Aukcja 71. Generalne Gubernatorstwo

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
63076

1940 II wydanie przedrukowe, kompletna seria czysta z odmianami 24II i 33II, najdroższy znaczek (Fi.37) za 50/30 gr. gwarancja Mikstein, piękny stan zachowania.

Fi.14-39
340 PLN
63077

Fi.14-39
250 PLN
63078

Fi.14I
300 PLN
63079

1940 II wydanie przedrukowe, dekoracyjnie ofrankowany miejscowy list polecony (opłata niezgodna z taryfą), przesłany 8.IV w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.14II,17-22,33I,34
40 PLN
63080

1940 pocztówka z Krakowa do Siedlec stemplowana stemplem okolicznościowym Fi.3.

Fi.16
90 PLN
63081

1940 wydanie przedrukowe, znaczek za 4/5 gr. z błędem na poz.95 "wyrostek na belce 4" na wycinku, bardzo wysoka wycena (Mi.150 euro), gwarancja.

Fi.18 B5
Mi.18I
180 PLN
63082

Fi.21, 35
250 PLN
63083

1940 II wydanie przedrukowe, nadruk na znaczku polskim za 10 gr z błędem na poz.54 "uszkodzone pióra prawego skrzydła", znaczek na karcie ostemplowany okolicznościowo 1.VIII we Lwowie z okazji 1 rocznica utworzenia Dystryktu Galicji.

Fi.21v; 10
60 PLN
63084

1940 II wydanie przedrukowe, 30 gr - frankatura pojedyncza (Fi.100.-), karta pocztowa wysłana 19.III z Chełma do Bydgoszczy, znaczek utleniony.

40 PLN
63085

1940 list firmowy z Warszawy do Szwajcarii, zalepka i stemple cenzury niemieckiej.

Fi.24
80 PLN
63086

Fi.24II; 3
40 PLN
63087

1940 II wydanie przedrukowe, znaczki skasowane 30.12 w Starachowicach na kopercie miejscowego grzecznościowego listu poleconego; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.25-28, 32, 36
100 PLN
63088

Fi.30
20 PLN
63089

Fi.30; 2
50 PLN
63090

1940 II wydanie przedrukowe, znaczki za 12/15 gr i 50/50 gr skasowane grzecznościowo 29.9.1943 na kopercie listu ekspresowego z Sochaczewa do Krakowa.

Fi.33I, 38
50 PLN
63091

1940 opaska gazetowa z Częstochowy.

Fi.40
40 PLN
63092

1940 kasownik okolicznościowy Radomer Herbstmesse z wyróżnikiem b.

Fi.40, 41
70 PLN
63093

Fi.46
25 PLN
63094

Fi.46, 50
50 PLN
63095

Fi.48
200 PLN
63096

1940 bardzo rzadki kasownik okolicznościowy Targów Radomskich z wyróżnikiem a.

Fi.48
350 PLN
63097

Fi.52-55
300 PLN
63098

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria z górnym marginesem ostemplowana na kopercie 3.11 w Częstochowie.

Fi.52-55
72 PLN
63099

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria czysta.

Fi.52-55
55 PLN
63100

Fi.52; 4a-d
120 PLN
63101

1940 kartka z kasownikiem okolicznościowym Niemieckiego Czerwonego Krzyża.

Fi.54, Cp3
45 PLN
63102

1940 pierwsza rocznica utworzenia GG.

Fi.56-8
30 PLN
63103

1940 1. rocznica utworzenia GG, seria stemplowana kasownikiem okolicznościowym na ozdobnym przedwojennym blankiecie polskiego telegramu.

Fi.56-8
40 PLN
63104

1940 1. rocznica utworzenia GG, seria.

Fi.56-8
25 PLN
63105

Fi.56-58
75 PLN
63106

Fi.56-58; 9a
60 PLN
63107

Fi.59-62; 9d
60 PLN
63108

Fi.Ck1
40 PLN
63109

1940 list z Rawy Mazowieckiej 17.12.40 do Zadzimia.

Fi.Ck1
35 PLN
63110

Fi.Ck1
60 PLN
63111

1940 kartka z Jędrzejowa do Skierniewic.

Fi.Cp2
70 PLN
63112

Fi.Cp3I
500 PLN
63113

Fi.Cp3II
30 PLN
63114

1940 polska karta pocztowa za 15 gr z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, sygnatura (VI-1939); hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE", datowana 19.VIII i wysłana z miejscowości Niedźwiedź do Krakowa, fioletowy dwuwierszowy w ramce stempelek agencji "Niedzwiedz über Rabka", znak opłaty unieważniono 20.8 w Rabce; walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp4II1
120 PLN
63115

Fi.Cp5I
Mi.P6II
60 PLN