Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
20637 |
1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 25 PLN | |
20638 |
1947 karta ilustrowana Belweder. | Fi.Cp99 |
| 30 PLN | |
20639 |
1947 Belweder, całostka z ilustracją Urzędu Telekomunikacji w Warszawie. | Fi.Cp100 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
20640 |
1947 karta ilustrowana. | Fi.Cp100 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
20641 |
1947 całostka z ilustracją. | Fi.Cp100 |
| 30 PLN | |
20642 |
1947 Fryderyk Chopin, karta z ilustracją oliwkowobrązową. | Fi.Cp101c |
| 100 PLN | |
20643 |
1947 Ignacy Daszyński, karta bez napisu z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
20644 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
20645 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 50 PLN | |
20646 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, dofrankowana karta pocztowa wysłana 22.7.1948 z miejscowości Świdwin do Gdyni; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp102I, 431A |
| 40 PLN | |
20647 |
| 45 PLN | |
20648 |
1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
20649 |
1947 całostka z ilustracja i napisem z okazji kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
20650 |
1947 całostka z sygnaturą VIII 47. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
20651 |
1948 kartka z Krakowa do Przemyśla. | Fi.Cp96B |
| 10 PLN | |
20652 |
1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
20653 |
1948 całostka z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 20 PLN | |
20654 |
1948 zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 30 PLN | |
20655 |
1948 karta ilustrowana zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 35 PLN | |
20656 |
1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 120 PLN | |
20657 |
| 25 PLN | |
20658 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 11 - Stanisław Moniuszko, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie. | Fi.Cp106 |
| 25 PLN | |
20659 |
1948 walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN | |
20660 |
1948 walczące orły, całostka z ilustracją nr 11. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN | |
20661 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi.1320,-). | Fi.Cp106 |
| 1 200 PLN | |
20662 |
1948 całostka z ilustracją wielkanocną. | Fi.Cp107 |
| 60 PLN | |
20663 |
1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 20.12 z Sosnowca do Warszawy, znak opłaty unieważniony stemplem okolicznościowym "PORADNIA PRZECIWGRUŹLICZA ZAPOBIEGA WYKRYWA LECZY" (Myślicki 48 121); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp108 |
| 35 PLN | |
20664 |
1948 kartka z Małogóry do Gdańska, dziury po archiwizacji. | Fi.Cp113 |
| 10 PLN | |
20665 |
1948 zabytkowy kościół w Pniowie, karta za 6(8) zł. na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII 48 - 3.000.000, z nadrukiem typu 7, lekkie przebarwienia, poza tym w ładnym, typowym dla oryginalnego obiegu stanie. | Fi.Cp119 |
| 50 PLN | |
20666 |
1949 list z Tomaszowa Mazowieckiego do Poznania. | Fi.Ck11 |
| 20 PLN | |
20667 |
| 30 PLN | |
20668 |
1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109Ix |
| 90 PLN | |
20669 |
| 90 PLN | |
20670 |
| 50 PLN | |
20671 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2. | Fi.Cp111 |
| 50 PLN | |
20672 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 60 PLN | |
20673 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 4. | Fi.Cp115 |
| 100 PLN | |
20674 |
| 40 PLN | |
20675 |
| 30 PLN | |
20676 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 35 PLN | |