Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29035 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16 Gdynia, sygnatura VIII-1931 wysłana z Warszawy do Niemiec. | Fi.Cp50I |
| 35 PLN | |
29036 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 3.II.1932 z Tarnowskich Gór. | Fi.Cp50IIa |
| 40 PLN | |
29037 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29038 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
29039 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 320 PLN | |
29040 |
| 240 PLN | |
29041 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 280 PLN | |
29042 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29043 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29044 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracja nr 4, sygnatura XI-1931 o długości poniżej 40 mm, linie drukowane rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29045 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry - minimalny ślad po zagiętym narożniku. | Fi.Cp50IIa |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29046 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry - minimalny ślad po zagiętym narożniku. | Fi.Cp50IIa |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29047 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29048 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości ponad 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29049 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29050 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29051 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN | |
29052 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, minimalne nadgięcia do odprasowania. | Fi.Cp50IIa |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29053 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
29054 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, dziury po inwentaryzacji. | Fi.Cp50IIa |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
29055 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 162 PLN SPRZEDANY | |
29056 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29057 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, rzadko spotykane niecentryczne wycięcie - sygnatura na samym brzegu całostki, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
29058 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
29059 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29060 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29061 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29062 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 162 PLN SPRZEDANY | |
29063 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29064 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29065 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
29066 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - Gniezno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 320 PLN | |
29067 |
1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F. | Fi.Cp51 |
| 25 PLN | |
29068 |
| 30 PLN | |
29069 |
| 500 PLN | |
29070 |
1932 karta w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
29071 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka). | Fi.Cp54 |
| 80 PLN | |
29072 |
| 10 PLN | |
29073 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23, stan bardzo dobry. | Fi.Cp55 |
| 75 PLN SPRZEDANY | |
29074 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 24, stan bardzo dobry. | Fi.Cp55 |
| 75 PLN SPRZEDANY | |