Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5162 |
1919 wydanie krakowskie, całostka część na odpowiedź z nadrukiem typ 128. | Fi.Cp17IIB |
| 100 PLN | |
5163 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 135a. | Fi.Cp18I |
| 80 PLN | |
5164 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135, gwarancja bez oznaczenia Schmutz. | Fi.Cp19Ix |
| 50 PLN | |
5165 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 135. | Fi.Cp19Ix |
| 40 PLN | |
5166 |
| 40 PLN | |
5167 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 136. | Fi.Cp19Iy |
| 50 PLN | |
5168 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 136. | Fi.Cp19Iy |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
5169 |
1919 wydanie krakowskie, całostka na szarym kartonie z nadrukiem typu 134, na odwrocie stempelek firmowy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp19Iy |
| 120 PLN | |
5170 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy wydania 1916 z nadrukiem typ 20 z odbitą spacją drukarską pomiędzy 15, a h w nominale (występuje sporadycznie przy tym typie), przekaz zagięty w połowie. | Fi.Cs3 |
| 185 PLN SPRZEDANY | |
5171 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4. | Fi.Cs3II |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
5172 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8. | Fi.Cs3II |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
5173 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 - śladowy romb. | Fi.Cs3II |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
5174 |
| 40 PLN | |
5175 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3. | Fi.Cs4II |
| 40 PLN | |
5176 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8. | Fi.Cs4II |
| 40 PLN | |
5177 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8 - śladowy romb. | Fi.Cs4II |
| 40 PLN | |
5178 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7. | Fi.Cs4II |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
5179 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik wysłany z Bielska 22.III.20 na Morawy, nadruk typ 3. | Fi.Cs4II |
| 300 PLN | |
5180 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 14. | Fi.Cs4III |
| 40 PLN | |
5181 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 11. | Fi.Cs4III |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
5182 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik (niezaklejony) z nadrukiem lekko ukośnym typu 19 "beleczka zamiast ornamentu", grzecznościowo polecony, nadany miejscowo 1.II w Krakowie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cs4IIIs |
| 300 PLN | |
5183 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik odmiana POLSKA POCZTA + "beleczka zamiast ozdobnika", nadruk typu 18, brzegi z pełną oryginalną gumą, idealny stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cs4IIIt+s |
| 900 PLN | |
5184 |
1920 kartka z Brzeska 28.V.20 do Krakowa. | Fi.Cp24 |
| 20 PLN | |
5185 |
1920 kartka z Łęczycy 5.II.20 do Dąbrowy Górniczej. | Fi.Cp24 |
| 15 PLN | |
5186 |
1920 kartka do korespondencji krajowej. | Fi.Cp29 |
| 40 PLN | |
5187 |
1920 kartka z Szmigiel 26.1.20. | Fi.Cp29 |
| 20 PLN | |
5188 |
1920 kartka z Opalenicy 26.11.20 do Rośnówka. | Fi.Cp29 |
| 20 PLN | |
5189 |
1920 kartka do korespondencji krajowej. | Fi.Cp30 |
| 40 PLN | |
5190 |
1920 karta do obrotu krajowego za 15 f. (usunięte oznaczenie waluty), znak opłaty liliowy w typie I, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp31 |
| 100 PLN | |
5191 |
1920 całostka z hasłem propagandowym. | Fi.Cp32 |
| 20 PLN | |
5192 |
1920 całostka z hasłem propagandowym z wszystkimi literami jednakowego kroju. | Fi.Cp32 |
| 30 PLN | |
5193 |
1920 całostka na kartonie piaskowym, linia dzieląca między literami "A" i "P", linie adresowe punktowane gęsto, w napisie propagandowym cztery wyrazy pismem grubym, złamana pionowa linia dzieląca; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp32 |
| 80 PLN | |
5194 |
1920 całostka z hasłem propagandowym po polsku i angielsku. | Fi.Cp 33 |
| 10 PLN | |
5195 |
1920 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty - 50 fen. "mały orzeł", dofrankowane w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, górna ramka znaku opłaty dwukrotnie przerwana; znaczki unieważnione poprzez kreślenie, ślady archiwizacji. | Fi.Ct4 |
| 150 PLN | |
5196 |
1921 całostka do obrotu krajowego. | Fi.Cp38 |
| 20 PLN | |
5197 |
1921 kartka do obrotu krajowego. | Fi.Cp40I |
| 10 PLN | |
5198 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 98,5 mm, wysłana 2.VI.1922 z miejscowości Czyżew. | Fi.Cp40I |
| 20 PLN | |
5199 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 96 mm; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp40II |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
5200 |
1921 kartka do obrotu krajowego, część na odpowiedź. | Fi.Cp41B |
| 10 PLN | |
5201 |
1922 uszkodzone POC w POCZTOWA - dofrankowana karta za 4 mk przeznaczona do obrotu krajowego, wysłana miejscowo jako polecona 11.II w Krakowie (ciekawa taryfa); dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja. | Fi.Cp39, 115II, 117I Mi.148, 150, 151, 15 |
| 100 PLN | |