Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
43896 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
43897 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
43898 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
43899 |
| 10 PLN | |
43900 |
| 260 PLN | |
43901 |
| 15 PLN | |
43902 |
1954 koperta lotnicza "Samolot nad Paczkowem", sygnatura VI-1954, czysta. | Fi.Ck19 |
| 40 PLN | |
43903 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Zwardonia. | Fi.Cp131 |
| 40 PLN | |
43904 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości z mechanicznym wirnikiem Krajowa Wystawa Wynalazczości i postępu Technicznego wysłana z Wrocławia. | Fi.Cp131 |
| 20 PLN | |
43905 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia. | Fi.Cp131 |
| 15 PLN | |
43906 |
| 50 PLN | |
43907 |
| 60 PLN | |
43908 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 17.1.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 80 PLN | |
43909 |
| 60 PLN | |
43910 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Rybnika do p. Manterysa Z Bielska - Białej. | Fi.Cp132B |
| 30 PLN | |
43911 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN | |
43912 |
| 20 PLN | |
43913 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Bielska Białej. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN | |
43914 |
| 50 PLN | |
43915 |
| 40 PLN | |
43916 |
1956 całostka z podwójnego wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117 |
| 45 PLN | |
43917 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |
43918 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-144 |
| 80 PLN | |
43919 |
| 30 PLN | |
43920 |
1956 Festiwal Sztuki Dni Krakowa. | Fi.Cp143b |
| 10 PLN | |
43921 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą VI.56. | Fi.Cp144 |
| 10 PLN | |
43922 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka cześć na odpowiedź z sygnaturą IX.56. | Fi.Cp144b |
| 10 PLN | |
43923 |
1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura (VI-1957), czysta. | Fi.Ck21 |
| 30 PLN | |
43924 |
1957 50-lecie narciarstwa polskiego. | Fi.Cp145 |
| 10 PLN | |
43925 |
1957 rocznik obejmujący 5 całostek. | Fi.Cp145-9 |
| 50 PLN | |
43926 |
| 10 PLN | |
43927 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 10 PLN | |
43928 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
43929 |
1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk (Fi.72.-), na odwrocie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania. | Fi.Cp145-49 |
| 90 PLN | |
43930 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 30 PLN | |
43931 |
1958 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I.58. | Fi.Cp144 |
| 10 PLN | |
43932 |
1958 Karty pocztowe - kompletny rocznik 12 sztuk, czyste. | Fi.Cp150-161 |
| 100 PLN | |
43933 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta. | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
43934 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart. | Fi.Cp155-60 |
| 70 PLN | |
43935 |
1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.137.-), w tym droższe odmiany kart Cp150-151 z sygn. I.58, na odwrocie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania. | Fi.Cp150-61 |
| 130 PLN | |