Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5583 |
| 150 PLN | |
5585 |
1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.X z Piotrkowa Trybunalskiego. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
5586 |
| 40 PLN | |
5587 |
1949 karta nr.104 z nadrukiem typu 11, wysłana 19.XII z Wrocławia. | Fi.Cp120 |
| 40 PLN | |
5588 |
| 30 PLN | |
5589 |
1950 "groszy" typ 23A, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XIw Warszawie. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
5590 |
1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
5592 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 180 PLN | |
5593 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
5594 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
5595 |
| 15 PLN | |
5596 |
| 10 PLN | |
5597 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
5598 |
| 40 PLN | |
5599 |
| 15 PLN | |
5600 |
1953 Nowa Huta, sygnatura II.53, hasło propagandowe 22. | Fi.Cp135 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
5601 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 22, wysłana ze Staszowa. | Fi.Cp132A |
| 60 PLN | |
5602 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b, wysłana ze Staszowa; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 75 PLN | |
5603 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |
5604 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-144 |
| 80 PLN | |
5605 |
| 35 PLN | |
5606 |
1957 rocznik obejmujący 5 całostek. | Fi.Cp145-9 |
| 50 PLN | |
5607 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 20 PLN | |
5608 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
5609 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 40 PLN | |
5610 |
1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ - WYSTAWA" Warszawa P.K.i N. (Pałac Kultury i Nauki), komplet 2 kart z sygnaturą I.58. ostemplowanych okolicznościowo 23.XI. | Fi.Cp150-151 |
| 20 PLN | |
5611 |
1958 rocznik obejmujący 12 całostek. | Fi.Cp150-61 |
| 80 PLN | |
5612 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta. | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
5613 |
1959 rocznik obejmujący 18 całostek z dodatkowymi odmianami kartek i sygnatur: Cp164 II.59, VIII.59, XII.59, Cp168 V.59, VI.59, Cp169, Cp169a, Cp171a, Cp171b, Cp173a, Cp173b. | Fi.Cp162-173b |
| 180 PLN | |
5614 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
5615 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp.170 |
| 20 PLN | |
5616 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 15 PLN | |
5618 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29 - 44. | Fi.Cp179b |
| 70 PLN | |
5635 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek "Kraków Wawel" z różnymi hasłami propagandowymi. | Fi.Cp179b il.29-44 |
| 60 PLN | |
5652 |
1960 V Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 10 PLN | |
5653 |
1960 zabytkowe budowle, komplet 17 kartek bez odmiany Cp191I. | Fi.Cp188-204 |
| 120 PLN | |
5654 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańska z napisem "ŻURAW", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp188-204 |
| 400 PLN | |
5656 |
1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki. | Fi.Ck33-35 |
| 50 PLN | |
5657 |
1961 koperty 40-lecie Spółdzielni Wydawniczej "Książka i Wiedza", 40 i 60 gr. czyste. | Fi.Ck34-35 |
| 40 PLN | |
5658 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.480.-). | Fi.Cp205 |
| 450 PLN | |