Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
28757 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł na poleconej karcie pocztowej wysłanej 26.10 w pierwszym dniu obiegu z Krakowa do Radomia, znaczek unieważniony kasownikiem okolicznościowym; dwa kasowniki odbiorcze Radomia z 28.10 i 30.10; bardzo wysoka wycena katalogowa! walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.125 |
| 1 200 PLN | |
28758 |
1944 kartka z pierwszego dnia obiegu znaczka z okazji 5-lecia GG. | Fi.125 |
| 60 PLN | |
28759 |
| 480 PLN | |
28760 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, dwie odmiany znaczka za 10+10 zł na kopertach ostemplowane okolicznościowo 26.10 w Krakowie w pierwszym dniu obiegu. | Fi.125; 38 |
| 400 PLN | |
28761 |
1944 5. rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł na karcie ostemplowany okolicznościowo 26.10 w pierwszym dniu obiegu. | Fi.125; 38 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
28762 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł, arkusik - sektor 1, słabszy stan zachowania (prawy górny róg złamany, w trzech miejscach niewielkie przywarcia na gumie) - cena samych znaczków Fi.560.-. | Fi.125a |
| 400 PLN | |
28763 |
| 250 PLN | |
28764 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł nieząbkowany, arkusik - sektor 3, bardzo dobry stan zachowania (w papierze naturalne wtrącenie, prawy górny narożnik minimalnie słabszy). | Fi.125b nz |
| 500 PLN | |
28765 |
1944 5. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, znaczek cięty z szerokim prawym marginesem. | Fi.125b nz |
| 50 PLN | |
28766 |
1944 kartka nadana w agencji pocztowej w Jabłoni przez Lublin do Krakowa. | Fi.Cp9 |
| 35 PLN | |
28767 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr fioletowa, karta o sygnaturze I.44 z usterką występującą w części nakładu "kropka pod K i strzaskana lewa nóżka litery R w POSTKARTE", czysta. | Fi.Cp9c Mi.P12/03 |
| 100 PLN | |
28768 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr fioletowa karta o sygnaturze I.44, czysta (Mi.30 euro), na odwrocie minimalne ślady podlepek. | Fi.Cp9c Mi.P12/03 |
| 40 PLN | |
28769 |
1944 "uszkodzony górny szeryf E w POSTKARTE" - widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze I.44, z błędem; czysta (Fi.120 euro). | Fi.Cp9c B |
| 80 PLN | |
28770 |
1944 portret Hitlera, karta czysta, dobry stan zachowania. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 10 PLN | |
28771 |
| 40 PLN | |
28772 |
| 150 PLN | |
28773 |
1944 portret Hitlera - karta pocztowa, wysłana 28.XI z urzędu Kraków 20 do miejscowości Wojkowitz Komorne (Wojkowice Komorne), dobry stan zachowania (Fi.60,- Mi.40 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 50 PLN | |
28774 |
1944 całostka z sygnaturą II.44. | Fi.Cp10 |
| 10 PLN | |
28775 |
1944 kartka z zakopanego do Niemiec, ładnie odbity rzadki kasownik okolicznościowy z Zakopanego "Wintersportplatz Luftkurort", gwarancja Berbeka. | Fi.Cp10, XV |
| 240 PLN | |
28776 |
1944 kartka z Zakopanego do Lublina, ładnie odbity rzadki kasownik okolicznościowy z Zakopanego "Wintersportplatz Luftkurort", przesyłka nie doręczona i zwrócona do nadawcy. | Fi.Cp10, XV |
| 150 PLN | |
28777 |
1944 niewprowadzone do obiegu znaczki serii obiegowej "widoki", znaczki w bardzo dobrym stanie, fotoatest. | Fi.I-III |
| 4 000 PLN | |
28778 |
1944 nakaz płatniczy z zakopanego opłacony znaczkiem urzędowym. Rzadki walor. | Fi.U25 |
| 180 PLN | |
28779 |
1944 KORESPONDENCJA PRZYCHODZĄCA DO POLSKI, list polecony z Czech wysłany 23.III z miejscowości Mnichovo Hradiště (Münchengrätz) do Dąbrowy, na odwrocie nalepki propagandowe Klubu Czeskich Turystów i kasowniki odbiorcze; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 50 PLN | |
28780 |
| 50 PLN | |
28781 |
1944 list polecony z Miechowa do Kielc, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 45 PLN | |