Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
20477 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 30 PLN | |
20478 |
1932 druk w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 40 PLN | |
20479 |
| 10 PLN | |
20480 |
| 35 PLN | |
20481 |
1933 kartka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp58 |
| 80 PLN | |
20482 |
1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze); karta dofrankowana i wysłana 6.X.1935 z urzędu Warszawa 2 do Kielc (opłata niezgodna z taryfą - 20 gr. zamiast 15 gr.), znaki opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "TYDZIEŃ SZKOŁY POWSZECHNEJ/ 2-8.X.35r./ ZŁÓŻ GROSZ NA BUDOWĘ/ PUBLICZNYCH SZKÓŁ POWSZECHNYCH" (Myślicki 35 118). | Fi.Cp58IIa |
| 70 PLN | |
20483 |
| 20 PLN | |
20484 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania (na odwrocie karty na odpowiedź, na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową). | Fi.Cp60 |
| 150 PLN | |
20485 |
| 40 PLN | |
20486 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 20.II.35 z miejscowości Frysztak do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp65A |
| 50 PLN | |
20487 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - część na odpowiedź za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 16.I.35 z miejscowości Łabunie do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp65B |
| 80 PLN | |
20488 |
| 50 PLN | |
20489 |
| 70 PLN | |
20490 |
| 50 PLN | |
20491 |
| 50 PLN | |
20492 |
1935 całostki; z Wąbrzeźna do Książek, hasło propagandowe F i sygnatura XI-1932 i z Sarnowa do Wąbrzeźna z hasłem propagandowym I i sygnaturą III-1934, słabsze stany zachowania. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
20493 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
20494 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie kapela huculska, wysłana 6.IX.36 ze Lwowa do Warszawy, w adresie nadawcy podano: "Korpus Kadetów No1 Marszałka Józefa Piłsudskiego"; dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 120 PLN | |
20495 |
| 30 PLN | |
20496 |
| 50 PLN | |
20497 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa Centralny Instytut Wychowania Fizycznego, wysłana 18.IX.35 z Tarnowa do Krakowa, na froncie znaczek opłaty sądowej za 50 gr skasowany pieczęcią Sądu Grodzkiego w Tarnowie; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania (na odwrocie dwie delikatne podlepki). | Fi.Cp68 |
| 120 PLN | |
20498 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
20499 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
20500 |
| 10 PLN | |
20501 |
1935 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą IX-1935 wysłana z Ostrowa Wielkopolskiego. | Fi.Cp70 |
| 10 PLN | |
20502 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
20503 |
1936 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą V-1936 wysłana z Piotrkowa Trybunalskiego. | Fi.Cp70 |
| 10 PLN | |
20504 |
| 35 PLN | |
20505 |
| 80 PLN | |
20506 |
1937 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1937 wysłana z Warszawy. | Fi.Cp73 |
| 10 PLN | |
20507 |
| 15 PLN | |
20508 |
1937 całostka wysłana z Sierszy koło Trzebini z hasłem propagandowym I i sygnaturą X-1937. | Fi.Cp73 |
| 10 PLN | |
20509 |
| 100 PLN | |
20510 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr nr 15 - Poznań Fragment Placu Wolności (Bibljoteka Raczyńskich i Muzeum). | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
20511 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
20512 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
20513 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa Poczta Główna, wysłana 5.VIII.38 z Wejherowa do miejscowości Fordon; bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie delikatne podlepki). | Fi.Cp76 |
| 40 PLN | |
20514 |
| 30 PLN | |
20515 |
| 30 PLN | |
20516 |
| 250 PLN | |