Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7934 |
| 20 PLN | |
7935 |
| 20 PLN | |
7936 |
| 20 PLN | |
7937 |
| 15 PLN | |
7938 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
7939 |
| 15 PLN | |
7940 |
| 15 PLN | |
7941 |
| 15 PLN | |
7942 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
7943 |
| 25 PLN | |
7944 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
7945 |
| 700 PLN | |
7946 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
7947 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7948 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7949 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7950 |
| 30 PLN | |
7951 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 - Stefan Żeromski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7952 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23 - Marian Smoluchowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7953 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
7954 |
| 45 PLN | |
7955 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
7956 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
7957 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
7958 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
7959 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
7960 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
7961 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
7962 |
1938 wydanie ilustrowane _ król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 1 200 PLN | |
7963 |
1938 wydanie ilustrowane _ król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 1 200 PLN | |
7964 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
7965 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 - Karol Szymanowski. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
7966 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp87 |
| 90 PLN | |
7967 |
| 40 PLN | |
7968 |
| 1 350 PLN | |
7969 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej, całostka z ilustracją nr 24. | Fi.Cp88 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
7970 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 całostek z wszystkimi ilustracjami, bardzo dobry stan zachowania, katalog Fischer 1.656,- zł. | Fi.Cp88 il.1-32 |
| 1 451 PLN SPRZEDANY | |
7971 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa, wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku II (gruby), czysta. | Fi.Cp89II |
| 160 PLN | |
7972 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 23. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
7973 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 21. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |