Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5242 |
| 60 PLN | |
5243 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia okręt szkolny "Dar Pomorza", ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 71 PLN SPRZEDANY | |
5244 |
1938 list z Chełmna 30.12.38 do Torunia. | Fi.Ck10 |
| 10 PLN | |
5245 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura VI-1938. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
5246 |
| 25 PLN | |
5247 |
1938 kartka z Grodna 30.VIII.39 do Dobryszew, sygnatura X-1938 i hasło propagandowe O. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
5248 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym S. | Fi.Cp81 |
| 25 PLN | |
5249 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym R. | Fi.Cp81 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
5250 |
| 10 PLN | |
5251 |
1938 całostka na korespondencję zagraniczną. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
5252 |
| 40 PLN | |
5253 |
| 140 PLN | |
5254 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
5255 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
5256 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19 - Władysław Stanisław Reymont (Nobel w dziedzinie literatury 1924 za powieść "Chłopi"), ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
5257 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis"), ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
5258 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 20 - Mikołaj Kopernik, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
5259 |
1938 całostka z ilustracją 5 wysłana z Raby Wyżnej 4.VII.39 do Warszawy. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
5260 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
5261 |
1938 całostka z ilustracją 44 wysłana z Raby Wyżnej 20.VII.39 do Warszawy. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
5262 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
5263 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
5264 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 21 - Jan Śniadecki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
5265 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski, wysłana 30.VI.1939 z Sandomierza do miejscowości Zakrzów. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
5266 |
| 90 PLN | |
5267 |
1939 kartka wysłana z Skoczowa 20.IV.39, całostka z ilustracją 61 - o tematyce PCK. | Fi.Cp86 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
5268 |
1939 kartka z Wielkiego Komorska 4.8.39 do Torunia, ilustracja 23. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
5269 |
| 30 PLN | |
5270 |
1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu, wydana z okazji Święta Sportu Śląskiego, ostemplowana okolicznościowo 16.VI w Katowicach. | Fi.Cp95AI |
| 80 PLN | |
5271 |
| 40 PLN | |
5272 |
1945 Belweder 1,50 zł, niezwykła rzadkość - karta z prywatną ilustracją !!! karton szarobiały, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem. | Fi.Cp95AII |
| 120 PLN | |
5273 |
1947 "MŁODZIEŻY NAPRZÓD DO ZWYCIĘSKIEJ WALKI O POKÓJ ŚWIATOWY TYDZIEŃ MŁODZIEŻY 21-28.III.1951" Warszawa 1, ilustrowana karta, skasowana 21.III kasownikiem propagandowym w pierwszym dniu obiegu; doskonały stan zachowania (Myślicki 51 009). | Fi.Cp126 |
| 30 PLN | |
5274 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym, hasło propagandowe 12, napis "Ob". | Fi.Cp96IIa |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
5275 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 50 PLN | |
5276 |
1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
5277 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi. 1320,-). | Fi.Cp106 |
| 1 250 PLN | |
5278 |
1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.XII z Katowic do Warszawy. | Fi.Cp108 |
| 20 PLN | |
5279 |
| 40 PLN | |
5280 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
5281 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp112III Nd.4 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |