Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
43455 |
1919 wydanie krakowskie, całostka (część na odpowiedź) z nadrukiem typ 134 z fragmentem przesuniętego nadruku z pierwszej części kartki na odwrocie, osobliwe. | Fi.Cp20IxB |
| 180 PLN | |
43456 |
1919 nadruk różowego znaku opłaty "Orzeł na tarczy barokowej" o nominale 15 f i napisu "Pocztówka" na niemieckim formularzu o sygnaturze C154/(10.16), pojedyncza belka kasująca: karta czysta w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz; karta wysłana 21-3 z Warszawy do Krajowego Biura Pielęgniarek w Krakowie, duży czerwony stempel wpływu z 24/3 na froncie; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja i opis Schmutz; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp21II |
| 1 800 PLN | |
43457 |
1919 karta do obrotu krajowego za 15 h - znak opłaty fioletowy, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu III (cztery linie adresowe punktowane szeroko, dwie przy adresie nadawcy gęsto), karton ciemnoszary; karta do obrotu krajowego za 15 f - znak opłaty czerwony w typie B (równe kreski), linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA pęknięta u góry, liniatura typu II (wszystkie linie adresowe punktowane szeroko); karta do obrotu krajowego za 15 h - znak opłaty fioletowy, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu II (wszystkie linie adresowe punktowane szeroko), karton brunatnożółty; karta do obrotu krajowego za 15 h - znak opłaty fioletowy, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu III (cztery linie adresowe punktowane szeroko, dwie przy adresie nadawcy gęsto), karton jasnoszary; bardzo dobry stan zachowania; na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp24-25 |
| 300 PLN | |
43458 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3. | Fi.Cs1II |
| 2 500 PLN | |
43459 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 bez rombu. | Fi.Cs1II |
| 2 700 PLN | |
43460 |
1919 wydanie krakowskie, rzadki sekretnik z wizerunkiem cesarz Franciszka Józefa en face z nadrukiem typ 3. | Fi.Cs2II |
| 1 000 PLN | |
43461 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3. | Fi.Cs2II |
| 2 000 PLN | |
43462 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4. | Fi.Cs2II |
| 2 000 PLN | |
43463 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 1 z oznaczeniem waluty skrótem hal z obiegu pocztowego z Mszany. | Fi.Cs3I |
| 700 PLN | |
43464 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 1, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cs3I |
| 1 000 PLN | |
43465 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4. | Fi.Cs3II |
| 60 PLN | |
43466 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 z śladowo widocznym rombem.. | Fi.Cs3II |
| 100 PLN | |
43467 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3. | Fi.Cs3II |
| 50 PLN | |
43468 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z lekko przesuniętym nadrukiem typ 5 z szczątkowo widocznym rombem. | Fi.Cs3II |
| 100 PLN | |
43469 |
| 80 PLN | |
43470 |
| 80 PLN | |
43471 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5. | Fi.Cs3II |
| 80 PLN | |
43472 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3 - kropka po hl okrągła. | Fi.Cs3II |
| 300 PLN | |
43473 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3 - kropka kwadratowa i ścięta górna litera A. | Fi.Cs3II |
| 300 PLN | |
43474 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 - śladowy romb. | Fi.Cs3II |
| 300 PLN | |
43475 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 - całkowity brak rombu. | Fi.Cs3II |
| 500 PLN | |
43476 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8. | Fi.Cs3II |
| 200 PLN | |
43477 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z mocno uszkodzonym nadrukiem typu 14, dofrankowany przed przedrukiem jeszcze za czasów austriackich, ostemplowany grzecznościowo 12.I w Bielsku, niezaklejony z pełną oryginalną gumą. | Fi.Cs3III |
| 200 PLN | |
43478 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z ukośnym nadrukiem typ 14. | Fi.Cs3III |
| 200 PLN | |
43479 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim typem nadruku typ 9 z pojedynczą belką, co ciekawe w środku abklacz nadruku co świadczy o przedrukowywaniu sekretnika w postaci rozłożonej. | Fi.Cs3III |
| 300 PLN | |
43480 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 9. | Fi.Cs3III |
| 200 PLN | |
43481 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 9 z pojedynczym ozdobnikiem. | Fi.Cs3III |
| 2 000 PLN | |
43482 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 10 z pojedynczym ozdobnikiem i rombem poniżej POLSKA. | Fi.Cs3III |
| 2 500 PLN | |
43483 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 13 z przecinkiem zamiast kropki. | Fi.Cs3III |
| 500 PLN | |
43484 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 14 - h pod 11 ząbkiem. | Fi.Cs3III |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
43485 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik na kartonie niebieskawym z nadrukiem typ 14 - h pod 10, a 11 ząbkiem. | Fi.Cs3III |
| 500 PLN | |
43486 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 16 - dwójka lekko ścięta z prawej strony. | Fi.Cs3III |
| 500 PLN | |
43487 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 16 - dwójka mocno ścięta z prawej strony. | Fi.Cs3III |
| 200 PLN | |
43488 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 16 - dwójka mocno ścięta, cyfra 5 uszkodzona. | Fi.Cs3III |
| 600 PLN | |
43489 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z podwójnym nadrukiem pierwszy z nominałem 15 hal. i korygujący typu 10 z poprawionym nominałem 25 hal, bardzo rzadkie. | Fi.Cs3IIINp |
| 2 500 PLN | |
43490 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z podwójnym nadrukiem nadrukiem typ 5, ciekawy abklacz wewnątrz sekretnika. | Fi.Cs3IINp |
| 3 000 PLN | |
43491 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7, ślad po podlepce widoczny na zdjęciu. | Fi.Cs4II |
| 25 PLN | |
43492 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7. | Fi.Cs4II |
| 60 PLN | |
43493 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3. | Fi.Cs4II |
| 40 PLN | |
43494 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8. | Fi.Cs4II |
| 50 PLN | |