Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 69. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
51314

1919 wydanie krakowskie, część na odpowiedź karty podwójnej z silnie przesuniętym nadrukiem "Poczta Polska 15 h." typu 128, na znaku opłaty nadruk samej tylko wartości! brak napisu POCZTA POLSKA!!! prawdopodobnie unikalne; gwarancja Falkowski, gwarancja i opis Schmutz

Fi.Cp17IIB
1 600 PLN
51315

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134.

Fi.Cp18I
150 PLN
51316

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 133, brak napisu KARTA POCZTOWA; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp19II
200 PLN
51317

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134.

Fi.Cp19Ix
60 PLN
51318

1919 wydanie krakowskie, całostka przesuniętym z nadrukiem typ 137.

Fi.Cp19Ix
120 PLN
51319

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137.

Fi.Cp19Ix
70 PLN
51320

1919 wydanie krakowskie, całostka na kartonie kremowym z nadrukiem typu 137, późna faza - nadruk rozbity, niekompletne litery napisu KARTA POCZTOWA; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp19Ix
150 PLN
51321

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 136.

Fi.Cp19Ix
100 PLN
51322

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135a.

Fi.Cp19Ix
100 PLN
51323

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137.

Fi.Cp19Iy
60 PLN
51324

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134.

Fi.Cp19Iy
60 PLN
51325

1919 wydanie krakowskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem typu 135, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp19Iy
120 PLN
51326

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp19Iy
70 PLN
51327

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135.

Fi.Cp19Iy
120 PLN
51328

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137.

Fi.Cp19Iy
120 PLN
51329

1919 wydanie krakowskie, całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 138, brak kropki po POCZTOWA, zamiast tego odbita spacja drukarska.

Fi.Cp20
350 PLN
51330

1919 wydanie krakowskie, całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 134.

Fi.Cp20
300 PLN
51331

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 138 bez kropki i ze spacją po POCZTOWA.

Fi.Cp20B
400 PLN
51332

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka opłaconą odpowiedzią, lekkie uszkodzenia jak na ilustracji.

Fi.Cp20Ix
100 PLN
51333

1919 NADRUK MOCNO PRZESUNIĘTY, wydanie krakowskie, część na odpowiedź karty podwójnej z mocno przesuniętym w dół nadrukiem 134, brak litery K w KARTA; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz;

całostka z nadrukiem typu 135a; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp20IxB, 19Ix
1 700 PLN
51334

1919 nadruk różowego znaku opłaty "Orzeł na tarczy barokowej" o nominale 15 f i napisu "Pocztówka" na niemieckim formularzu o sygnaturze C154/(10.16), podwójna belka kasująca, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz;

nadruk fioletowego znaku opłaty "Orzeł na tarczy barokowej" o nominale 15 fen i napisu "Pocztówka" na niemieckim formularzu o sygnaturze C154/(10.16), podwójna belka kasująca, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp21-22I
1 600 PLN
51335

1919 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią w układzie góra karty I połączona z dołem karty II.

Fi.Cp26I
250 PLN
51336

1919 karta do obrotu krajowego za 10 f, długość napisu KARTA POCZTOWA 69 mm, niebieski znak opłaty o zalanym druku, linia dzieląca kartkę pomiędzy "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu II (wszystkie linie adresowe punktowane szeroko), karton jasnopiaskowy; jedna z najrzadszych podstawowych całostek w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz;

litery "T" i "O" w KARTKA POCZTOWA ukośnie przecięte i wyszczerbione - karta do obrotu krajowego za 10 f, znak opłaty niebieski, linia dzieląca kartkę pomiędzy "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu II (wszystkie linie adresowe punktowane szeroko), karton ciemnopiaskowy;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp28, 23
1 000 PLN
51337

1919 karta do obrotu krajowego za 15 f - z usuniętym oznaczeniem waluty (widać ich ślady, szczególnie pod oznaczeniem waluty z lewej strony), znak opłaty karminowy w typie C (jedna kreska), linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu I (wszystkie linie adresowe punktowane gęsto), karton ciemnopiaskowy;

karta do obrotu krajowego za 15 f - z usuniętym oznaczeniem waluty, znak opłaty fioletowy, linia dzieląca kartkę pomiędzy "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu I (wszystkie linie adresowe punktowane gęsto), karton jasnopiaskowy;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp30a, 31
300 PLN
51338

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp14IIx
50 PLN
51339

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs1II
2 500 PLN
51340

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 bez rombu.

Fi.Cs1II
2 700 PLN
51341

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs2II
2 000 PLN
51342

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4.

Fi.Cs2II
2 000 PLN
51343

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 1, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cs3I
1 000 PLN
51344

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 bez ozdobnika.

Fi.Cs3II
70 PLN
51345

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3 i rzadkim na sekretnikach abklaczem.

Fi.Cs3II
120 PLN
51346

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4.

Fi.Cs3II
45 PLN
51347

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs3II
80 PLN
51348

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs3II
80 PLN
51349

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5.

Fi.Cs3II
80 PLN
51350

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3 - kropka po hl okrągła.

Fi.Cs3II
300 PLN
51351

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3 - kropka kwadratowa i ścięta górna litera A.

Fi.Cs3II
300 PLN
51352

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 - śladowy romb.

Fi.Cs3II
300 PLN
51353

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 - całkowity brak rombu.

Fi.Cs3II
500 PLN