Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5812 |
| 20 PLN | |
7734 |
1900 dwujęzyczna, w tym w języku polskim, całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp24 |
| 60 PLN | |
7736 |
1904 całostka trójjęzyczna. | Fi.Cp22 |
| 10 PLN | |
7737 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na papierze x. | Fi.5x |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
7738 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na papierze y. | Fi.5y |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
7739 |
| 80 PLN | |
7740 |
1918 wydanie PP/GGW, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; późna faza przedruku (nadruk nieostry, rozlany); skasowana grzecznościowo. | Fi.Cp1II |
| 40 PLN | |
7741 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 14 w tym na doklejonym znaczku za 2,5 fen. | Fi.Cp1Is |
| 120 PLN | |
7742 |
1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - bardzo rzadki typ 24, a na tej karcie dotąd nieznany; dobry stan zachowania (na odwrocie ślady podlepek); karta 15 fen/10; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 3; bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp2 I-II |
| 600 PLN | |
7743 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp2I |
| 30 PLN | |
7744 |
| 40 PLN | |
7745 |
1918 wydanie warszawskie, karta podwójna 15 fen/7,5 + 15 fen/7,5; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 19; dobry stan zachowania (na odwrocie duży ślad podlepki); na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp3I |
| 250 PLN | |
7746 |
1918 NADRUK MOCNO PRZESUNIĘTY, wydanie warszawskie, część na odpowiedź karty podwójnej 15 fen/7,5 z nadrukiem mocno przesuniętym w lewo i w górę wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 22; dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp3IB |
| 400 PLN | |
7747 |
| 150 PLN | |
7748 |
1918 wydanie lubelskie, całostka typu 1 na kartonie szarym, gwarancja Jendroszek. | Fi.Cp4a |
| 150 PLN | |
7749 |
| 180 PLN | |
7750 |
1918 wydanie lubelskie, całostka w kolorze brązowo czerwonym na papierze y. | Fi.Cp4by |
| 100 PLN | |
7751 |
1919 wydanie krakowskie - UKOŚNY NADRUK, pocztowy adres przesyłkowy z niekatalogowanym typem nadruku, opis eksperta "Typ niekatalogowany, podobny do T11, z przestawioną kropką"; minimalnie słabszy stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Ca3 |
| 450 PLN SPRZEDANY | |
7752 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 2. | Fi.Ca3 |
| 150 PLN | |
7753 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 14. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
7754 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 31. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
7755 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 23. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
7756 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 17. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
7757 |
1919 koperta ze znakiem opłaty 25 fen, czysta w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.90.-). | Fi.Ck6 |
| 80 PLN | |
7758 |
1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck6 |
| 70 PLN | |
7759 |
| 60 PLN | |
7760 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 42, plamki. | Fi.Cp14IIx |
| 30 PLN | |
7761 |
| 40 PLN | |
7762 |
| 60 PLN | |
7763 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 44. | Fi.Cp14IIy |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
7764 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 120 - brak rombu. | Fi.Cp14IIy |
| 60 PLN | |
7765 |
| 600 PLN | |
7766 |
1919 wydanie krakowskie, karta podwójna z nadrukiem typu 130; gwarancja i opis Schmutz; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka (Fi.350.-). | Fi.Cp15II |
| 400 PLN | |
7767 |
| 50 PLN | |
7768 |
| 80 PLN | |
7769 |
1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana 23.VIII.1919 z Żywca do Linzu, typ nadruku 98. | Fi.Cp 16IIx |
| 60 PLN | |
7770 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 46 (przecinek zamiast kropki), grzecznościowo polecona w Krakowie. | Fi.Cp16IIx |
| 40 PLN | |
7771 |
| 30 PLN | |
7772 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 52 wysłana 8/8 z Nowego Targu do Krakowa, pieczęć nadawcy POWIATOWA KASA OSZCZĘDNOŚCI w NOWYM TARGU; dobry stan zachowania (ślady archiwizacji); gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 80 PLN | |
7773 |
| 40 PLN | |