Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
5539 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz Niedzica zamek, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
5540 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 60 PLN | |
5541 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości". | Fi.Ck10 |
| 80 PLN | |
5542 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura VI-1938. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
5547 |
1938 całostka z ilustracją 44 wysłana z Raby Wyżnej 20.VII.39 do Warszawy. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
5548 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
5549 |
1938 całostka z ilustracją 5 wysłana z Raby Wyżnej 4.VII.39 do Warszawy. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
5550 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis"), ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
5551 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin. | Fi.Cp86 |
| 140 PLN | |
5552 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski, wysłana 30.VI.1939 z Sandomierza do miejscowości Zakrzów. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
5553 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 21 - Jan Śniadecki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
5554 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
5555 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
5556 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19 - Władysław Stanisław Reymont (Nobel w dziedzinie literatury 1924 za powieść "Chłopi"), ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
5557 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 20 - Mikołaj Kopernik, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
5558 |
1939 kartka wysłana z Warszawy 4.VI.39, całostka z ilustracją 64 - o tematyce PCK. | Fi.Cp86 |
| 86 PLN SPRZEDANY | |
5559 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty, czysty, gwarancja. | Fi.CfpU4 |
| 125 PLN SPRZEDANY | |
5560 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
5561 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym i numerem druku nonparelem. | Fi.Cp95AI |
| 30 PLN | |
5562 |
1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu, wydana z okazji Święta Sportu Śląskiego, ostemplowana okolicznościowo 16.VI w Katowicach. | Fi.Cp95AI |
| 80 PLN | |
5563 |
1945 Belweder 1,50 zł, niezwykła rzadkość - karta z prywatną ilustracją !!! karton szarobiały, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem. | Fi.Cp95AII |
| 120 PLN | |
5564 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem. | Fi.Cp95AII |
| 40 PLN | |
5565 |
1947 kartka makulaturowa z oryginalnego pocztowego obiegu z Katowic 3.7.47, rzadkie i osobliwe. | Fi.96IIa |
| 300 PLN | |
5566 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 100 PLN | |
5567 |
1947 Judaica, komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14.VI i 16.VI. | Fi.Cp97-98 |
| 80 PLN | |
5568 |
1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
5569 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 150 PLN | |
5570 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
5571 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
5572 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
5573 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
5574 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
5575 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 19. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
5576 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
5577 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
5578 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
5579 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart. | Fi.Cp106 |
| 1 800 PLN | |
5580 |
1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.XII z Katowic do Warszawy. | Fi.Cp108 |
| 20 PLN | |
5581 |
1949 Bolesław Bierut, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
5582 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp109II |
| 150 PLN | |