Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 90. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
32982

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz Nidzica Zamek.

Fi.Cp77
220 PLN
32983

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder.

Fi.Cp77
220 PLN
32984

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp77
120 PLN
32985

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp77
120 PLN
32986

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp77
120 PLN
32987

1938 kartka wysłana pocztą lotniczą z Warszawy na Litwę, nie wypisana na odwrocie.

Fi.Cp77, 284
150 PLN
32988

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp78II
10 PLN
32989

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78II
10 PLN
32990

1938 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą VI-1938.

Fi.Cp78II
10 PLN
32991

1938 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą VI-1938.

Fi.Cp78II
10 PLN
32992

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta za 30 gr, sygnatura I-1938 (Fi.30.-).

Fi.Cp79
20 PLN
32993

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

Fi.Cp79
20 PLN
32994

1938kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
10 PLN
32995

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-).

Fi.Cp80
15 PLN
32996

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN
32997

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN
32998

1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, złamany lewy górny narożnik.

Fi.Cp81
10 PLN
SPRZEDANY
32999

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S.

Fi.Cp81
20 PLN
SPRZEDANY
33000

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM (Fi.20.-).

Fi.Cp81
15 PLN
33001

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH (Fi.20.-).

Fi.Cp81
15 PLN
33002

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
33003

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
33004

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
33005

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
33006

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; dobry stan zachowania.

Fi.Cp82
80 PLN
33007

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-).

Fi.Cp83
25 PLN
33008

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp84
40 PLN
33009

1938 całostka do obrotu zagranicznego z ilustracją nr 18.

Fi.Cp84
60 PLN
33010

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 30+30 gr karta podwójna, dobry stan zachowania (delikatne przebarwienia).

Fi.Cp85
120 PLN
33011

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32.

Fi.Cp86
60 PLN
33012

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60.

Fi.Cp86
35 PLN
33013

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 - Jan Długosz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
33014

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8 - Ignacy Krasicki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
33015

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 - Juliusz Słowacki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
33016

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28 - Michał Kleofas Ogiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
33017

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
33018

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; temat - MUZYKA.

Fi.Cp86
60 PLN
33019

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin.

Fi.Cp86
140 PLN
33020

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
40 PLN
33021

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33.

Fi.Cp86
40 PLN