Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
48647 |
1946 600 lecie Bydgoszczy, oryginalnie kasowany znaczek za 3+2 zł., znaczki z dopłatą rzadko były używane pocztowo, na odwrocie przebarwienie od innego znaczka, poza tym w barzdo ładnym stanie, gwarancja Krawczyk. | Fi.402 Mi.435 |
| 60 PLN | |
48648 |
1946 600-lecie Bydgoszczy, narożny znaczek ze stemplem okolicznościowym z pomorskiej wystawy przemysłu, rzemiosła i hanlu (Myślicki 46103). | Fi.402 Mi.435 |
| 45 PLN | |
48649 |
1946 600 lecie Bydgoszczy, czworoblok znaczków czystych. | Fi.402 Mi.435 |
| 40 PLN | |
48650 |
1946 600-lecie Bydgoszczy, czworoblok, niedobite dolne sygnatury. | Fi.402 Mi.435 |
| 50 PLN | |
48651 |
1946 obóz śmierci w Majdanku. | Fi.403 Mi.436 |
| 35 PLN | |
48652 |
1946 Obóz śmierci w Majdanku, oryginalnie kasowany znaczek za 3+5 zł., znaczki z dopłatą rzadko były używane pocztowo, gwarancja. | Fi.403 Mi.436 |
| 60 PLN | |
48653 |
1946 600-lecie Bydgoszczy, rzadki kompletny 50-cio znaczkowy arkusz drukarski z oznaczeniem nakładu i walca (był tylko jeden), w tym znaczek z błędem "plama poza obrazem". Bardzo dobry stan zachowania. | Fi.402 ark. (402 B1) Mi.435 |
| 650 PLN | |
48654 |
1946 Obóz śmierci w Majdanku, rekonstrukcja arkusza (dwa 25-bloki) z błędami: na poz.44 "uszkodzona górna ramka i plama nad cyfrą 3"; na poz.10 "dwie ukośne kreski na prawym marginesie na wysokości ramienia"; na poz.11 "szpicruta pod lewym ramieniem", na poz.41 "kropka poza obrazem znaczka z lewej strony na wysokości puszki z Cyklonem B", na poz.50 "jasna plamka na wysokości prawego oka kościotrupa" (Fi.1180.-). | Fi.403 B1,B2, B3, B4 Mi.436 |
| 790 PLN SPRZEDANY | |
48655 |
1946 25. rocznica III Powstania Śląskiego, znaczek z kasownikiem okolicznościowym. | Fi.404 Mi.437 |
| 15 PLN | |
48656 |
1946 25 rocznica III Powstania Śląskiego, dwa narożne czworobloki znaczków za 3+7 zł. z różnym ząbkowaniem liniowym - ZL 10,75 i bardzo rzadkim ZL 11. | Fi.404 Mi.437 |
| 400 PLN | |
48657 |
1946 1 rocznica zwycięstwa, piękny narożny znaczek za 3 zł., blok legitymacyjny W.II. | Fi.405 Mi.438 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
48658 |
1946 lico listu z Sokółki 11.6.46 do Lublina na poniemieckim formularzu poczty polowej. | Fi.405 Mi.438 |
| 10 PLN | |
48659 |
1946 1 rocznica zwycięstwa, parka znaczków ciętych za 3 zł., gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.405 nz Mi.438 U |
| 1 100 PLN | |
48660 |
| 65 PLN | |
48661 |
1946 Święto Morza. | Fi.406 Mi.440 |
| 10 PLN | |
48662 |
1946 Święto Morza, blok legitymacyjny. | Fi.406 Mi.440 |
| 35 PLN | |
48663 |
1946 Święto Morza, oryginalnie kasowany znaczek za 3+7 zł., znaczki z dopłatą rzadko były używane pocztowo, gwarancja Krawczyk. | Fi.406 Mi.440 |
| 50 PLN | |
48664 |
1946 Święto Morza, znaczek na grubym papierze y. | Fi.406y Mi.440 |
| 40 PLN | |
48665 |
1946 rocznica manifestu lipcowego, oryginalnie kasowany znaczek za 3 zł., gwarancja. | Fi.407 Mi.439 |
| 70 PLN | |
48666 |
1946 rocznica manifestu lipcowego, narożny cięty znaczek za 3 zł., gwarancja Schmutz. | Fi.407 nz Mi.439 U |
| 600 PLN | |
48667 |
1946 2. rocznica Manifestu Lipcowego, parka znaczków ciętych, gwarancja Walisch. | Fi.407nz Mi.439U |
| 600 PLN | |
48668 |
1946 wydanie obiegowe, odmiany. | Fi.408-10 Mi.441-3 |
| 100 PLN | |
48669 |
1946 Olsztyna do Gorzowa nad Wartą. | Fi.408a Mi.441a |
| 25 PLN | |
48670 |
1946 wydanie obiegowe - zamek w Będzinie, narożna parka z niedodrukiem ponad połowy znaczka, gwarancja Schmutz. | Fi.408a Mi.441a |
| 750 PLN | |
48671 |
1946 Będzin, znaczek ząbkowany. | Fi.408a Mi.441a |
| 10 PLN | |
48672 |
| 15 PLN | |
48673 |
1946 "BISKUPIN WYKOPALISKA" Gąsawa, kasownik okolicznościowy według Myślickiego stosowany od XII.1946 na liście wysłanym 4.11 do miejscowości Czerwińsk nad Odrą, a więc miesiąc wcześniej!!! bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 46 087). | Fi.408a Mi.441a |
| 40 PLN | |
48674 |
1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, parka znaczków za 5 zł. w kolorze oliwkowym, blok legitymacyjny N.1.W.I. | Fi.408a Mi.441a |
| 30 PLN | |
48675 |
1946 list z Tarnobrzega 31.10.46 do Jarosławia. | Fi.408a Mi.441a |
| 10 PLN | |
48676 |
1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, znaczek za 5 zł. w kolorze oliwkowym, blok legitymacyjny N.1.W.III. | Fi.408a Mi.441a |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
48677 |
1946 list polecony z Jasła do Gdyni. | Fi.408a Mi.441a |
| 10 PLN | |
48678 |
1946 list z Kamieńca do Niemiec, stempel cenzury nr 3040, wycięty adres nadawcy z klapy koperty. | Fi.408a Mi.441a |
| 25 PLN | |
48679 |
1946 zamek w Będzinie, blok legitymacyjny. | Fi.408a Mi.441a |
| 30 PLN | |
48680 |
| 600 PLN | |
48681 |
1946 Będzin, makulaturowa parka - brak części rysunku znaczka, znaczek z usterką podlepka. | Fi.408aMK Mi.441a |
| 200 PLN | |
48682 |
1946 list z Wrześni do Bydgoszczy. | Fi.408b Mi.441b |
| 15 PLN | |
48683 |
1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, znaczek za 5 zł. w kolorze brązowym, blok legitymacyjny N.2.W.I. | Fi.408b Mi.441b |
| 30 PLN | |
48684 |
1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, znaczek za 5 zł. w kolorze brązowym, blok legitymacyjny N.2.W.III. | Fi.408b Mi.441b |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
48685 |
1946 Henryk IV Probus, blok legitymacyjny. | Fi.409 Mi.442 |
| 30 PLN | |
48686 |
1946 Zabytki architektury - zamek w Lanckoronie, znaczek za 10 zł. z błędem "niebieska plama na literach K L", gwarancja Krawczyk. | Fi.410 B Mi.443 |
| 40 PLN | |