Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
924 |
| 15 PLN | |
925 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
926 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 180 PLN | |
927 |
1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowy czworoblok zasmarowany farbą drukarską w postaci odcisków palców drukarza, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 180 PLN | |
928 |
| 25 PLN | |
929 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym z błędem B4 z poz. 41, ciężkie podlepki, gwarancja. | Fi.22aB4 Mi.22a |
| 30 PLN | |
930 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
931 |
| 180 PLN | |
932 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z lekko uszkodzoną lewą gwiazdką, sygnowany, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b |
| 360 PLN SPRZEDANY | |
933 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Krawczyk. | Fi.22b |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
934 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem fioletowym na wycinku z listu z Lublina 28.1.19, na korespondencji nie katalogowane, gwarancja Mikulski. | Fi.22b Mi.22b |
| 2 000 PLN | |
935 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b B |
| 800 PLN | |
936 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z poz. 42, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 750 PLN | |
937 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 700 PLN | |
938 |
| 1 200 PLN | |
939 |
| 900 PLN | |
940 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z fioletowym nadrukiem odwróconym (Fi.1000.-), ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b No |
| 900 PLN | |
941 |
| 100 PLN | |
942 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
943 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 450 PLN | |
944 |
| 150 PLN | |
945 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.250.-), piękny stan, gwarancja Mikstein, Gryżewski, Malinowski. | Fi.23a No Mi.23A |
| 220 PLN | |
946 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym (Fi.250.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski. | Fi.23a No B Mi.23A |
| 275 PLN | |
947 |
| 80 PLN | |
948 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczka z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 1 000 PLN | |
949 |
| 180 PLN | |
950 |
| 180 PLN | |
951 |
| 240 PLN | |
952 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.23No Mi.23K |
| 360 PLN | |
953 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.23No Mi.23K |
| 180 PLN | |
954 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z lekko przesuniętym w pionie nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.24 |
| 40 PLN | |
955 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
956 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 15 PLN | |
957 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
958 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
959 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 450 PLN | |
960 |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
961 |
| 150 PLN | |
962 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.24No Mi.24K |
| 150 PLN | |
963 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.200.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.24 No |
| 180 PLN | |