Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
12461 |
1979 Wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "złoty" z błędem "obcięty szeryf litery T w ŚWIĘTEGO" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.Bl.62a B1 Mi.Bl.75 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
12462 |
1979 Wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" z błędem "obcięty szeryf litery T w ŚWIĘTEGO" na kopercie FDC; gwarancja (Mi.50,- euro). | Fi.Bl.62b B1 Mi.Bl.76 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
12463 |
1979 40. rocznica napaści Niemiec hitlerowskich na Polskę, oryginalna paczka zawierająca 100 sztuk bloku nie rozpieczętowana. | Fi.bl.65 Mi.Bl.79 |
| 70 PLN | |
12464 |
1979 "GRÓD KOPERNIKA MIASTO HARCERZY" Frombork, karta ostemplowana okolicznościowo 23.IX; temat - KOPERNIK, HARCERSTWO. | Fi.Cp552 |
| 10 PLN | |
12465 |
1979 ilustrowana karta pocztowa, skasowana okolicznościowo 10.VI z okazji 50-lecia Polskiej Pierwszej Powszechnej Wystawy Łowieckiej w Poznaniu. | Fi.Cp664 |
| 20 PLN | |
12466 |
1980-1989 komplet 10 czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików (Fi. ponad 740.-). | Fi.2516-3104 Mi.2664-3252 |
| 500 PLN | |
12467 |
| 40 PLN | |
12468 |
1980 800-lecie Szkoły Płockiej - Małachowianki, znaczek bez druku barwy czarnej, lewy znaczek normalny dla porównania, gwarancja Schmutz. Katalog Fischera wycenia ten błąd na 600 PLN. | Fi.2544s Mi.2692 |
| 405 PLN SPRZEDANY | |
12469 |
1980 450. rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, parka z silnie przesuniętą perforacją, gwarancja Walocha. | Fi.2564 Mi.2712 |
| 400 PLN SPRZEDANY | |
12470 |
1980 Dzień Znaczka - postęp pocztowy, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie. | Fi.2567-70 Mi.2715-8 |
| 270 PLN | |
12471 |
1980 Pablo Picasso, nowodruk w pięknym stanie. | Fi.2580ND Mi.Bl.74ND |
| 220 PLN | |
12472 |
1980-1981 TOM XIV JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 90 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 70 PLN | |
12473 |
1980 katalog Wystawy Projektów Polskiego Znaczka Pocztowego, zdjęcia czarno białe projektów znaczków prezentowanych wedle ich projektantów. | |
| 40 PLN | |
12474 |
1981 sport balonowy, znaczek z błędem "ń w Anderson". | Fi.2586B1 Mi.2734 |
| 20 PLN | |
12475 |
1981 Restytucja żubra, arkusz znaczków za 6,50 zł (10 pasków po 5 znaczków) bez górnego marginesu; arkusz zgięty pionowo (Fi.40.-, Mi.60 euro). | Fi.2608-12 Mi.2764-68 |
| 25 PLN | |
12476 |
1981 restytucja żubra, arkusz sprzedażny zagięty w połowie bez dolnego marginesu (10 serii). | Fi.2608-12 Mi.2764-8 |
| 30 PLN | |
12477 |
1981 Międzynarodowe Konkursy im.Henryka Wieniawskiego, arkusz znaczków za 2,50 zł; arkusz zgięty pionowo. | Fi.2623 Mi.2771 |
| 40 PLN | |
12478 |
1981 200 lat Starego Teatru w Krakowie, seria znaczków w arkuszach; arkusze zgięte poziomo (Mi.150 euro). | Fi.2629-32 Mi.2777-80 |
| 72 PLN SPRZEDANY | |
12479 |
1981 200 lat Starego Teatru w Krakowie, znaczek z przesuniętą do góry i częściowym niedodrukiem barwy złotej (ornament). | Fi.2631 Mi.2779 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
12480 |
| 40 PLN | |
12481 |
1981 Dzień Znaczka - stara broń, arkusze czyste znaczków drukowanych w NRD; oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ark.2621-22 Mi.Klb.2769-70 |
| 80 PLN | |
12482 |
| 15 PLN | |
12483 |
1982 rocznik kopert FDC (bez Bl.75; Fi.54.-). | |
| 31 PLN | |
12484 |
1982-1984 TOM XV JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 135 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 100 PLN | |
12485 |
1982 list z Niemiec do Wyrzyska ze stemplem Urzędu Cenzury nr 714. | |
| 20 PLN | |
12486 |
1982 formularz Poczty Harcerskiej organizowanej w Tomaszowie Mazowieckim ostemplowany okolicznościowo; temat - HARCERSTWO. | Fi. 2646 Mi.2794 |
| 20 PLN | |
12487 |
1982 FDC - "50-lecie zwycięstwa polskich lotników - Challenge" blok z błędem "przerwana trasa Madryt - Pau", gwarancja. | Fi.Bl.73 B Mi.Bl.87 |
| 20 PLN | |
12488 |
1982 50-lecie zwycięstwa Challengu, blok z błędem "przerwana trasa Madryt - Pau", gwarancja. | Fi.bl.117 B (73) Mi.Bl.87 |
| 15 PLN | |
12489 |
| 10 PLN | |
12490 |
1983 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Toruń 83. | Fi.2728 Mi.2876 |
| 10 PLN | |
12491 |
| 10 PLN | |
12492 |
1983 rocznik kopert FDC (bez Bl. 78; Fi.44.-). | |
| 30 PLN | |
12493 |
1983 komplet ozdobnych kopert okolicznościowych z XIV Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej Toruń 83. | |
| 45 PLN | |
12494 |
1984 głowy wawelskie, znaczek z rolki z numerem na odwrocie. | Fi.2777 Mi.2925 |
| 13 PLN SPRZEDANY | |
12495 |
| 270 PLN | |
12496 |
1984 rocznik kopert FDC (Fi.45.-). | |
| 30 PLN | |
12497 |
1984 "MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY" Bydgoszcz 1, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 12.IX; temat - SZACHY. | Fi. 2562 Mi.2710 |
| 15 PLN | |
12498 |
1984 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Sarajewie i Los Angeles, blok cięty na papierze gumowanym w idealnym stanie. | Fi.bl.80nz Mi.Bl.94U |
| 4 000 PLN | |
12499 |
1984 poczta samochodowa szlakiem poczty polowej LWP, komplet 7 kart ze znaczkami dodatkowej opłaty, przewiezionych na trasie poszczególnych etapów. | Fi.Cp872-878 |
| 30 PLN | |
12500 |
1984 poczta samochodowa szlakiem poczty polowej LWP, komplet 7 kart ze znaczkami dodatkowej opłaty, przewiezionych na trasie poszczególnych etapów. Fisher:Cp872-878 | Fi.Cp872-878 |
| 30 PLN | |