walca na dolnym marginesie. | 40 PLN | 40 PLN | |
41923 |
1947 kultura polska, narożna parka z numerem walca na dolnym marginesie. | 40 PLN | 60 PLN | |
41924 |
41925 |
41934 |
1947 świat pracy, znaczki unieważnione stemplem poczty peronowej Kraków 2. | 25 PLN | 25 PLN | |
41938 |
1947 przedrukowe wydania lotnicze, parka znaczków z abklaczem nadruku, gwarancja z oznaczeniem Walocha. | 50 PLN | 45 PLN | |
41944 |
1947 przedrukowe wydanie lotnicze, seria na lotniczym liście poleconym z Katowic nadanym 25.4.52 do Szwajcarii, znaczki z nadrukiem groszy typ 3, na odwrocie stempel odbiorczy, brak klapy koperty. | 80 PLN | 80 PLN | |
41946 |
1947 przedrukowe wydania lotnicze, znaczek z lekko przesuniętym nadrukiem, gwarancja z oznaczeniem MK Walocha. | 60 PLN | 54 PLN | |
41957 |
1947 list z Nowego Targu 13.12.47 do Stanów Zjednoczonych. | 60 PLN | 161 PLN | |
41960 |
1947 przedrukowe wydanie lotnicze, znaczek z poz. 37 z uszkodzona środkowa lewa belka i wcięcie w O w 50, gwarancja i opis Walocha. | 25 PLN | 25 PLN | |
41963 |
1947 przedrukowe wydanie lotnicze, czworoblok znaczków za 50 zł./25 gr. w kolorze brązowoczerwonym, lewy górny z błędem na poz.23 "LOFNICZA", a prawy dolny z błędem na poz.34 "ścięta górna lewa belka" (Fi.330.-), gwarancja i opis Schmutz. | 270 PLN | 243 PLN | |
41968 |
1947 przedrukowe wydanie lotnicze, znaczek w barwie ciemno czerwonobrązowej, gwarancja i oznaczenie. | 1 400 PLN | 1 250 PLN | |
41975 |
1947 "I MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE" Gdynia, stempel okolicznościowy na karcie (Myślicki 47 039). | 20 PLN | 20 PLN | |
41983 |
1948 polecony list lotniczy z Włoch 10.II.48 do USA, prowizoryczna erka, na odwrocie stemple odbiorcze. | 35 PLN | 31 PLN | |
41984 |
1948 kartka z Piechowic 7.1.48 do Warszawy, widokówka z Piechowic. | 35 PLN | 35 PLN | |
41991 |
1948 kartka z Wysokiego Mazowieckiego 31.VII.48 do Warszawy na kartce wydawnictwa Ligi Morskiej. | 30 PLN | 27 PLN | |
41995 |
1948 list polecony z Łomianek 26.6.48 do Jarosławia, na odwrocie stempel odbiorczy. | 15 PLN | 13 PLN | |
41996 |
1948 list polecony z Nałęczowa 12.7.48 do Puław, na odwrocie stempel odbiorczy. | 10 PLN | 10 PLN | |
41997 |
1948 list polecony z Wałcza do Czerwonego Krzyża w Genewie, na odwrocie stemple odbiorcze. | 40 PLN | 35 PLN | |
41998 |
1948 list ekspresowy z Ostrowa Wielkopolskiego 18.10.48 do Warszawy (na odwrocie stempel odbiorczy). | 20 PLN | 18 PLN | |
42000 |
1948 centaur - wydanie lotnicze, seria w czworoblokach z numerami walców - bloki legitymacyjne, czworoblok znaczka za 100 zł oddzielony częściowo dolny margines. | 350 PLN | 376 PLN | |
42002 |
1948 wydanie lotnicze - Centaur, 30 zł znaczek legitymacyjny z oznaczeniem walca N.2.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 45 PLN | |
42011 |
1948 centaur, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | 30 PLN | 45 PLN | |
42013 |
1948 100-lecie Wiosny Ludów, znaczek za 15 zł w narożnych czworoblokach z numerami walców I-VII na marginesie. | 240 PLN | 326 PLN | |
42014 |
1948 100-lecie Wiosny Ludów, znaczek za 15 zł z błędem "ukośne kreski przekreślające nominał i napis POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | 60 PLN | 60 PLN | |
42015 |
1948 100-lecie Wiosny Ludów, seria w narożnych czworoblokach z numerami walców na marginesie. | 250 PLN | 350 PLN | |
42031 |
1948 karnet - "WYSTAWA ZIEM ODZYSKANYCH". | 40 PLN | 36 PLN | |
42034 |
1948 Międzynarodowa Konferencja Młodzieży w Warszawie, lewy znaczek z smugą farby drukarskiej na głowie. | 50 PLN | 50 PLN | |
42049 |
1948 Bolesław Bierut, rotograwiura, frankatura 6-kolorowa, list polecony II klasy wysłany 20.V.49 z Ambasady Chińskiej w Warszawie do Grazu w Austrii, koperta firmowa "AMBASSADE DE LA REPUBLIQU DE CHINE VARSOVIE" oznaczona na odwrocie stempelkami "DIPLOMATIC" i z chińskimi znakami; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
42077 |
1948 Bolesław Bierut, 5 zł czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.4.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | 40 PLN | 40 PLN | |
42079 |
1948 Bolesław Bierut, 5 zł czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.5.W.I. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
42084 |
1948 Bolesław Bierut, znaczek bez perforacji pionowej na lewym marginesie, gwarancja Walocha. | 90 PLN | 81 PLN | |
42100 |
1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na marginesie. | 30 PLN | 30 PLN | |
42107 |
1948 Kongres Jedności Klasy Robotniczej, blok legitymacyjny. | 35 PLN | 30 PLN | |
42117 |
1948 walka z gruźlicą, komplet dziesięciu serii z wszystkimi rodzajami przywieszek. Doskonały stan. | 850 PLN | 850 PLN |