Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
10028 |
| 70 PLN | |
10029 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak ornamentów", duże podlepki, gwarancja. | Fi.19B3 Mi.19 |
| 70 PLN | |
10030 |
| 180 PLN | |
10031 |
| 90 PLN | |
10032 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 400 PLN | |
10033 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 80 PLN | |
10034 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria podstawowa bez odmian stemplowana grzecznościowo na kopercie kasownikiem Lublina z datą 15.1.19. | Fi.20-9 Mi.20-8 |
| 300 PLN | |
10035 |
| 1 000 PLN | |
10036 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana (Fi.350.-), znaczek za 50/60 hal z błędem "brak kropki po HAL", sygnatury Rachmanow, Witkowski, gwarancja Schmutz, Krawczyk, Mikstein. | Fi.20-29 (27a B6) Mi.20-28 |
| 330 PLN | |
10037 |
| 1 500 PLN | |
10038 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, najrzadszy znaczek wydań lubelskich z nadrukiem odwróconym i jedna z rzadkości wydań przedrukowych, ledwie widoczny ślad po podlepce, piękny stan zachowania, gwarancja Kronenberg. | Fi.20No Mi.21K |
| 14 000 PLN | |
10039 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.20a Mi.20A |
| 90 PLN | |
10040 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.20a Mi.20A |
| 100 PLN | |
10041 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny 50-cio znaczkowy arkusz sprzedażny, ząbkowanie ZL 12¾, arkusz w bardzo dobrym stanie zachowania, katalog Fischer 15.000,- zł, gwarancja i oznaczenie każdego znaczka. | Fi.20a Mi.20A |
| 5 000 PLN | |
10042 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.20a Mi.20a |
| 400 PLN | |
10043 |
| 250 PLN | |
10044 |
| 35 PLN | |
10045 |
| 320 PLN | |
10046 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
10047 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
10048 |
| 15 PLN | |
10049 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
10050 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
10051 |
| 15 PLN | |
10052 |
| 20 PLN | |
10053 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z odwróconym (Fi.300.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", pod uszkodzonym nadrukiem pas delikatnych naturalnym zmatowień na gumie, taniej liczony, gwarancja Falkowski. | Fi.21 No |
| 150 PLN | |
10054 |
| 240 PLN | |
10055 |
| 200 PLN | |
10056 |
| 100 PLN | |
10057 |
1918 drugie wydanie lubelskie, zestaw znaczków w parkach z nadrukiem odwróconym, wszystkie znaczki w doskonałym stanie, wartość katalogowa Fischer 9.240,- zł, gwarancja. | Fi.21No. 22aNo, 22bNo, 23aNo, 24No, 25No, 26No, 27No |
| 3 500 PLN | |
10058 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
10059 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
10060 |
| 30 PLN | |
10061 |
| 60 PLN | |
10062 |
| 25 PLN | |
10063 |
| 20 PLN | |
10064 |
| 20 PLN | |
10065 |
| 60 PLN | |
10066 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal., lewe z nadrukiem brzegowym: górny z nikłą zniekształconą gwiazdką, dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL." (Fi.960.-); bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja. | Fi.22a B4 |
| 580 PLN | |
10067 |
| 300 PLN | |