Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
29155 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21, stan bardzo dobry. | Fi.Cp68 |
| 85 PLN SPRZEDANY | |
29156 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 wysłana z Krakowa do Ameryki. | Fi.Cp70 |
| 25 PLN | |
29157 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
29158 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp76 |
| 30 PLN | |
29159 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp76 |
| 30 PLN | |
29160 |
1937 Uniwersytet Lwów, całostka z ilustracją 15, stan bardzo dobry. | Fi.Cp76 |
| 70 PLN | |
29161 |
1937 Lwów Uniwersytet, całostka z ilustracją 20 wysłana z Sarn do Ameryki pisana w języku hebrajskim. | Fi.Cp76 |
| 25 PLN | |
29162 |
1937 Lwów Uniwersytet, całostka z ilustracją 21 wysłana z Lanckorony do Krakowa. | Fi.Cp76 |
| 25 PLN | |
29163 |
1937 Uniwersytet Lwów, całostka z ilustracją 1, stan bardzo dobry. | Fi.Cp76 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
29164 |
1937 Lwów Uniwersytet, całostka z ilustracją 17 wysłana z Bochni do Krakowa. | Fi.Cp76 |
| 25 PLN | |
29165 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 28, stan dobry. | Fi.Cp77 |
| 155 PLN SPRZEDANY | |
29166 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości" wysłana 5.VI.1939 z miejscowości Czarna Wieś do Miechowa. | Fi.Ck10 |
| 15 PLN | |
29167 |
1938 koperta - "20-lecie odzyskania niepodległości", dofrankowana i wysłana 30.VI.1939 ze Zbąszynia do Hanoweru. | Fi.Ck.10 |
| 15 PLN | |
29168 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 (52mm) i hasłem propagandowym I. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
29169 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
29170 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ; karta z obiegu. | Fi.Cp78I |
| 10 PLN | |
29171 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
29172 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE. | Fi.Cp80 |
| 40 PLN | |
29173 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
29174 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 41, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
29175 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 48, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
29176 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
29177 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | Fi.Cp86 |
| 70 PLN | |
29178 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
29179 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3 - Jan Kochanowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
29180 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 23, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
29181 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
29182 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
29183 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
29184 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32, przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
29185 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 14, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
29186 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
29187 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
29188 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
29189 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
29190 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
29191 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14, przebarwienia, zagięcia. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
29192 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
29193 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
29194 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie (Nobel w dziedzinie fizyki 1903 i drugi w dziedzinie chemii 1911). | Fi.Cp86 |
| 150 PLN | |