Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
34224 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 41, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34225 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 49, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34226 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 53, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34227 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 55, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34228 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty zamek w Mirze z ilustracją nr 20, przedrukowano niewielką ilość tych całostek z odmiennym rozstawem kwadratów, doskonały stan zachowania, gwarancja Petriuk. | Fi.Cp90I (Cp77) |
| 2 500 PLN | |
34229 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk - Cp83) z zadrukowanym znakiem opłaty (por.Fischer t.II 2006 s.354), czysty, gwarancja. | Fi.CfpU4 |
| 160 PLN | |
34230 |
1945 całostka z napisem Łódź z nadrukiem, hasło propagandowe nr 2, karton kremowy. | Fi.Cp91I |
| 160 PLN | |
34231 |
1945 całostka z napisem Łódź z nadrukiem, hasło propagandowe nr 3, karton kremowy. | Fi.Cp91I |
| 160 PLN | |
34232 |
1945 całostka z napisem Łódź z nadrukiem, hasło propagandowe nr 2, karton piaskowy. | Fi.Cp91I |
| 160 PLN | |
34233 |
1945 całostka bez napisu Łódź z hasłem propagandowym nr 3, karton piaskowy. | Fi.Cp91II |
| 130 PLN | |
34234 |
1945 całostka bez napisu Łódź z hasłem propagandowym nr 4, karton piaskowy. | Fi.Cp91II |
| 130 PLN | |
34235 |
1945 całostka bez napisu Łódź z hasłem propagandowym nr 1a, karton piaskowy. | Fi.Cp91II |
| 130 PLN | |
34236 |
1945 całostka z obiegu pocztowego z Warszawy z hasłem propagandowym 7b. | Fi.Cp92 |
| 70 PLN | |
34237 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 2 - "WRACAMY NAD POLSKIE MORZE", karta wysłana 12.VII z Poznania do Grodziska Mazowieckiego, znak opłaty skasowany datownikiem POZNAŃ 2 z wyróżnikiem "cc"; stempelek cenzury wojskowej nr.1616; bardzo dobry stan zachowania (karta w rzeczywistości prezentuje się znacznie lepiej niż na skanie, chodzi o przebarwienia). | Fi.Cp92II |
| 150 PLN | |
34238 |
1945 całostka z obiegu pocztowego z Hanny koło Włodawy z hasłem propagandowym 2, ze stemplem prowizorycznym typu lubelskiego, gwarancja M.Wysocki | Fi.Cp92, 362 |
| 90 PLN | |
34239 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie pionowym, uszkodzone pierwsze "P" w sygnaturze nakładu; dobry stan zachowania. | Fi.Cp94B |
| 100 PLN | |
34240 |
| 30 PLN | |
34241 |
| 200 PLN | |
34242 |
| 50 PLN | |
34243 |
| 30 PLN | |
34244 |
1946 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowo-szarym gładkim, sygnatura w układzie poziomym, dobry stan zachowania (delikatne nadgięcia - nie złamania). | Fi.Cp96IA |
| 40 PLN | |
34245 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowo-szarym gładkim, z napisem "Ob.", hasło propagandowe 12 - "Ziemie Odzyskane za Odrą ...", dobry stan zachowania. | Fi.Cp96IIa |
| 50 PLN | |
34246 |
| 35 PLN | |
34247 |
| 40 PLN | |
34248 |
| 80 PLN | |
34249 |
| 50 PLN | |
34250 |
| 50 PLN | |
34251 |
1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
34252 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 40 PLN | |
34253 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, karta z dodatkowym napisem, skasowana okolicznościowo 14.12 we Wrocławiu w dniu wejścia do obiegu (Fi.60.-); na odwrocie niewielkie ślady podlepek. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
34254 |
| 60 PLN | |
34255 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 150 PLN | |
34256 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
34257 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
34258 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
34259 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
34260 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
34261 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
34262 |
1948 wydanie ze znakiem opłaty przedstawiającym trzy walczące orły, komplet całostek z 22 różnymi ilustracjami w dobrym stanie, Fischer 1.584,- zł. | Fi.Cp106 il.1-22 |
| 1 200 PLN | |
34263 |
1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 8 - Śmigus na wsi; ostemplowana grzecznościowo 17.3 datownikiem TELEKOM. WARSZAWA z wyróżnikiem H. | Fi.Cp107 |
| 30 PLN | |