Aukcja zakończy się 06.05.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 92. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
7773

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 37, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
40 PLN
7774

1919 wydanie krakowskie, kartka z ukośnym nadrukiem typ 77 z obiegu pocztowego, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp16IIx
200 PLN
7775

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 116a z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp16IIx
60 PLN
7776

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 121, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp16IIx
40 PLN
7777

1919 wydanie krakowskie - UKOŚNY NADRUK, całostka z ukośnym nadrukiem typu 82, dofrankowana i wysłana 29.V z Białej do Brna, cenzura krakowska; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis typu Schmutz.

Fi.Cp16IIx
700 PLN
7778

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 23 wysłana 31.V z Ropczyc do Krakowa, pieczęć nadawcy POWIATOWA KASA OSZCZĘDNOŚCI w ROPCZYCACH; słabszy stan zachowania (ślady archiwizacji); gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp16Ix
80 PLN
7779

1919 wydanie krakowskie, kartka z Krakowa 28.VII.19 do Wiednia, nadruk typ 19.

Fi.Cp16Ix
60 PLN
7780

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp16x
40 PLN
7781

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135a; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp18I
140 PLN
7782

1919 wydanie krakowskie, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 135a.

Fi.Cp18I
150 PLN
7783

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 133, ślad po złamaniu.

Fi.Cp19IIx
30 PLN
7784

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135a; dobry stan zachowania (prawy górny róg nadgięty); gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp19Ix
80 PLN
7785

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135 (32mm).

Fi.Cp19Ix
40 PLN
7786

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137.

Fi.Cp19Ix
40 PLN
7787

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134.

Fi.Cp19Ix
60 PLN
7788

1919 wydanie krakowskie, całostka na szarym kartonie z nadrukiem typu 134, na odwrocie stempelek firmowy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp19Iy
80 PLN
7789

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137.

Fi.Cp19Iy
40 PLN
7790

1919 wydanie krakowskie, całostka na papierze szarym z nadrukiem typ 136 z obiegu pocztowego z Bielska.

Fi.Cp19Iy
80 PLN
7791

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134 (32mm).

Fi.Cp19Iy
40 PLN
7792

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134.

Fi.Cp19Iy
30 PLN
7793

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135.

Fi.Cp19Iy
50 PLN
7794

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 134, zaplamienie na odwrocie części II.

Fi.Cp20
200 PLN
7795

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukami typ 134 z silnym abklaczem.

Fi.Cp20
300 PLN
7796

1919 wydanie krakowskie, całostka (część na odpowiedź) z nadrukiem typ 134 z fragmentem przesuniętego nadruku z pierwszej części kartki na odwrocie, osobliwe.

Fi.Cp20IxB
100 PLN
7797

1919 wydanie prowizoryczne, całostka w walucie halerzowej wysłana z Lublina 5.6.19 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1, z prawdziwego obiegu pocztowego rzadkie.

Fi.Cp22I
900 PLN
7798

1919 wydanie prowizoryczne na niemieckim formularzu, całostka w walucie halerzowej, najrzadsza z cienką belką przekreślająca napis Postkarte z obiegu pocztowego z Lublina do Samsonowa, bardzo rzadkie.

Fi.Cp22II
700 PLN
SPRZEDANY
7799

1919 karta do obrotu krajowego za 15 f, znak opłaty czerwony w typie I, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA pęknięta u dołu, wszystkie linie adresowe punktowane szeroko, czysta; bardzo dobry stan zachowania; sygnowana Lechosław Plewka Leszno-Poznań.

Fi.Cp24
80 PLN
7800

1919 karta do obrotu krajowego za 15 f, znak opłaty czerwony w typie II, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA pęknięta u dołu, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto, wysłana 3.9 z Ciechanowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp24aI
40 PLN
7801

1919 orzeł na tarczy barokowej, całostka z obiegu pocztowego, niedobicia liter w napisie KARTA POCZTOWA.

Fi.Cp25
50 PLN
7802

1919 wydanie krakowskie, rzadki sekretnik z wizerunkiem cesarz Franciszka Józefa en face z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs2II
900 PLN
7803

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4.

Fi.Cs3II
30 PLN
7804

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 z śladowo widocznym rombem.

Fi.Cs3II
100 PLN
7805

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs3II
40 PLN
7806

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z lekko przesuniętym nadrukiem typ 5 z szczątkowo widocznym rombem.

Fi.Cs3II
80 PLN
7807

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 5, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cs3II
120 PLN
7808

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z ukośnym nadrukiem typ 14.

Fi.Cs3III
160 PLN
7809

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim typem nadruku typ 9 z pojedynczą belką, co ciekawe w środku abklacz nadruku co świadczy o przedrukowywaniu sekretnika w postaci rozłożonej.

Fi.Cs3III
300 PLN
7810

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7, ślad po podlepce widoczny na zdjęciu.

Fi.Cs4II
25 PLN
7811

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7.

Fi.Cs4II
40 PLN
7812

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs4II
40 PLN