Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
33022 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
33023 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
33024 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
33025 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
33026 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
33027 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
33028 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
33029 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
33030 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
33031 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, kartka ze Lwowa do Wiednia, ilustracja nr 13, uszkodzenie na prawym brzegu kartki. | Fi.Cp86, 303 |
| 70 PLN | |
33032 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN | |
33033 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - August Cieszkowski. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
33034 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp87 |
| 90 PLN | |
33035 |
1939 list z Łodzi 20.VII. do Niemiec. | Fi.Ck10 |
| 10 PLN | |
33036 |
| 40 PLN | |
33037 |
| 1 350 PLN | |
33038 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Przy ognisku na Wołyniu - wrzesień 1915; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
33039 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułan nad grobem kolegi na Wołyniu - rok 1916; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
33040 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z obiegu pocztowego z Częstochowy z ilustracją nr 10 Ułani Beliny. | Fi.Cp88 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
33041 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 31. | Fi.Cp89 |
| 90 PLN | |
33042 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 18. | Fi.Cp89 |
| 90 PLN | |
33043 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.59 - Klasycyzm: Bejsce - Dwór z końca XVIII wieku, wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku I (cienki). | Fi.Cp89I |
| 200 PLN | |
33044 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko, wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku I (cienki). | Fi.Cp89I |
| 180 PLN | |
33045 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 23. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
33046 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 21. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
33047 |
| 50 PLN | |
33048 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
33049 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
33050 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
33051 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
33052 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
33053 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk osobnego typu o większym rozstawie kwadratów na całostce ze znakiem opłaty z zamkiem w Mirze, bardzo rzadkie, prawdopodobnie przedrukowano nie więcej niż 200 sztuk, w rzeczywistości walor należy traktować jako próbę, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Żółkiewski. | Fi.Cp90I |
| 2 500 PLN | |
33054 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem osobnego typu o większym rozstawie kwadratów na całostce ze znakiem opłaty z zamkiem w Mirze I ilustracją z widokiem bramy warszawskiej w Opatowie, bardzo rzadkie, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp90I |
| 2 500 PLN | |
33055 |
1945 przedwojenna koperta Ck9 z czarnym nadrukiem zasłaniającym znak opłaty używane do celów służbowych, rzadkie, gwarancja. | Fi.CfkU1 |
| 250 PLN | |
33056 |
1945 koperta GG Ck2 z czarnym nadrukiem zasłaniającym znak opłaty używane do celów służbowych, tutaj użyte przez Ministerstwo Poczt i Telegrafów jako służbowy list polecony, rzadki stempel i erka ministerstwa, koperty użyte pocztowo są bardzo rzadkie, gwarancja Weźranowski. | Fi.CfkU2b |
| 750 PLN | |
33057 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk - Cp83) z zadrukowanym znakiem opłaty (por.Fischer t.II 2006 s.354), czysty, gwarancja. | Fi.CfpU4 |
| 160 PLN | |
33058 |
| 160 PLN | |
33059 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 2 - "WRACAMY NAD POLSKIE MORZE", karta wysłana 12.VII z Poznania do Grodziska Mazowieckiego, znak opłaty skasowany datownikiem POZNAŃ 2 z wyróżnikiem "cc"; stempelek cenzury wojskowej nr.1616; bardzo dobry stan zachowania (karta w rzeczywistości prezentuje się znacznie lepiej niż na skanie, chodzi o przebarwienia). | Fi.Cp92II |
| 150 PLN | |
33060 |
| 40 PLN | |
33061 |
| 200 PLN | |