Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
43736 |
1945 całostka z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp95 |
| 10 PLN | |
43737 |
| 45 PLN | |
43738 |
1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp95A |
| 25 PLN | |
43739 |
| 20 PLN | |
43740 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 24.8.1946 z miejscowości Puszczykowo do Warszawy. | Fi.Cp95AI typ1 |
| 15 PLN | |
43741 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp95AII |
| 30 PLN | |
43742 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem. | Fi.Cp95AII |
| 30 PLN | |
43743 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarawym gładkim, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem. | Fi.Cp95AIy |
| 60 PLN | |
43744 |
1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 17.3 z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp96IA |
| 10 PLN | |
43745 |
1946 całostka z sygnaturą IX.46. | Fi.Cp96IA |
| 25 PLN | |
43746 |
1946 Belweder 3 zł, komplet dwóch kart z sygnaturą w układzie: poziomym i pionowym. | Fi.Cp96IA-B |
| 120 PLN | |
43747 |
1947 kartka z Małych Cieśli do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 10 PLN | |
43748 |
1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 15 PLN | |
43749 |
| 10 PLN | |
43750 |
| 10 PLN | |
43751 |
1947 kartka z Krakowa do Przemyśla. | Fi.Cp96 |
| 10 PLN | |
43752 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 50 PLN | |
43753 |
| 30 PLN | |
43754 |
| 40 PLN | |
43755 |
1947 ofiary Oświęcimia, całostka. | Fi.Cp97 |
| 20 PLN | |
43756 |
1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu. | Fi.Cp97 |
| 25 PLN | |
43757 |
| 80 PLN | |
43758 |
| 50 PLN | |
43759 |
1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
43760 |
| 30 PLN | |
43761 |
1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 25 PLN | |
43762 |
1947 karta ilustrowana Belweder. | Fi.Cp99 |
| 30 PLN | |
43763 |
1947 całostka z ilustracją. | Fi.Cp100 |
| 30 PLN | |
43764 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana w średnim stanie. | Fi.Cp101 |
| 20 PLN | |
43765 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
43766 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 40 PLN | |
43767 |
1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
43768 |
1947 całostka z ilustracja i napisem z okazji kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
43769 |
1947 całostka z sygnaturą VIII 47. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
43770 |
1948 kartka z Krakowa do Przemyśla. | Fi.Cp96 |
| 15 PLN | |
43771 |
1948 kartka z Krakowa do Przemyśla. | Fi.Cp96B |
| 10 PLN | |
43772 |
1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
43773 |
1948 całostka z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 20 PLN | |
43774 |
1948 zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 30 PLN | |
43775 |
1948 karta ilustrowana zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 35 PLN | |