Aukcja 57. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
964

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski.

Mi.25I
50 PLN
965

Mi.25I
20 PLN
966

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Mi.25I
50 PLN
967

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski, Gryżewski, Rachmanow.

Fi.25a
Mi.25I
60 PLN
968

1918 drugie wydanie lubelskie, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja Falkowski.

Fi.25a
Mi.25I
25 PLN
969

1918 drugie wydanie lubelskie, druk na pomarszczonym papierze - rozsunięty mocno nadruk - rozdzielona tarcza z orłem, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
500 PLN
970

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Dąbrowy 4.3.19 do lekarza powiatowego w Będzinie, prowizoryczna erka z samego numeratora, na odwrocie stempel odbiorczy Będzina, list przepłacony nawet ze względu na ewentualną nadwagę, niemniej list z rzadkiego obiegu pocztowego, gwarancja na odwrocie Petriuk.

Fi.25a
Mi.25I
5 000 PLN
971

Fi.25a
Mi.25I
20 PLN
972

Fi.25a
Mi.25I
20 PLN
973

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 - brak liter TA, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25aB10
60 PLN
974

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter TA".

Fi.25aB10
Mi.25A
20 PLN
975

Fi.25aB10
Mi.25A
25 PLN
976

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 50 z błędem "brak liter TA", gwarancja Schmutz.

Fi.25aB10
Mi.25A
25 PLN
977

Fi.25a B10
Mi.25I
40 PLN
978

Fi.25a B17
Mi.25I
90 PLN
979

Fi.25aB9
Mi.25A
25 PLN
980

Fi.25aB9
Mi.25A
50 PLN
981

Fi.25a B9, B10
Mi.25I
160 PLN
982

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.250.-), ładny stan, gwarancja Gryżewski.

Fi.25a No
Mi.25I
220 PLN
983

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
984

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.10000.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz.

Fi.25a Non
Mi.25I
10 000 PLN
985

Fi.26
Mi.25II
350 PLN
986

Fi.26
Mi.25II
80 PLN
987

Fi.26No
Mi.25IIK
150 PLN
988

Fi.26No
Mi.25IIK
400 PLN
989

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Ryblewski.

Fi.27a B
Mi.26
120 PLN
990

1918 drugie wydanie lubelskie, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
40 PLN
991

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
40 PLN
992

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
993

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Falkowski.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
994

Fi.27a
Mi.26
20 PLN
995

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein.

Fi.27a
Mi.26
20 PLN
996

Fi.27a, 27No, 73A, 7
Mi.26, 26K, 65, 77&n
2 600 PLN
997

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Mikstein, Mikulski.

Fi.27aB5
Mi.26
30 PLN
998

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz.

Fi.27aB5
Mi.26
30 PLN
999

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z silnym uszkodzeniem brzegowym nadruku, prawy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", znaczki zasmarowane farbą drukarską, gwarancja Schmutz.

Fi.27aB5
Mi.26
200 PLN
1000

Fi.27aB5
Mi.26
260 PLN
1001

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 36 z błędem "szczątkowa kropka po HAL", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27aB5
Mi.26
40 PLN
1002

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, górny prawy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27aB5
Mi.26
300 PLN
1003

Fi.27a B5
Mi.26
60 PLN