Aukcja 69. Polska Ludowa 1944-1952

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
49692

1951-1955 TOM II JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego blok 13ND, który można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 2300 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.542-809
Mi.680-953
1 570 PLN
49693

1951 groszy, list polecony z Tarnowa do Niemiec opłacony znaczkami z fantazyjnymi nadrukami groszy plus z nadrukami typ 3, na odwrocie stemple odbiorcze.

100 PLN
49694

1951 groszy, lotniczy list polecony z Tarnowa do Niemiec opłacony znaczkami z fantazyjnym nadrukiem groszy plus z nadrukiem typ 3, na odwrocie stempel odbiorczy.

60 PLN
49695

1952 groszy, list lotniczy z Siedliszcza nad Wieprzem do Stanów Zjednoczonych opłacony znaczkiem z fantazyjnym nadrukiem groszy.

Fi.467, 533, 578
Mi.605, 672, 716
40 PLN
49696

1952 groszy, lotniczy list z Gliwic do Anglii opłacony znaczkami z fantazyjnymi nadrukami groszy.

Fi.521
Mi.653
80 PLN
49697

1952 rocznik kopert FDC.

Fi.583-652
Mi.721-90
900 PLN
49698

1952 rocznik znaczków czystych (Fi.385.-).

Fi.583-652
Mi.721-790
270 PLN
49699

1952 wydanie na przesyłki lotnicze, seria czysta w czworoblokach (Fi.280.-).

Fi.590-93A
Mi.728-31B
180 PLN
49700

1952 FDC - "Wydanie na przesyłki lotnicze", nieząbkowane (Mi.80 euro).

Fi.591-93A
Mi.728-31B
120 PLN
49701

1952 V Kolarski Wyścig Pokoju, znaczek z przesuniętą perforacją.

Fi.597
Mi.735
20 PLN
49702

1952 110 rocznica urodzin Marii Konopnickiej, znaczek za 1.15 zł., z błędem "podwójna cyfra 1 w 110", gwarancja.

Fi.602 B1
Mi.740 DP
20 PLN
49703

1952 110 rocznica urodzin Marii Konopnickiej, znaczek za 1.15 zł, z błędem "podwójna cyfra 1 w 110" na kopercie FDC.

Fi.602 B1, 601
Mi.740DP, 739
40 PLN
49704

1952 Maria Konopnicka, znaczek z błędem "podwójna 1 w 110".

Fi.602B1
Mi.740DP
15 PLN
49705

1952 110. rocznica urodzin Marii Konopnickiej, znaczek z błędem "podwójna cyfra 1 w napisie 110".

Fi.602B1
Mi.740DP
15 PLN
49706

Fi.602s
Mi.740
15 PLN
49707

1952 widokówka ze stemplem pośrednictwa pocztowego w schronisku przy Morskim Oku w Tatrach.

Fi.605
35 PLN
49708

1952 ambulans Działdowo - Grudziądz, widokówka z Jasnej Góry, przesłana 31.VII do Pucka.

Fi.606
Mi.747
20 PLN
49709

1952 Dzień Stoczniowca, znaczek z błędem "plama na czapce".

Fi.618B1
Mi.756
25 PLN
49710

1952 groszy, blok Kultura Polska z fantazyjnymi nadrukami groszy sbliżonymi do typu 3 stemplowany kasownikiem Gliwic 2.

Fi.bl.10
Mi.592A-H
600 PLN
49712

1950 Bolesław Bierut, znaczek drukowany małą iloscią farby.

Fi.526
Mi.555
35 PLN
49714

1952 wydanie na przesyłki lotnicze, narożny znaczek z pustopolem.

Fi.591B
Mi.729A
300 PLN