Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
22842 |
| 20 PLN | |
22843 |
| 70 PLN | |
22844 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie, wysłana 14.II.1939 z Miejsca Piastowego do Rypina; słabszy stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 70 PLN | |
22845 |
| 200 PLN | |
22846 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski; słabszy stan zachowania (na odwrocie minimalne ślady podlepek). | Fi.Cp87 |
| 120 PLN | |
22847 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35 - Aleksander Gierymski; przebarwienia. | Fi.Cp87 |
| 100 PLN | |
22848 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
22849 |
1939 list z Łodzi 20.VII. do Niemiec. | Fi.Ck10 |
| 10 PLN | |
22850 |
1939 druk w sprawach żywnościowych obiegu pocztowego z Mszany Dolnej, z obiegu rzadkie. | Fi.Cp53 |
| 250 PLN | |
22851 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 15 - Komendant J.Piłsudski ze sztabem obserwuje bitwę pod Jastkowem - lipiec 1915; słabszy stan zachowania (karta w kilku miejscach poodginana). | Fi.Cp88 |
| 30 PLN | |
22852 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 24 - Wejście I Brygady L.P. do Czeremoszna po odwrocie z nad Styru - lipiec 1916, wysłana 22.VIII z Małogoszczy do Zagórza k.Dąbrowy-Górniczej; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 100 PLN | |
22853 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, komplet 32 czystych kart (Fi.1656,-). | Fi.Cp88 |
| 1 460 PLN | |
22854 |
| 60 PLN | |
22855 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp88 |
| 35 PLN | |
22856 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 3, uszkodzenie w górnej lewej części. | Fi.Cp88 |
| 15 PLN | |
22857 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp88 |
| 35 PLN | |
22858 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, kartka z obiegu z Bronowic, ilustracja nr 19. | Fi.Cp88 |
| 40 PLN | |
22859 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 59 (na odwrocie przebarwienia). | Fi.Cp89I |
| 200 PLN | |
22860 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 37, nadruk delikatny typu I (jaśniejsza plamka widoczna na karcie istnieje tylko na skanie). | Fi.Cp89I |
| 300 PLN | |
22861 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 31. | Fi.Cp89 |
| 95 PLN | |
22862 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 18. | Fi.Cp89 |
| 90 PLN | |
22863 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty (por.Fischer t.II 2006 s.354), czysty, gwarancja. | Fi.CfpU4 |
| 200 PLN | |
22864 |
| 160 PLN | |
22865 |
1945 kartka z Kalisza do Rembertowa, hasło propagandowe nr 3. | Fi.Cp92 |
| 70 PLN | |
22866 |
| 60 PLN | |
22867 |
| 30 PLN | |
22868 |
| 40 PLN | |
22869 |
| 40 PLN | |
22870 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 4.9.1946 z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp95AIIx |
| 15 PLN | |
22871 |
1945 Belweder 1,50 zł, sygnatura w układzie poziomym, zezwolenie na druk nonparelem, karta wysłana 24.4.1946 z Wałbrzycha do Staszowa. | Fi.Cp95AIIxa |
| 20 PLN | |
22872 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; karta wysłana 8.VIII.1946 z miejscowości Mosina do Warszawy; zwraca uwagę kasownik prowizoryczny. | Fi.Cp95AI |
| 25 PLN | |
22873 |
| 30 PLN | |
22874 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
22875 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 50 PLN | |
22876 |
| 30 PLN | |
22877 |
| 40 PLN | |
22878 |
1947 ofiary Oświęcimia, całostka. | Fi.Cp97 |
| 20 PLN | |
22879 |
| 30 PLN | |
22880 |
| 80 PLN | |
22881 |
| 50 PLN | |