Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
34184 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
34185 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN | |
34186 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - August Cieszkowski. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
34187 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp87 |
| 90 PLN | |
34188 |
| 40 PLN | |
34189 |
| 30 PLN | |
34190 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
34191 |
| 1 350 PLN SPRZEDANY | |
34192 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.59 - Klasycyzm: Bejsce - Dwór z końca XVIII wieku, wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku I (cienki). | Fi.Cp89I |
| 200 PLN | |
34193 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko, wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku I (cienki). | Fi.Cp89I |
| 180 PLN | |
34194 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz, z obiegu pocztowego z Lublina 8.9.44 do Chełma Lubelskiego, kartki te z oryginalnego obiegu pocztowego są bardzo rzadkie, fotoatest Piekut. | Fi.Cp89 |
| 400 PLN | |
34195 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 21. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34196 |
| 50 PLN | |
34197 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34198 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34199 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34200 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34201 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk bardzo rzadka wydania bez ilustracji (Cp83), doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 1 800 PLN | |
34202 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk bardzo rzadka wydania bez ilustracji (Cp84), doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 2 000 PLN SPRZEDANY | |
34203 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 2, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34204 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 3, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34205 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 4, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34206 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 7, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34207 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 8, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34208 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 11, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34209 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 14, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34210 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 15, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34211 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 16, doskonały stan zachowania, gwarancja Jungjohann. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34212 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 17, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34213 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 18, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34214 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 21, doskonały stan zachowania, gwarancja Jungjohann. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34215 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 22, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34216 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 26, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34217 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 27, doskonały stan zachowania, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34218 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 28, doskonały stan zachowania, gwarancja Petriuk. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34219 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 32, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34220 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 33, doskonały stan zachowania, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34221 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 34, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34222 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 36, doskonały stan zachowania, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
34223 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 40, gwarancja Petriuk. | Fi.Cp90 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |