Aukcja zakończy się 06.05.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 71. Polska Ludowa 1944-1952

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
64191

1945 "Kalisz" - wyzwolenie dziesięciu miast, unikalny marginesowy czworoblok znaczków za 3 zł./25 gr. z poz.81/92, górne znaczki z pełnym nadrukiem, po lewej parka znaczków z nadrukiem i bez, po prawej z nadrukiem całkowitym i częściowym; błąd powstał w wyniku zagięcia rogu arkusza i na gumie jest fragment brakującego nadruku, żadna z parek dotąd niekatalogowana, sygnatura Kronenberg, gwarancja.

Fi.356+342 B
Mi.390IV 
16 000 PLN
64192

1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym nadrukiem i błędem nadruku na poz. 70 "niższa litera i".

Fi.356 B9
Mi.390IV
80 PLN
64193

1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem nadruku na poz. 22 "l wcięte z lewej strony", podlepka.

Fi.356B10
Mi.390IV
25 PLN
64194

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 34 z przesuniętym nadrukiem i nominałem na dole znaczka, gwarancja Petriuk.

Fi.356t
Mi.390IV
120 PLN
64195

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem z poz. 49 z nominałem na dole znaczka pochodzącym z przesuniętego nadruku z poz. 59 i częściowym odbiciem własnego nominału na górze, rzadka kombinacja.

Fi.356t
Mi.390IV
240 PLN
64196

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 52 z przesuniętym nadrukiem i nominałem na dole znaczka, gwarancja Petriuk.

Fi.356t
Mi.390IV
120 PLN
64197

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem błędem z poz. 53 z nominałem na dole znaczka.

Fi.356t
Mi.390IV
120 PLN
64198

1945 wyzwolenie miast, znaczek silnie przesuniętym w góre nadrukiem z poz. 41 bez nominału.

Fi.356t
Mi.390IV
120 PLN
64199

1945 "Kalisz" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z przesuniętym nadrukiem, z błędem na poz.17 "a ścięte z lewej" i nominałem z poz.27 na dole znaczka, istnieje tylko kilka takich egzemplarzy, gwarancja i opis pozycji Schmutz.

Fi.356 MK3 B8
Mi.390IV 
250 PLN
64200

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 46 z błędem "uszkodzone 9", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357
Mi.390X
35 PLN
64201

1945 wyzwolenie miast, parka odbitek maszynowych na papierze drzewnym żółtawym, gwarancja Jendroszek.

Fi.357
Mi.390X
900 PLN
64202

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnym abklaczem.

Fi.357
Mi.390X 
30 PLN
64203

1945 wyzwolenie miast, znaczek z abklaczem, zmarszczenia w narożniku.

Fi.357
Mi.390X 
25 PLN
64204

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 36, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357
Mi.390X 
10 PLN
64205

1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z poz. 49-50, podlepka, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357
Mi.390X 
15 PLN
64206

1945 wyzwolenie miast, znaczek z abklaczem.

Fi.357
Mi.390X 
50 PLN
64207

1945 wyzwolenie miast, znaczek III walca z poz. 30 z błędem na znaczku podstawowym "uszkodzone prawe 2", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357 (342B)
Mi.390X 
35 PLN
64208

1945 "Zakopane" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.36/86 "przerwa w drugim a i e zamknięte", gwarancja i opis.

Fi.357 B
Mi.390X 
50 PLN
64209

1945 "Zakopane" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.67 "zalana cytra 9", gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.357 B
Mi.390X 
50 PLN
64210

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 28 z błędem "uszkodzone 4", podlepka, gwarancja i opis Walocha.

Fi.357 B4
Mi.390X 
25 PLN
64211

1945 wyzwolenie miast, pasek znaczków z poz. 56-58, lewy znaczek z błędem "grube o i wcięte p", środkowy znaczek z błędem "ścięte a", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357 B8, B9
Mi.390X 
120 PLN
64212

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 9 z błędem "uszkodzone a", podlepka, gwarancja i opis Walocha.

Fi.357 B11
Mi.390X 
25 PLN
64213

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak haczyka w 1" i "uszkodzone o", ślady przywarcia, gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B3
Mi.390X
25 PLN
64214

1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem nadruku na poz. 28 "uszkodzona cyfra 4", abklacz.

Fi.357 B4
Mi.390X
70 PLN
64215

1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem nadruku na poz. 4 "o ścięte z lewej strony".

Fi.357B7
Mi.390X
45 PLN
64216

1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem z poz. 57 z błędem "pierwsze a ścieniałe".

Fi.357B9
Mi.390X
45 PLN
64217

1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem nadruku na poz. 9 "drugie a uszkodzone", abklacz, gwarancja Petriuk.

Fi.357 B11
Mi.390X
80 PLN
64218

1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z poz. 59-60, lewy znaczek z błędem "uszkodzone a", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B11
Mi.390X 
60 PLN
64219

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 59 z błędem "uszkodzone drugie a", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357 B11
Mi.390X 
50 PLN
64220

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem z poz. 90 z nadrukiem nominału na dole znaczka i abklaczem, gwarancja Wiatrowski.

Fi.357t
Mi.390X
200 PLN
64221

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem z poz. 53 z nadrukiem nominału na dole znaczka.

Fi.357t
Mi.390X
150 PLN
64222

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem z poz. 9 z nadrukiem nominału na dole i na marginesie, na marginesie podlepka.

Fi.357t B11
Mi.390X
150 PLN
64223

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 1 z silnie przesuniętym nadrukiem, nominał na dole znaczka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.357t
Mi.390X 
150 PLN
64224

1945 list z Sandomierza 8.5.45 do Poznania, stempel prowizoryczny Sandomierza, stempel cenzury wojskowej nr 1747 na odwrocie.

Fi.358
Mi.391
180 PLN
64225

1945 wydanie łódzkie, marginesowy czworoblok znaczków za 1 zł. z podwójną perforacją pionową, gwarancja Krawczyk.

Fi.358
Mi.391
120 PLN
64226

1945 wydanie łódzkie, parka z przesuniętą perforacją.

Fi.358
Mi.391
65 PLN
64227

1945 list polecony z Żor 14.5.45 do Katowic, prowizoryczny kasownik i erka z Żor, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 913.

Fi.358
Mi.391
500 PLN
64228

1945 list z Mochy koło Wolsztyna, kasownik prowizoryczny Mochy, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 1762.

Fi.358
Mi.391
110 PLN
SPRZEDANY
64229

1945 list polecony z Zblewowa 28.4.45 do Bydgoszczy, prowizoryczny stempel i erka z Zblewowa, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 1521.

Fi.358
Mi.391
450 PLN
64230

1945 list z Wisznic 19.6.45 do Niepokalanowa, prowizoryczny kasownik Wisznic, stempel cenzury wojskowej nr 1576.

Fi.358
Mi.391
350 PLN