Aukcja zakończy się 02.12.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 58. PRL 1952-1989

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
12180

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja.

Fi.1279 B2
Mi.1427 
60 PLN
12181

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
40 PLN
12182

1963 Dzień Znaczka, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.1285
Mi.1433 
50 PLN
12183

1963 wizyta radzieckich kosmonautów, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczki z błędami: 1286B1, 1287B1, 1287B2, 1288B1, arkusz 1288 z pustopolami na górnym marginesie.

Fi.1286-8
Mi.1434-6 
400 PLN
12184

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B1
Mi.1416 
30 PLN
12185

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B4
Mi.1416 
40 PLN
12186

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z przesuniętym drukiem koloru czarnego (napisów), po prawej dla porównania znaczek bez przesunięcia. Znaczek 3-kolorowy, więc przesunięcie nie daje dużych wizualnych efektów. Gwarancja.

Fi.1289
Mi.1437 
65 PLN
12187

1963 Zdobywanie kosmosu, niekatalogowany !!! znaczek za 60 gr. na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1292x
Mi.1440 
100 PLN
12188

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,50 zł z powtarzalnym błędem "biały obiekt pomiędzy bocznymi antenami rakiety" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1294 B
Mi.1442 
35 PLN
12189

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443 
25 PLN
12190

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł. z rzadkim błędem na poz.11 "wypustka przy 9", gwarancja i opis Walisch.

Fi.1296 B2
Mi.1444 
40 PLN
12191

1963 konie polskie, znaczek z "schmitzdrukowym" zdwojeniem napisu "Polska". Szkoda, że na tak jasnej barwie.

Fi.1303
Mi.1451 
20 PLN
12192

1963 rocznik kopert FDC (bez Bl.:27, 29I, 29II; Fi.127.-).


80 PLN
12193

1963 ozdobna kartka okolicznościowa z Wystawy Filatelistycznej Poznań 1963 suche tłoczenie, kasownik w 30-lecie Ruchu Filatelistycznego w Wielkopolsce.


15 PLN
12194

1963 list z wirnikiem propagandowym "OSTROŻNOŚĆ TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ JAZDY".


10 PLN
12195

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów.

Fi.Bl.27
Mi.Bl.29 
90 PLN
12196

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze szarobiałym z żółtawą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów.

Fi.Bl.27
Mi.Bl.29 
90 PLN
12197

1963 mistrzostwa świata w szermierce - Gdańsk, bloczek z błędem na znaczku za 40 gr. "plama na zadzie konia", gwarancja Krawczyk.

Fi.bl.38 B (27)
Mi.Bl.29
400 PLN
12198

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem.

Fi.Bl.29I
Mi.Bl.31I 
180 PLN
12199

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem na kopercie FDC.

Fi.Bl.29I
Mi.Bl.31I 
240 PLN
12200

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem - odmiana na papierze żeberkowanym pionowo, na kopercie FDC, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I 
320 PLN
12201

1963 15-lecie zespołu "Mazowsze", komplet 10 ilustrowanych kart ostemplowanych okolicznościowo 23.IV.1964 w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania; temat - FOLKLOR, TANIEC, MUZYKA.

Fi.Cp239-240I-V
40 PLN
SPRZEDANY
12202

1964 rocznik znaczków czystych (Fi. ponad 310.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560 
210 PLN
12203

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr. z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1310 B1
Mi.1458A 
25 PLN
12204

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 40 gr z bardzo rzadkim błędem bez druku barwy niebieskozielonej - brak nominału, na kopercie okolicznościowej z mistrzostw saneczkowych w Karpaczu.

Fi.1311s
Mi.1459F 
400 PLN
SPRZEDANY
12205

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, czworoblok bez druku barwy ciemnozielonej, bardzo rzadkie, fotoatest Weźranowski.

Fi.1313s
Mi.1461F 
1 100 PLN
12206

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, czworoblok najdroższego w serii znaczka za 6,50 zł. lewy górny z błędem "ścięta z lewej podstawa Z w Zł", gwarancja Krawczyk.

Fi.1316 B2
Mi.1464A 
60 PLN
12207

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, najdroższy w serii znaczek za 6,50 zł. z błędem "ścięta z lewej podstawa Z w Zł", gwarancja Krawczyk.

Fi.1316 B2
Mi.1464A 
40 PLN
12208

1964 koty, lewy znaczek z błędem "krótszy wąs kota".

Fi.1328B2
Mi.1476 
20 PLN
12209

1964 koty, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.20 "krótszy wąs kota", gwarancja i opis Walisch.

Fi.1328 B2
Mi.1476 
30 PLN
12210

1964 Koty, arkusz znaczków za 40 gr, z błędami: na poz.15 i poz.20 "krótszy wąs kota"; arkusz zgięty pionowo.

Fi.1328 B2
Mi.1476 
40 PLN
12211

1964 koty, znaczek z usterka "plama na prawej ramce".

Fi.1333
Mi.1481 
25 PLN
SPRZEDANY
12212

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, znaczek z podwójnym moletowaniem liter AZ w słowie KAZIMIERZ.

Fi.1337s
Mi.1485 
25 PLN
12213

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, górny lewy znaczek z błędem "podwójne moletowanie liter AZ w KAZIMIERZ".

Fi.1337s
Mi.1485 
30 PLN
12214

1964 ptaki wodne, znaczek bez druku barwy niebieskiej - biała szyja, fotoatest Walocha.

Fi.1343s
Mi.1491F 
900 PLN
12215

1964 IV zjazd PZPR, czworoblok znaczków za 60 gr., lewy dolny z bardzo rzadkim błędem "przerwane D", gwarancja Falkowski.

Fi.1351+1351 B1
Mi.1499 
400 PLN
12216

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, w arkuszu znaczki z błędem B1, b2 i B5, lekkie zagniecenie na górnym marginesie.

Fi.1365
Mi.1513 
25 PLN
12217

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, lewy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1365B1
Mi.1513 
10 PLN
12218

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365B2
Mi.1513 
10 PLN
12219

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365 B2
Mi.1513 
10 PLN