Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
34144 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 16. | Fi.Cp77 |
| 130 PLN SPRZEDANY | |
34145 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN | |
34146 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
34147 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
34148 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
34149 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 (52mm) i hasłem propagandowym I. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
34150 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
34151 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
34152 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
34153 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
34154 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
34155 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
34156 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
34157 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
34158 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
34159 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
34160 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938, hasło propagandowe O. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
34161 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
34162 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
34163 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
34164 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
34165 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; dobry stan zachowania. | Fi.Cp82 |
| 80 PLN | |
34166 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-). | Fi.Cp83 |
| 25 PLN | |
34167 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 30+30 gr karta podwójna, dobry stan zachowania (delikatne przebarwienia). | Fi.Cp85 |
| 120 PLN | |
34168 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
34169 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
34170 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 - Jan Długosz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
34171 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8 - Ignacy Krasicki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34172 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 - Juliusz Słowacki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34173 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28 - Michał Kleofas Ogiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34174 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34175 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; temat - MUZYKA. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
34176 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin. | Fi.Cp86 |
| 140 PLN | |
34177 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
34178 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, Buczacz (Tarnopol)całostka z ilustracją nr 52. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
34179 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
34180 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
34181 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
34182 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
34183 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |