Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
16877 |
1944 portret Hitlera, trzy odmiany karty, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
16878 |
1944 portret Hitlera, trzy odmiany karty z obiegu; bardzo dobry stan zachowania (Mi.108 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 125 PLN SPRZEDANY | |
16879 |
1944 kartka z Gorlic do Krakowa. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |
16880 |
1944 kartka z Krakowa do Nowego Targu. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |
16881 |
1944 kartka z Pruszkowa do Sosnowca. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |
16882 |
1944 Widoki, nie wprowadzona do obiegu seria tzw."Góral", czysta z pełna oryginalna guma, z atestu "bez wad", fotoatest Jungjohann BPP. | Fi.I-III |
| 3 600 PLN | |
16883 |
| 7 800 PLN | |
16884 |
1944 znaczki III Rzeszy użyte w Generalnym Gubernatorstwie, list wysłany z Wiednia do Nowej Słupi, przez przeoczenie znaczki nie zostały skasowane w miejscu nadania, ostemplowano je 30.6 w urzędzie nadrzędnym w Kielcach; niecodzienny walor. | Mi.785, 827 |
| 200 PLN | |
16885 |
1944 telegram nadany 8.IV z Warszawy do Lublina, koperta dobierana; walor nieczęsto oferowany na rynku. | |
| 120 PLN | |
16886 |
1944 znaczek ze stemplem okolicznościowym 5. rocznicy utworzenia GG. | |
| 10 PLN | |
16887 |
| 10 PLN | |
16888 |
1945 kasownik okolicznościowy z Krakowa na widokówce propagandowej. | Fi.32 |
| 15 PLN | |
16889 |
1945 kartka z Wolbromia do Niemiec. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |
16890 |
1945 miejscowy list wysłany 4.V w Krakowie, firmowa koperta EISNER HANOMAG, znaczek unieważniony mechanicznym kasownikiem propagandowym (odmiana z kropką); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Va |
| 40 PLN | |