Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 65. Polska międzywojenna 1919-1939

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
23429

1933 700-lecie założenia Torunia.

Fi.258
Mi.279
180 PLN
23430

1933 700-lecie założenia Torunia, znaczek w ładnym stanie.

Fi.258
Mi.279
200 PLN
23431

1933 700-lecie Torunia.

Fi.258
Mi.279
155 PLN
23432

Fi.258
Mi.279
200 PLN
23433

Fi.258 P4
Mi.279
3 000 PLN
23434

Fi.258D
Mi.279Y
1 200 PLN
23435

Fi.258G
Mi.279
200 PLN
23436

1933 zwycięzcy Chellengu.

Fi.259
Mi.280
60 PLN
23437

1933 zwycięzcy Challengu, znaczek w ładnym stanie.

Fi.259
Mi.280
120 PLN
23438

1933 zwycięzcy Challenge'u.

Fi.259
Mi.280
30 PLN
23439

1933 F.Żwirko i S.Wigura, znaczek czysty (Fi.150.-).

Fi.259
Mi.280
90 PLN
23440

1933 F.Żwirko i S.Wigura, marginesowy znaczek czysty (Fi.150.-).

Fi.259
Mi.280
80 PLN
23441

1933 F.Żwirko i S.Wigura, czysty znaczek za 30 gr. w czworobloku (Fi.600.-).

Fi.259
Mi.280
400 PLN
23442

1933 kartka z Warszawy z wirnikiem propagandowym "Paczki żywnościowe".

Fi.259
70 PLN
23443

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek w ładnym stanie.

Fi.260
Mi.281
65 PLN
23444

1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna.

Fi.260
Mi.281
70 PLN
23445

Fi.260D
Mi.281
100 PLN
23446

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem znaku wodnego - W.II.D (trąbki w dół Fi.110.-) na wycinku ze stemplem okolicznościowym, przed ratuszem pomnik Mikołaja Kopernika.

Fi.260D
Mi.281Y
80 PLN
23447

1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu - widok ratusza i pomnik Mikołaja Kopernika, marginesowa parka znaczków za 60 gr. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu W.II.D - trąbki w dół (Fi.220.-), gwarancja Łaszkiewicz, z opisem Schmutz.

Fi.260D
Mi.281Y
200 PLN
23448

Fi.260D
Mi.281Y
90 PLN
23449

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek za 60 gr ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu W.II.D - trąbki w dół, na miejscowym liście (opłata niezgodna z taryfą) przesłanym 21.V w Toruniu, znaczek unieważniony stemplem okolicznościowym.

Fi.260D
Mi.281Y
150 PLN
23450

Fi.260G
Mi.281X
120 PLN
23451

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek w ładnym stanie.

Fi.261
Mi.282
80 PLN
23452

1933 400 rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek czysty.

Fi.261
Mi.282
70 PLN
23453

1933 250. rocznica wiktorii wiedeńskiej.

Fi.262
Mi.283
150 PLN
23454

Fi.262
Mi.283
140 PLN
23455

1933 250 rocznica wiktorii wiedeńskiej.

Fi.262
Mi.283
160 PLN
23456

1933 250 rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, marginesowy znaczek czysty.

Fi.262
Mi.283
180 PLN
23457

1933 250 rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, znaczek czysty na podlepce.

Fi.262
Mi.283
50 PLN
23458

1933 kartka ze Stryja do Borysławia.

10 PLN
23459

30 PLN
23460

1933 list firmowy z Krakowa z nadrukiem "DRUK / Opłacono gotówką 65%".

70 PLN
23461

1934 list z miejscowy z Poznania 2.9.34.

Fi.251, 252
Mi.272, 273
10 PLN
23462

1934 list firmowy z Poznania 22.12.34 do Niemiec.

Fi.251, 270II
Mi.272, 291B
40 PLN
23463

1934 list z Sochaczewa 31.XII.34 do Szwajcarii.

Fi.251, 270IIb
Mi.272, 291B
45 PLN
23464

1934 list z Poznania do Berlina z ładnie i wyraźnie odbitym wirnikiem propagandowym Paczki Żywnościowej.

Fi.254
Mi.275
70 PLN
23465

1934 list polecony z Dąbrowy Górniczej do Warszawy.

Fi.254
Mi.275
25 PLN
23466

1934 WILEŃSZCZYZNA - SZEMETOWSZCZYZNA - list polecony, wysłany 1.VIII z miejscowości Szemetowszczyzna (powiat oszmiański) do Warszawy, znaczek unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "*"; zwraca uwagę bardzo niski numer przesyłki; ładnie odciśnięte datownik i dwukrotnie! stempelek polecenia, kasownik odbiorczy na odwrocie; dobry stan zachowania (koperta z lewej strony przycięta); z kolekcji G.Hahne.

Fi.257
Mi.278
200 PLN
23467

1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna, gwarancja.

Fi.264-5
Mi.285-6
450 PLN
23468

Fi.264-65
Mi.285-86
125 PLN