Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5480 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN | |
5481 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, plamka na froncie, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN | |
5482 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
5483 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
5484 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
5485 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 280 PLN | |
5486 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 6 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
5487 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN | |
5488 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 280 PLN | |
5489 |
| 200 PLN | |
5490 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
5491 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta ilustrowana - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (41 mm), dofrankowana i wysłana 25.XI.1932 z miejscowości Michałowo-Niezabudka do Berlina. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
5503 |
1932 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Warszawa nr 111 23.XI.32. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
5504 |
| 10 PLN | |
5505 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 2, stan bardzo dobry. | Fi.Cp55 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
5506 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9, stan bardzo dobry. | Fi.Cp55 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
5507 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 4, stan bardzo dobry. | Fi.Cp55 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
5508 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8, stan bardzo dobry. | Fi.Cp55 |
| 75 PLN SPRZEDANY | |
5509 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
5510 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 95 PLN SPRZEDANY | |
5511 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
5512 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
5513 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 95 PLN SPRZEDANY | |
5514 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 26, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 210 PLN SPRZEDANY | |
5515 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 2, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 230 PLN SPRZEDANY | |
5516 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 230 PLN SPRZEDANY | |
5517 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 90 PLN | |
5518 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 3, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
5519 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 230 PLN SPRZEDANY | |
5520 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 230 PLN SPRZEDANY | |
5521 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 5, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
5522 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6, stan bardzo dobry. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
5523 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15, stan bardzo dobry. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
5524 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12, stan bardzo dobry. | Fi.Cp57 |
| 230 PLN SPRZEDANY | |
5525 |
| 35 PLN | |
5526 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp61I |
| 25 PLN | |
5527 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
5528 |
| 40 PLN | |
5529 |
| 30 PLN | |
5538 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |