Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
10308 |
| 3 000 PLN | |
10309 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 26 na wycinku listu poleconego z Krakowa, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Mikulski, fotoatest Petriuk. | Fi.44 Mi.42 |
| 3 000 PLN | |
10310 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z charakterystyczna usterką w postaci uszkodzonych liter P w tym P ze ściętym dołem w wyrazie POCZTA, bardzo rzadkie, gwarancja i oznaczenie pozycji Jendroszek, Mikulski. | Fi.44 Mi.42 |
| 5 500 PLN | |
10311 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 9 z charakterystycznie wygiętymi literami A, gwarancja i oznaczenie Rachmanow. | Fi.44 Mi.42 |
| 3 000 PLN | |
10312 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 96, w bardzo ładnym stanie (Fi. 3.300,-), gwarancja i opis Falkowski. | Fi.44 Mi.42 |
| 3 000 PLN | |
10313 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", fotoatest Jendroszek. | Fi.44B1 Mi.42 |
| 2 200 PLN | |
10314 |
| 60 PLN | |
10315 |
| 250 PLN | |
10316 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, charakterystyczne uszkodzenie liter P, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 280 PLN | |
10317 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 86 - uszkodzony romb, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 280 PLN | |
10318 |
| 240 PLN | |
10319 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
10320 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 90 PLN | |
10321 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 67, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
10322 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 12, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
10323 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 54 (Fi.300.-), poza widocznym na skanie bardzo lekkim zgięciem na górnym marginesie po prawej w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.45I Mi.43 |
| 240 PLN | |
10324 |
| 120 PLN | |
10325 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.45I Mi.44 |
| 60 PLN | |
10326 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z niekatalogowanym jeszcze błędem w postali silnego uszkodzenia liter PP, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45IB Mi.43 |
| 140 PLN | |
10327 |
| 180 PLN | |
10328 |
| 130 PLN | |
10329 |
| 380 PLN | |
10330 |
| 100 PLN | |
10331 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45IB2 Mi.43 |
| 300 PLN | |
10332 |
| 500 PLN | |
10333 |
| 450 PLN | |
10334 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszą formą poz. 29/40, prawy górny znaczek z bardzo błędem na poz. 30 "uszkodzone A", bardzo lekkie zmatowienie po podlepce (Fi.500.-), gwarancja Mikstein, pozostałe z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki (Fi. 900.-), gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.45I B3 Mi.43 |
| 1 800 PLN | |
10335 |
| 100 PLN | |
10336 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 6, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45II Mi.43 |
| 500 PLN | |
10337 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 37, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45II Mi.43 |
| 1 800 PLN | |
10338 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 12, bardzo dobry stan, fotoatest. | Fi.45II Mi.43 |
| 1 200 PLN | |
10339 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za z nadrukiem formą IIB z poz. 69 z błędem "duże wcięcie w S, lekko uszkodzone T i romb", wstępna faza wcięcia w S pokazana w opracowaniu Taipale'go, (inny błąd (B4) na tym znaczku Fi.26.000.-), piękny stan, gwarancja i opis Taipale, Schmutz. | Fi.45II B Mi.43 |
| 12 000 PLN | |
10340 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 7 z błędem "ścięte CZT", bardzo rzadki błąd występujący na czterech znaczka wydania krakowskiego, na tym nominale przedrukowano około dwudziestu znaczków z tym błędem, katalog Fischer 8.000,- zł, fotoatest Schmutz. | Fi.45II B4 Mi.43 |
| 2 500 PLN | |
10341 |
| 80 PLN | |
10342 |
| 40 PLN | |
10343 |
| 40 PLN | |
10344 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 30 PLN | |
10345 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 30 PLN | |
10346 |
| 30 PLN | |
10347 |
| 40 PLN | |