Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 69. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
51354

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs3II
200 PLN
51355

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 9.

Fi.Cs3III
200 PLN
51356

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 9 z pojedynczym ozdobnikiem.

Fi.Cs3III
2 000 PLN
51357

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 10 z pojedynczym ozdobnikiem i rombem poniżej POLSKA.

Fi.Cs3III
2 500 PLN
51358

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 13 z przecinkiem zamiast kropki.

Fi.Cs3III
500 PLN
51359

1919 wydanie krakowskie, sekretnik na kartonie niebieskawym z nadrukiem typ 14 - h pod 10, a 11 ząbkiem.

Fi.Cs3III
500 PLN
51360

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 16 - dwójka lekko ścięta z prawej strony.

Fi.Cs3III
500 PLN
51361

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 16 - dwójka mocno ścięta z prawej strony.

Fi.Cs3III
200 PLN
51362

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 16 - dwójka mocno ścięta, cyfra 5 uszkodzona.

Fi.Cs3III
600 PLN
51363

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z podwójnym nadrukiem pierwszy z nominałem 15 hal. i korygujący typu 10 z poprawionym nominałem 25 hal, bardzo rzadkie.

Fi.Cs3IIINp
2 500 PLN
51364

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z podwójnym nadrukiem nadrukiem typ 5, ciekawy abklacz wewnątrz sekretnika.

Fi.Cs3IINp
3 000 PLN
51365

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs4II
50 PLN
51366

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs4II
50 PLN
51367

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7.

Fi.Cs4II
50 PLN
51368

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs4II
120 PLN
51369

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 - brak ozdobnika.

Fi.Cs4II
250 PLN
51370

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7.

Fi.Cs4II
120 PLN
51371

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs4II
120 PLN
51372

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 8 z niedobitym grzebieniem.

Fi.Cs4II
200 PLN
51373

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 11.

Fi.Cs4III
400 PLN
51374

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadkim nadrukiem typ 13 - przecinek zamiast kropki.

Fi.Cs4III
400 PLN
51375

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 14 - litera h pod 11 ząbkiem.

Fi.Cs4III
150 PLN
51376

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 bez kropki po h i uszkodzoną cyfrą 5 i literą h.

Fi.Cs4III
600 PLN
51377

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem typ 14.

Fi.Cs4IIINp
2 500 PLN
51378

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 19, odmiana "beleczka zamiast ozdobnika", wewnątrz podlepki, brzeg z pełną nieuszkodzoną gumą.

Fi.Cs4III
100 PLN
51379

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19.

Fi.Cs4IIIs
100 PLN
51380

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19.

Fi.Cs4IIIs
100 PLN
51381

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19 - belka zamiast ozdobnika.

Fi.Cs4IIIs
120 PLN
51382

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 z belką zamiast ozdobnika i zamienioną kolejnością napisów; POLSKA POCZTA, zamiast POCZTA POLSKA, doskonały stan zachowania, gwarancja.

Fi.Cs4IIIt
400 PLN
51383

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - POLSKA/POCZTA zamiast POCZTA/POLSKA.

Fi.Cs4IIIt
400 PLN
51384

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA.

Fi.Cs4IIIt
300 PLN
51385

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadkim nadrukiem typ 8a - nominał 15 zamiast 25 i dodatkowy nadruk korygujący cyfry 2 na cyfrze 1, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cs4IIt
2 500 PLN
51386

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadkim nadrukiem typ 12 - brak oznaczenia waluty, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cs4IV
1 500 PLN
51387

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadkim nadrukiem typ 12 - brak oznaczenia waluty i dodatkowo obniżoną cyfrą 5.

Fi.Cs4IV
2 000 PLN
51388

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadkim nadrukiem typ 12 - brak cyfry 5 i oznaczenia waluty.

Fi.Cs4IVs
2 500 PLN
51389

1920 kartka z Poznania 11.3.20 do Niemiec.

Fi.Cp23
20 PLN
51391

1920 kartka bez oznaczenia waluty nominału.

Fi.Cp25
40 PLN
51392

1920 karta do obrotu krajowego za 15 f (usunięte oznaczenie waluty), znak opłaty niebieski w typie B (równe kreski), linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA pęknięta u dołu, liniatura typu I (wszystkie linie adresowe punktowane gęsto).

Fi.Cp29
80 PLN
51393

1920 karta do obrotu krajowego za 15 f (usunięte oznaczenie waluty), znak opłaty zalany w rzadko spotykanym różowym kolorze w typie C (jedna kreska), linia dzieląca kartkę pod "P" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu I (wszystkie linie adresowe punktowane gęsto); karta wysłana 22.3 ze Skierniewic do Warszawy, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Cp30b
200 PLN
51394

1920 karta do obrotu krajowego za 15 f (usunięte oznaczenie waluty), znak opłaty liliowy w typie A (różne kreski), linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA pęknięta u góry, liniatura typu I (wszystkie linie adresowe punktowane gęsto).

Fi.Cp31
80 PLN