Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
49692 |
1951-1955 TOM II JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego blok 13ND, który można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 2300 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.542-809 Mi.680-953 |
| 1 570 PLN | |
49693 |
1951 groszy, list polecony z Tarnowa do Niemiec opłacony znaczkami z fantazyjnymi nadrukami groszy plus z nadrukami typ 3, na odwrocie stemple odbiorcze. | |
| 100 PLN | |
49694 |
1951 groszy, lotniczy list polecony z Tarnowa do Niemiec opłacony znaczkami z fantazyjnym nadrukiem groszy plus z nadrukiem typ 3, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 60 PLN | |
49695 |
1952 groszy, list lotniczy z Siedliszcza nad Wieprzem do Stanów Zjednoczonych opłacony znaczkiem z fantazyjnym nadrukiem groszy. | Fi.467, 533, 578 Mi.605, 672, 716 |
| 40 PLN | |
49696 |
1952 groszy, lotniczy list z Gliwic do Anglii opłacony znaczkami z fantazyjnymi nadrukami groszy. | Fi.521 Mi.653 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
49697 |
1952 rocznik kopert FDC. | Fi.583-652 Mi.721-90 |
| 900 PLN | |
49698 |
1952 rocznik znaczków czystych (Fi.385.-). | Fi.583-652 Mi.721-790 |
| 270 PLN | |
49699 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, seria czysta w czworoblokach (Fi.280.-). | Fi.590-93A Mi.728-31B |
| 180 PLN | |
49700 |
1952 FDC - "Wydanie na przesyłki lotnicze", nieząbkowane (Mi.80 euro). | Fi.591-93A Mi.728-31B |
| 120 PLN | |
49701 |
1952 V Kolarski Wyścig Pokoju, znaczek z przesuniętą perforacją. | Fi.597 Mi.735 |
| 20 PLN | |
49702 |
1952 110 rocznica urodzin Marii Konopnickiej, znaczek za 1.15 zł., z błędem "podwójna cyfra 1 w 110", gwarancja. | Fi.602 B1 Mi.740 DP |
| 20 PLN | |
49703 |
1952 110 rocznica urodzin Marii Konopnickiej, znaczek za 1.15 zł, z błędem "podwójna cyfra 1 w 110" na kopercie FDC. | Fi.602 B1, 601 Mi.740DP, 739 |
| 40 PLN | |
49704 |
1952 Maria Konopnicka, znaczek z błędem "podwójna 1 w 110". | Fi.602B1 Mi.740DP |
| 15 PLN | |
49705 |
1952 110. rocznica urodzin Marii Konopnickiej, znaczek z błędem "podwójna cyfra 1 w napisie 110". | Fi.602B1 Mi.740DP |
| 15 PLN | |
49706 |
1952 110. rocznica urodzin Marii Konopnickiej, znaczek z błędem "podwójna cyfra 1 w napisie 110". | Fi.602s Mi.740 |
| 15 PLN | |
49707 |
1952 widokówka ze stemplem pośrednictwa pocztowego w schronisku przy Morskim Oku w Tatrach. | Fi.605 |
| 35 PLN | |
49708 |
1952 ambulans Działdowo - Grudziądz, widokówka z Jasnej Góry, przesłana 31.VII do Pucka. | Fi.606 Mi.747 |
| 20 PLN | |
49709 |
1952 Dzień Stoczniowca, znaczek z błędem "plama na czapce". | Fi.618B1 Mi.756 |
| 25 PLN | |
49710 |
1952 groszy, blok Kultura Polska z fantazyjnymi nadrukami groszy sbliżonymi do typu 3 stemplowany kasownikiem Gliwic 2. | Fi.bl.10 Mi.592A-H |
| 600 PLN | |
49712 |
1950 Bolesław Bierut, znaczek drukowany małą iloscią farby. | Fi.526 Mi.555 |
| 35 PLN | |
49714 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, narożny znaczek z pustopolem. | Fi.591B Mi.729A |
| 300 PLN | |