Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
30529

1938 V Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, znaczki z bloków.

180 PLN180 PLN
30544

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, arkusz sprzedażny znaczka za 10 gr., arkusz złożony w połowie, drobne uszkodzenia marginesów.

100 PLN100 PLN
30582

1938 koperta Francuskiego Urzędu Turystycznego w Warszawie z wydrukowanym prywatnym znakiem opłaty "OPŁ. UISZCZ. GOT. / ZARZ. M.P.I T. / KR.P.W. 601/47/37c" wysłana 31.01.38 do Krakowa.

80 PLN105 PLN
30594

1939 naklejka adresowa do wysyłki gazety "Posener Tagesblatt" wysłanej z Poznania do Niemiec.

90 PLN90 PLN
30617

1939 zlecenie inkasowe z Poznania.

50 PLN40 PLN
30663

1920 całostka z nadrukiem na niemieckim formularzu poczty polowej, rzadkie, doskonały stan zachowania, gwarancja.

4 000 PLN4 000 PLN
30668

1921 list polecony nadany 22.06.21 z Wilna do Stanów Zjednoczonych, na odwrocie stempel odbiorczy.

1 000 PLN900 PLN
30676

1921 firmowy list polecony nadany 2.05.21 z Wilna do Niemiec, na odwrocie stempel odbiorczy.

800 PLN720 PLN
30774

1922 otwarcie Sejmu Litwy Środkowej, czysta seria ząbkowana z pełną oryginalną gumą, bardzo ładny stan zachowania.

140 PLN140 PLN
30779

1922 otwarcie Sejmu Litwy Środkowej, znaczek za 50 mk z katalogowanym błędem "brak kropki nad i", gwarancja i opis Miszczak.

80 PLN80 PLN
30784

1922 otwarcie Sejmu Litwy Środkowej, niekatalogowana próba znaczka za 75 mk. w kolorze czarnofioletowym, na cienkim papierze, gwarancja Schmutz.

300 PLN300 PLN
30794

1919 Odessa, gwarancja i oznaczenie.

1 100 PLN1 100 PLN
30799

240 PLN240 PLN
30811

800 PLN800 PLN
30813

1925 Port Gdańsk, nowy nakład polskich znaczków obiegowych "Orzeł w wieńcu" z przedrukiem, 2 gr + 3 gr - frankatura mieszana, list zleceniowy koperta - druk o sygnaturze M.P.i T.53 (III.-928) wysłany 19.VI.29 z Polskiego Urzędu Gdańsk 1 do urzędu pocztowego w Tomaszowie Mazowieckim; znaczki unieważnione datownikiem "POLSKI URZĄD POCZT.-TEL."; na odwrocie datownik odbiorczy 20.VI; walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja.

400 PLN400 PLN
30820

1926 Port Gdańsk, znaczek z nadrukiem cienkim, gwarancja i opis Schmurtz.

240 PLN240 PLN
30822

60 PLN54 PLN
30847

1930 Port Gdańsk, gwarancja Kalinowski.

40 PLN40 PLN
30849

1930 Port Gdańsk, znaczek w kolorze fioletowoniebieskim, gwarancja i opis Walocha.

60 PLN55 PLN
30850

1930 Port Gdańsk, znaczek w kolorze szaroniebieskim, gwarancja i opis Walocha.

60 PLN55 PLN
30860

1934 wydanie obiegowe, gwarancja.

10 PLN10 PLN
30866

1935 Port Gdańsk, polskie znaczki opłaty bez przedruku użyte w Gdańsku, 25 gr z serii żałobnej - frankatura pojedyncza, list wysłany 7 X z Polskiego Urzędu Gdańsk 1 do Zakopanego; znaczek unieważniony datownikiem "POLSKI URZĄD POCZTOWO-TEL." z wyróżnikiem "u"; koperta firmowa "DYREKCJA GIMNAZJUM POLSKIEGO GDAŃSK Am Weissen Turm 1"; dobry stanie zachowania; gwarancja Schmutz.

800 PLN800 PLN
30869

360 PLN360 PLN
30895

1939 Port Gdańsk, polski znaczek dopłaty 20 gr/1 zł użyty w Gdańsku skasowany na wycinku 6 III datownikiem "POLSKI URZĄD P.-T. GDAŃSK 1" z wyróżnikiem "a"; rzadki walor w dobrym stanie zachowania.

200 PLN200 PLN
30901

400 PLN400 PLN
30902

1920 Śląsk Cieszyński, seria z przedrukiem S.O. w I typie, czyste.

40 PLN40 PLN
30903

1920 Śląsk Cieszyński, seria z przedrukiem S.O. w II typie, czyste.

120 PLN110 PLN
30906

1920 Olsztyn, list ekspresowy nadany 1.05.20 z Johannisburg (Pisz) do Niemiec, na odwrocie stempel odbiorczy.

120 PLN108 PLN
30914

1920 Olsztyn, list polecony Nadany 25.04.20 z Menschguth (Dźwięrzuty) do Niemiec.

120 PLN108 PLN
30934

1920 Olsztyn, pobraniowy list wartościowy z Ortelburga (Szczytno) Niemiec, na odwrocie prywatne pieczecie lakowe i stempel odbiorczy.

300 PLN270 PLN
30954

240 PLN180 PLN
30955

160 PLN120 PLN
30958

160 PLN120 PLN
30959

240 PLN180 PLN
30960

360 PLN280 PLN
30962

200 PLN170 PLN
30965

200 PLN170 PLN
30968

480 PLN380 PLN
30969

200 PLN170 PLN
30971

480 PLN380 PLN